İstanbul'da Fal - Falcılar

Bu arada gerçekten medyumlara güvenmeyin bana bir tanesi dedi ki 3gün ver bana ee. Parası 10.000 lira sonra düştü 8100 sonra 5600. Yani yap da sonra iste paranı :))

Bende forumun eski aktif uyelrrindenim bir yildir ara ara bakiyorum. Nil serap duygu gul daniel hepside hikayeydi. En son almira enfale gitmistim adamin yanindan titreyerek ayriliyor herkes bende hicbisey bilemedi. Bi tane esenlerde falcim bar o iyi ama evde baktigi icin herkesi kabul etmiyor ondan soylemedim hic. Bugunde beyaz melek melise gidicem bakalim. Bu arada yigitin numarasini biri verse bana onu da denesem :)

Bu arada gerçekten medyumlara güvenmeyin bana bir tanesi dedi ki 3gün ver bana ee. Parası 10.000 lira sonra düştü 8100 sonra 5600. Yani yap da sonra iste paranı :))

bunlar iyice şaşırmış kendilerini. İnanmayın bunlara derim !

su kurtulusun numarasını bılen bana yazabılır mı ?

Kızlar merhaba; uzun zamandır konunuzu severek okuyorum sonunda ben de bir şeyler yazmak istedim. Burada bahsedilen falcılardan bir tek Enfal'e girmiştim cafe falına pek inanmam da bir arkadaşım götürmüştü. Direkt hoşgeldin × diye adımı söylemişti. Kendisinden pek hoslanmamıstım bana geçmişi de gelecegi de bilmişti hatta o sırada adı cok zor biriyle görüşüyorum adını bildi kotu biri değil ama bi cacık olmaz sen eski sevgilinle baruscaksin dedi dinlemek istemiyorum dedim ama bariscaksin dedi 2 ay sonra oldu. Oradan çıktığımızda inanılmaz başağrısı çektik ama ikimiz de o yüzden bir daha görmedim. 1,5 sene oldu.
Laf cafe Halil eskiden taksimdeydi ona giderdim çok severdim yari çıkar yari cikmaz falı vardı, arkadaşlarım hala gider severler de.
Zuhuratbaba tarafında evde bakan adını maalesef hatırlamadıgım taş on yıl önce gittiğim bir kadın vardı; bilen varsa yine giderim çok iyiydi sadece hissiyle bakıyordu.
İzmirli Gül abla vardır arada İstanbul gelir, hissiyle bakar k çok şaşırtıcı şeyleri okur ama ücreti 100 lira.
Simdi bir suredir fal orucundayım, yeniden baktırdıgımda boyle hissiyle 3. Gözle bakan uç harfli vs kullanmayan birine gitmek istiyorum evde bakan vs onerilerinize açığım

Merhabalar Yeniden eski Formumu geri döndüm Sevgiliyi geri döndürme ve Baglama işlemleri vede fal üzerine Yalovada yaşayan ismail beye öneriyorum Gercekten onlarca medyuma gittim Hiç birinde başarılı olamadılar ismail bey bagalamada verdigi günde sözünde durdu erkek arkadaşıma geri kazandırdı

Vay arkadaş.... Süpermiş bir de az zeka isteseydin... Az ama çok değil fazlası sende alerji yapar.

Arkadaş zaten yalovalı,keza isminin yanındaki 77 il plakasını temsil ediyor olmalı.yalovada kaç medyum varsa artık denemiş hepsini,sonra iş bu ya ismail i bulmuş kader :))

Sarmaşık kafe Hasan bey tarafımdan tecillenmiştir.:) anda çok başarılı geleceğe cok takılmıyoruz Allah bilir.Ama söyledikleri benim yaşadıklarım kaldııki evdeki kişi sayısına kadar söyledi. Kartları acar açmaz sorunumuda söyledi. Dedikleri beni rahatlattı açıkcası. Bende takıntı gibi bişey fal. Bastırıp unutuyorum eğleniyorum umarım bütün dilekleriniz gerçek olur. Seviyorum bu forumu:KK66:

Yiğitle enerjimiz tuttu çok şükür :) ilk falında bana harf falan değil yaa direkt isim verdi ve dediği isimde biriyle de tanıştım 2 hafta sonra. O günden beri bunaldıkça onu ararım. Bi konu hakkında ısrarla bekle gelecek diyip duruyor da o yüzden merak ettim :)
Kizlar bana numarasini mesajla atar misiniz

X