İstanbul'da Fal - Falcılar

Bu yigidin enerjisi bi bize tutamadi galiba :)

Kaçıncı sayfalarda hatırlamıyorum ama Saim Yağan hocaya rastlamıştım.Gerçi şu an bîldiğiniz ünlülerle vs çalışıyor.Numarasını bilen biri var mı acaba?Ya da bilgi verebilecek biri

Yiğitle enerjimiz tuttu çok şükür :) ilk falında bana harf falan değil yaa direkt isim verdi ve dediği isimde biriyle de tanıştım 2 hafta sonra. O günden beri bunaldıkça onu ararım. Bi konu hakkında ısrarla bekle gelecek diyip duruyor da o yüzden merak ettim :)
yigitin numarasini bana ozelden atabilir misiniz acaba?

Canim ben damlalardaki yagmura gittim gecen yil. Iki arkadasima cok cikmis dedikleri ama biz iki kisi gittik ikimizede siradan geldi. Yani sadece saglik konusunu bildi bende. Ayrica atyarisi spikeri gibi konusuyor zaten ne dedigini anlamiyorsun ben ses kaydi almistim ama sonucunda verdigim paraya cok uzulmustum. Bakirkoy cafe laf ta fatma abla var buara favorim bi keresinde bisey demisti salliyor demistim ama sonra ogrendimki aynen dedigi sey olmus. Yigitin numarasini biliyorsan atabilirmisin :) sevgiler sana

merhaba canım şimdi formu okurken dikkatimi çekti bende laf cafedeki hepsine diyorum abartısız fal baktırdım hatta çiğdem ve halil favorimdi defalarca baktırdım tutarlılardı dedikleri pek çıkmasa da anı biliyorlardı. yaklaşık 1-1,5 sene olmuştur fatma yı denemiştim o zamanlar hayatımdaki kişiyle ilgili büyük bi hata yapıcak herşeyi geride bırakacak tam hatırlamasamda kesinlikle olmuycak demişti umursamamıştım çünkü çiğdem ve halil ısrarla evleneceksiniz diyordu ve nitekim fatmanın dediği oldu hatta geçen gün arkadaşımla konuştuk kadının dedikleri çıktı falan diye belkide umursamıyoruz unutuyoruz diye çıkıyor fal orasını bilemedim

Evet bende gecen yil farkettim bu durumu eski erkek arkadasimdan haber alamiyordum bana hapiste bu dedi ben de sinirlendim bu kadar sallanir diye hatta ama 6 ay sonra ogrendimki gercekten hapisteymis dusun artik.

Evet bende gecen yil farkettim bu durumu eski erkek arkadasimdan haber alamiyordum bana hapiste bu dedi ben de sinirlendim bu kadar sallanir diye hatta ama 6 ay sonra ogrendimki gercekten hapisteymis dusun artik.

hapiste olduğunu bilen kimdi yiğit mi söylemişti?

Daha önceki bildirilerimde yazdım mı bilmiyorum,ama ben gittiğim bütün falcıları tavsiye ediyorum :)Hiçbiri birbirinden farklı bişey söylemedi.Hepsi mi kötü bunların biri farklı konuşsa da farkını anlasam diyordum,hepsinin dediği gibi oldu.Uzun yıllardır,o ya da bu şekilde,fal baktırmayı çok sevdiğim için,aklımda bir konu olmasa bile öyle cafede otururken baktırırdım,ilk defa,hakikaten odaklandıgım bir konuda,sürecin dediklerini gibi yürüdüğünü görüyorum.Hepsi beklediğim durum için şubat gibi mart gibi derlerdi,tabi aralarında ocak sonu şubat başı vs. diyenler de oldu kahin değiller neticesinde,aralarından 3 tanesinin verdiği tarihi çok net hatırlıyorum.Biri martın ilk haftası ama şubat sonu da olabilir dedi,2.si martın 2 sini 1 gün geçmez,geçerse gel burdayım dedi,diğeri ile şubatın 2.haftası ama sevgililer gününden sonra dedi(kafadan bu durumda zaten şubatın 3 ya da 4 haftasına kalıyordu).Ve işte şubatın son haftasındayız,hakikaten imkansız bir durumu bekliyordum ben,aylarca bekleyip üzerine planlar yapıp,bir anda olunca da mala bağlıyor insan :)Velhasıl,ben kuş gibi hafifledim yalan yok,bu arada gittiğim tüm falcılar da sağolsun psikolojik destek gibi geldi herbiri,imkansızı bekliyordujm ama bir yandan da için için,nasıl olsa olay hala bende dönüyor diye egomu tatmin ediyordum:) Umarım sizler de duyduklarınızdan bu noktada keyif alıyorsunuzdur

Daha önceki bildirilerimde yazdım mı bilmiyorum,ama ben gittiğim bütün falcıları tavsiye ediyorum :)Hiçbiri birbirinden farklı bişey söylemedi.Hepsi mi kötü bunların biri farklı konuşsa da farkını anlasam diyordum,hepsinin dediği gibi oldu.Uzun yıllardır,o ya da bu şekilde,fal baktırmayı çok sevdiğim için,aklımda bir konu olmasa bile öyle cafede otururken baktırırdım,ilk defa,hakikaten odaklandıgım bir konuda,sürecin dediklerini gibi yürüdüğünü görüyorum.Hepsi beklediğim durum için şubat gibi mart gibi derlerdi,tabi aralarında ocak sonu şubat başı vs. diyenler de oldu kahin değiller neticesinde,aralarından 3 tanesinin verdiği tarihi çok net hatırlıyorum.Biri martın ilk haftası ama şubat sonu da olabilir dedi,2.si martın 2 sini 1 gün geçmez,geçerse gel burdayım dedi,diğeri ile şubatın 2.haftası ama sevgililer gününden sonra dedi(kafadan bu durumda zaten şubatın 3 ya da 4 haftasına kalıyordu).Ve işte şubatın son haftasındayız,hakikaten imkansız bir durumu bekliyordum ben,aylarca bekleyip üzerine planlar yapıp,bir anda olunca da mala bağlıyor insan :)Velhasıl,ben kuş gibi hafifledim yalan yok,bu arada gittiğim tüm falcılar da sağolsun psikolojik destek gibi geldi herbiri,imkansızı bekliyordujm ama bir yandan da için için,nasıl olsa olay hala bende dönüyor diye egomu tatmin ediyordum:) Umarım sizler de duyduklarınızdan bu noktada keyif alıyorsunuzdur
Canim gittigin ve dedikleri cikan kimler onlarida yazarsan bizlere daha cok yardimci olmus olursun... :))

kadının falını hiç ciddiye almamıştım valla dediği gibi oldu o cafedeki diğerleri beş para etmez birde o sırada mandal cafe var ada ona baktırdın mı hiç memnun olanda var olmayanda ben baktırdığımda anı beğendim doğru bilmiş ama gelecek çıkmadı

X