İstanbul'da Fal - Falcılar

farketmez cafe Günay Abla'ya birkaç defa gittim. ilkinde beni çok şaşırttı. o zamanki sevgilimin baş harfinden tutun da her şeyleri bildi. ikinci defa ayrıldığımızda gittim. barışacaksınız o arayacak falan bir sürü detay verdi. hatta evleniyorsun bu yıl dedi. barışmadık hatta daha beter olduk. kanlı bıçaklı olduktan sonra da gittim :) pişman olup yalvarcak dedi. bu dediğim 1 yıl önce. yalvarmadı, 1 yıl görüşmedik. :) ama geçen gün aradı. açmadım. bu saatten sonra zaten işim de olmaz. ilk defa süperdi sonraları tutmadı Günay ablanın falları. ama mesela kuzenim sık sık gidiyor. acayip tuttu diyor o. belki bana tutmadı.

Arkadaşlar selam bende fal tecrübelerimi paylaşayım dedim :,ama öncelikle şunu belirteyim gittiğim falcıların yüzde doksanı ayni şeyleri söyledi.benimde fal gitme sebebim malum.sevgilim sebepsiz yere beni terketti.gittiğim nerdeyse tüm falcılar yok aslında sana yoğun hisleri var bunalmış ailevi sorunlar felam bide sen çok ilgilenmişssin şımarmış ama yakında geri döncek dediler ama işte bu kez sen onu istemiycen Nisan gibi hayatına yeni biri gircek evlilik onla diolar ya benim Anlamadığım bana bütün falcılar nasıl anlaşmış gibi ayni şeyi söylüo Yada bunlar herkese mi ayni şeyleri söylüyor anlamadım.yardımcı olursanız çok sevinirim

Arkadaşlar selam bende fal tecrübelerimi paylaşayım dedim :,ama öncelikle şunu belirteyim gittiğim falcıların yüzde doksanı ayni şeyleri söyledi.benimde fal gitme sebebim malum.sevgilim sebepsiz yere beni terketti.gittiğim nerdeyse tüm falcılar yok aslında sana yoğun hisleri var bunalmış ailevi sorunlar felam bide sen çok ilgilenmişssin şımarmış ama yakında geri döncek dediler ama işte bu kez sen onu istemiycen Nisan gibi hayatına yeni biri gircek evlilik onla diolar ya benim Anlamadığım bana bütün falcılar nasıl anlaşmış gibi ayni şeyi söylüo Yada bunlar herkese mi ayni şeyleri söylüyor anlamadım.yardımcı olursanız çok sevinirim
Canim herkese ayni hikaye seviyo asik buyu var ben aylarca bunu duydum :KK66: sert seyleri duymayi goze alirsan benim falcimi oneririm ilk falinda aglamistim ama simdi iyi gidiyoruz :)

Sevgilisi olan birine hayatında kimse yok, beş vakit namaz kılan birine alkolik diyen adamın hangi söylediği çıkacak allah aşkına? Ne demek nasıl bir mantıktır bu, haddinizi aşmayın. Mantığımı sorgulamak size kalmadı.
Ay hikaye ya valla biktiriyolar insani burasi yorum yapmak paylasim yapmak icin var ne dusunuyosak yazariz bizden para kazaniyolar bi sirkelenin ya falci icin bir birinize giriyosunuz Gayette bakiyolar kadinlar kulubunden deyince kimse bana aaaa alamam falan demedi ustune bile atliyolar iki kotu elestiri aldilar mi hemen bi savunma hemen bi koruma halleri :) simdi onu bunu bos verin yeni falci var mi ismi eskimeyen :confused:

ya canım inanmıyorum şuan şaka gibi ama kelimesi kelimesine banada hep aynı şeyler dendi. şimdi geriye dönüp bakınca sadece birisi oolacakları terkedileceğimi görmüş ama o zaman inanmak işime gelmemiş. mandal cafe de bi beydi ismi e le başlıodu erenmi ne hatırlamadım o bilmişti

insallah hepsi tutarlidir. tutmuyorsa aklima gelen aciklama su: belki de, "ileride ama uzak olmayan, takip edecegimiz" bir zaman verip (cogu kisi 6-8 ay sonra bir seyler olacak denirse falini hatirlamaz takip etmez), o zaman geldiginde bekledigimiz olmayinca tekrar baktirmamiz icin hep ayni zamanlari veriyorlar ve ayni sekilde oteliyorlar, 1-2 ay vs diyorlar.. bilemedim ki..

Allahaşkına bişeyi çok merak ediyorum,Kadınlar kulübü bir community midir,bir şirket midir,neden aradığınız falcılara numarasını forumdan aldığınızı söylüyorsunuz :KK70::KK70:

Ahahah tavsiye falan yapmıyorum,beni ne ilgilendirir

bir konudaki düşüncemi ortaya yazdığımda, benden alıntı yapıp "neden numarasını nerden aldığınızı söylüyorsunuz, merak ediyorum" diyen sizsiniz. ee ne diyeceğim adama, belli ki artık fal baktıranlara numarasını nerden aldığını soruyor. ben de burdan aldım, ne diyeceğim ki bu durumda başka? ayrıca burda komik olan ne var anlamadım...

ya canım inanmıyorum şuan şaka gibi ama kelimesi kelimesine banada hep aynı şeyler dendi. şimdi geriye dönüp bakınca sadece birisi oolacakları terkedileceğimi görmüş ama o zaman inanmak işime gelmemiş. mandal cafe de bi beydi ismi e le başlıodu erenmi ne hatırlamadım o bilmişti
canım mandal cafede ada var,o muydu acaba?

Kızlar su an da kafam karışık hani sini mantıya gıtmıştım ya tuhaf bakıyordu dedim bana o zaman konuştuğum cocukla neden ayrıldığımızı tam anlamıyla bilemediği için sıkılmıştım bana cevrende senin var zaten dedi iki kardes falan bende hayır dedim aklımın ucundan bile gecmeyen birisiyleyim iki kardes subatta sana ani dönüşü olcak dedi ve öle oldu yani enerjimi düşürerek bakmıştı falda ve cok tatminkar olmadım ama o donemde dedikleri cıkanda bu abla oldu tekrar gitsem mi diyorum kafam da deli sorular benden başka gıden olmadı mı sini mantıya kadıkoyde tesaduf muydu değil mi merak ediyorum ....

Kızlar su an da kafam karışık hani sini mantıya gıtmıştım ya tuhaf bakıyordu dedim bana o zaman konuştuğum cocukla neden ayrıldığımızı tam anlamıyla bilemediği için sıkılmıştım bana cevrende senin var zaten dedi iki kardes falan bende hayır dedim aklımın ucundan bile gecmeyen birisiyleyim iki kardes subatta sana ani dönüşü olcak dedi ve öle oldu yani enerjimi düşürerek bakmıştı falda ve cok tatminkar olmadım ama o donemde dedikleri cıkanda bu abla oldu tekrar gitsem mi diyorum kafam da deli sorular benden başka gıden olmadı mı sini mantıya kadıkoyde tesaduf muydu değil mi merak ediyorum ....
Orta yasli zayif bi bayan mi bakan ?

X