İstanbul'da Fal - Falcılar

İçki, kumar, putlar ve fal okları hep şeytanın işinden olan murdar bir şeydir. O halde ondan kaçının.”
| Kur’an-ı Kerim : Maide, 90
Bunlari soyleyen am
Senin ne işin var o zaman burda ??? Konuyu mu karıştırdın??? Bula bula fal sayfasınını mı buldun ? Ilk önce hocalarla kandırmaya çalışıyorlar olmayınca da günah diyor
Fal haram buyu sevapmi hocami onericeksin sapsal sanane vaaz verecek kadar bol vaktin varsa kendine sakla sitede zaman kaybetme:KK66:

Yaa vallaa hepsine gittim bi tek iyi olarak andac i denemedim digerlerini hep denedim
Andaca ayda 1 gidersen iyi ard arda gidersen sonuc alamazsin birde sureleri 1 ay diosa 3 ay olarak kabul et en gec aabah 11de orda olki 3 gbi cikabilesin:)carsamba persembede izinli

Ne ozelligi varmis canim bu Aslinin?

Mutlu pazarlar :KK68:

Selena kadın inanılmaz bakıyormuş tarot ve kahveye, 2-3 hafta önce gitmek istedik arkadaşım aradı 7 kişi vardı sırada gidemedik tabii...Aslında şu enerji olayına inananlardanım belki de hiçbirşey uyuşmayacak benimle ama arkadaşımın yıllardır söylediği herşeyi yaşaması beni inanılmaz etkiledi,artık telefonla arayıp soru sorar konumunda Aslıya...

Biz eşimle çarşamba günü cadde symbole gidicez :KK45::KK45: Adamıda yoldan çkardım en sonunda ahahaha:KK45::KK45:

Mutlu pazarlar :KK68:

Selena kadın inanılmaz bakıyormuş tarot ve kahveye, 2-3 hafta önce gitmek istedik arkadaşım aradı 7 kişi vardı sırada gidemedik tabii...Aslında şu enerji olayına inananlardanım belki de hiçbirşey uyuşmayacak benimle ama arkadaşımın yıllardır söylediği herşeyi yaşaması beni inanılmaz etkiledi,artık telefonla arayıp soru sorar konumunda Aslıya...

Biz eşimle çarşamba günü cadde symbole gidicez :KK45::KK45: Adamıda yoldan çkardım en sonunda ahahaha:KK45::KK45:
Canim,cadde symbolde kime gideceksin,serkana gitme sakın,cok kotu..

Canim,cadde symbolde kime gideceksin,serkana gitme sakın,cok kotu..

Osman'a baktırdık biz o gün, eşimin kuzeninin bir tanıdığıydı, daha önce telefonda baktırmıştım ve etkilenmiştim kısa da olsa...Bir de yüz yüze bakayım dedim, resmen okudu beni. Çarşamba da ona baktırıcam Hoppa

X