İstanbul'da Fal - Falcılar

Bakırköy duygum cafeye gittim Murat beye, herşeyimi söyledi aklımdaki soruları daha sormadan cevapladı mutlaka gidin pazartesi salı Hariç hergün oradaymış

Kızlar bugün Burak a da fal baktırdım, enerjisi falan gayet iyi olan biri ve Yiğitle aynı şeyleri söyledi bana... Beğendiğimi söyleyebilirim ama yiğit daha net ve daha ayrıntılı nokta atışlı bakıyor bunu da kıyaslama şansım oldu.
Telwe deki naazz a da katina falı yollamıştım 1 hafta falan bekledim ama o da aynı şeyleri söyledi, Online fala da telefonda bakılanlara da önyargılıydım ama yüzyüze baktırdıklarımdan çok çok daha iyi oldukları kesin...
Sadece Kurtuluş a fal baktırmadım o kalmıştı aklımda ama nedense iç güdüsel olarak ona baktırmak hiç içimden gelmiyor.
Fal bağımlılık yapıyor bu bi gerçek, zaman oluyor ki her duyduğuna fal baktırasın geliyor ve enerjinizin düştüğü de ayrı bi gerçek...
En az 3-4 ay fal defterini kapatmaya karar verdim. En azından bakılanların gerçekleşmesi için zaman tanımak lazım:) tabi kendime gelmek için de :) zaman zaman fal deneyimlerimi paylaştım umarım paylaşımlara istinaden fal baktıranlar da beğenir... Herkese iyi fallar diler ortalıktan bi süre kayboluruuuumm:)

Kızlar bugün Burak a da fal baktırdım, enerjisi falan gayet iyi olan biri ve Yiğitle aynı şeyleri söyledi bana... Beğendiğimi söyleyebilirim ama yiğit daha net ve daha ayrıntılı nokta atışlı bakıyor bunu da kıyaslama şansım oldu.
Telwe deki naazz a da katina falı yollamıştım 1 hafta falan bekledim ama o da aynı şeyleri söyledi, Online fala da telefonda bakılanlara da önyargılıydım ama yüzyüze baktırdıklarımdan çok çok daha iyi oldukları kesin...
Sadece Kurtuluş a fal baktırmadım o kalmıştı aklımda ama nedense iç güdüsel olarak ona baktırmak hiç içimden gelmiyor.
Fal bağımlılık yapıyor bu bi gerçek, zaman oluyor ki her duyduğuna fal baktırasın geliyor ve enerjinizin düştüğü de ayrı bi gerçek...
En az 3-4 ay fal defterini kapatmaya karar verdim. En azından bakılanların gerçekleşmesi için zaman tanımak lazım:) tabi kendime gelmek için de :) zaman zaman fal deneyimlerimi paylaştım umarım paylaşımlara istinaden fal baktıranlar da beğenir... Herkese iyi fallar diler ortalıktan bi süre kayboluruuuumm:)
yiğitin numarasını mesaj atabilirmisin acaba bana nerde bakıyo nekadara bakıyo bilgi verebilirsen çok sevinirim

sema nın fal baktığı bu istanbul cafe nerde numarası nedir lütfen bana bilgi verebilirmisinizz
Sema tarot ve kahve bakıyor.. ben beğenmiştim ama begenmeyenlet olmus.. bugun tekrar gidicem.. bahariye caddesinde bolulu hasan usta sokagina gir sokagin bitiminden sola dön. . Hemen orda goreceksin cnm..

Ben gerçekten işlem yaptrabileceğim birini arıyorum bilenler özel mesaj atarsa çok mennun olurum

Bakırköy duygum cafeye gittim Murat beye, herşeyimi söyledi aklımdaki soruları daha sormadan cevapladı mutlaka gidin pazartesi salı Hariç hergün oradaymış
canım nasıl peki sıradışı bir tarzı var mı? bu ara pek batırmadım yılbaşından beri 1 kere gittim yine sentinusa ama açmadı pek

canım burak'ın bilgilerini msj atabilir misin özelden

Canlar merabaa :) gecenlerde sonradangurme ile taksim symbol mehmete ve sarmaskk hasana gittik symbol memet esas oglanin hayatnda kimse yok demisti sarmasik hasanda takılıyor demisti.mehmetmi hasan mi derseniz hasan derim tabikide nokta atislari var

Bide rozaya telefonda baktirmstm sonradan gurme arkadasimizda dinleyip beyenmemisti ama fali baktiran kişi olarak suan anlıyorum ki en tutarli bakan oymus esas oglanla 3 gündür konusuuoruz roza hanim hayatnda biri var konusuuor ama sewmyor demisti ve cocukda bunu bana itiraf etti cocugun karakterini birebir analiz etti . Hepsi dogruydu aile kismida dogruydu yani fali baktiran kisi olarak rozayida tavsiye ederim.

X