İstanbul'da Fal - Falcılar

yiğitin dedikleri doğru ama tabi verdiği süreçler çıkacak mı onu bilmyrm

birkac gundur yoktum hala telefon soran varsa ben gondereyim.

yigit konusunda ben de yazmak isterim. 3 konu vardi hayatimda deger verdigim ve konulara yonelik 3 kez baktirdim. hepsinde gecmis ve an konusunda mukemmeldi. ozellikle son iki bakiminda bu tum konular icin de olumlu konusmustu zaman bile vermisti. ancak bu konulardan 2si maalesef olumsuz gerceklesti.

simdi son konuyla ilgili beklemeli miyim.. yanitini yazmaya uzuluyorum.
enerjimiz tutmus oluyor mu onu da bilmiyorum.

cok beyfendi cok tatli biri insan direkt enerji aliyor terapist gibi. gecmisi ve ani biliyor. cok kisiye gelecegi de bilmis, ben maalesef cok uzuldum. insallah size de bilir.

birkac gundur yoktum hala telefon soran varsa ben gondereyim.

yigit konusunda ben de yazmak isterim. 3 konu vardi hayatimda deger verdigim ve konulara yonelik 3 kez baktirdim. hepsinde gecmis ve an konusunda mukemmeldi. ozellikle son iki bakiminda bu tum konular icin de olumlu konusmustu zaman bile vermisti. ancak bu konulardan 2si maalesef olumsuz gerceklesti.

simdi son konuyla ilgili beklemeli miyim.. yanitini yazmaya uzuluyorum.
enerjimiz tutmus oluyor mu onu da bilmiyorum.

cok beyfendi cok tatli biri insan direkt enerji aliyor terapist gibi. gecmisi ve ani biliyor. cok kisiye gelecegi de bilmis, ben maalesef cok uzuldum. insallah size de bilir.

benim bir arkadaş dadanmış yiğite, yiğtte yiğit. kıza ne söylüyorsa çıkıyor. bana da dediklerinden çıkmışlığı var. demek ki enerjisiyle tutanla güzel tutturuyor.

Az önce Yigite baktirdim kizlar, disardan telden yaziyorum eve gitmeyi bekleyenedim, boyle bir sey yok.. Gelecek cikar mi bilmiyorum ama an gecmis muazzamdi. Pembe tablocu falan da degilmis, aka ak boka bok dedi cocuk. Saskinim ve soktayim biraz da.
o şoku bende yaşamıştım herşeyi söylüyor :)

kızlar kadıköyde sevgi cafe de diye bi yer varmış giden var mı?bende nette gördüm az önce..bu aralar öyle karıştım ki içimin sıkıntısını fallardan çıkartmak istiyorum...bu hafta gidebilirim yorumları falan okudum nette kadın baya iyiymiş bilen varsa bi el atsa ya bana :)

sevgi ne is ne ask tutturamadi bende 2 kez gittim hatta birinde durum oyle karisikti ki ben anlatmak zorunda kaldim acaba bir sey der mi devamini getirir mi diye. bir arkadasima birini tarif etmisti mesela evleneceksiniz vs, ayni tarifteki hatta isimdeki adam geldi ama adam 2 mesaj atip ortadan kayboldu 8 ay evvel:) ama baska bir arkadasim gider hala. degisiyor sanirim. benim gordugum sevgi iyi iliski kuruyor dert dinliyor tatli bir kadin. fiyati kartsiz 50 kartli 55. ha bir de cok doludur randevusuz asla gitmeyi denemeyin.gece 12lere kadar surunursunuz..

sevgi ne is ne ask tutturamadi bende 2 kez gittim hatta birinde durum oyle karisikti ki ben anlatmak zorunda kaldim acaba bir sey der mi devamini getirir mi diye. bir arkadasima birini tarif etmisti mesela evleneceksiniz vs, ayni tarifteki hatta isimdeki adam geldi ama adam 2 mesaj atip ortadan kayboldu 8 ay evvel:) ama baska bir arkadasim gider hala. degisiyor sanirim. benim gordugum sevgi iyi iliski kuruyor dert dinliyor tatli bir kadin. fiyati kartsiz 50 kartli 55. ha bir de cok doludur randevusuz asla gitmeyi denemeyin.gece 12lere kadar surunursunuz..
yok vazgeçtim zaten :) bi kaç yorum okudum hiç gerek yok :) tşkler yorumun için cnm

Az önce Yigite baktirdim kizlar, disardan telden yaziyorum eve gitmeyi bekleyenedim, boyle bir sey yok.. Gelecek cikar mi bilmiyorum ama an gecmis muazzamdi. Pembe tablocu falan da degilmis, aka ak boka bok dedi cocuk. Saskinim ve soktayim biraz da.
Merhaba, ben uzun zamandır sayfanızı okuyorum . Yiğitin bende telini istiyorum. Elimde bir numara var ama doğrumu diye tereddütteyim.

Ben onu aramayı düşünüyorum da uzun zamandır baktirmiyorum fal, bir hafta on gün daha geçsin.. Sebebi ne bilmiyorum kimisine çok çıkana kimisi çıkmıyor.
enerjı meselesı galıba nişantasında sembolde bı cocuk vardı adını hatırlamıyorum surmelı gozlerı o bana cok ıyı bakmıstı mırzamı ne ama bı kac kısıye onerdım begenmemısler :KK11:

X