İstanbul'da Fal - Falcılar

ben daha geçenlerde gittim boş olana alıyorlar.sabah erkenden gitmek lazım ama biz 11de gitmiştik

Ben, o açıklamayı Şengül Hanım'la Tarık arasında kalan arkadaş için yazmıştım.
Kerim, Şengül gibi tutulan falcılar artık randevu sistemiyle bakıyorlar. Diğer falcılar için bu geçerli değil. Herhangi birine baktırmak isteyen randevusuz gidebilir elbette.

evde bkana gıtmek ıyı cesaret ıster ne oldugu belı degılse yaboshayallersmile

haklısında ne biliyim mesela 2 yada 3 kişiyle giderim ve olduğu mahalledede soruştururum kimmiş iyimiymiş illa bilen çoktur a.s

Kızlar bugun taksımdeydim. kadınlar kahvesine gittim Peline baktırdım kesinlikle tavsiye ediyorum herseyi cıktı sanki içimi okudu okdr memnun kaldımki gercekten hepınıze tavsıye ediyorum mutlaka gitmelisiniz. ordan cıknca resmen huzur doldum ya yok böyle bırsey. opuyorumnanaktan

yaaaa bakırköydeki kadının adresini bilen yokmu kızlarr :KK43:( ayrıca pelin okadar iyimiki ya çıkıyomu dediklerieyvahedigeldismile

yani gecmısımı bildi. olan olayları bildi. olucakları söyledi bekliyorum. mesela dedigi sey bugun ayın 24ü. 22 sinde gittim 14 yada 24 tarıhlerınden bırınde brşey ögreneceksın bırıyle konusacaksın dedi. ve aynen oldu bugun. yavas yavas oluyo dedıklerı umarım hepsi olur ....

yani gecmısımı bildi. olan olayları bildi. olucakları söyledi bekliyorum. mesela dedigi sey bugun ayın 24ü. 22 sinde gittim 14 yada 24 tarıhlerınden bırınde brşey ögreneceksın bırıyle konusacaksın dedi. ve aynen oldu bugun. yavas yavas oluyo dedıklerı umarım hepsi olur ....

cnm fiyatı ne kdr

peline bende gitmiştim oyüzden sordum çıkıyomu dedikleri diyezemuszemus ama bana hiç olmayacak şeyleri söledi ayrı olduğum sevgilimle evleneceğimi mesela bana yüzük takacaığını falan ayını bile söledi hiç inanmadım ama imkansız ötesi bişey çünkü şu durumda zaten geleceği Allahtan başkası bilemezz merak işte bizimki:eek:

arkadaşlar bu falcılara bu kadar inanıyorsunuz gidiyorsunuz düşünsenize size ailenizden birinin vefat edeceğini söylerse hep aklınıza takılacak tabi sizin tercihiniz ama verilen paraya yazık diyorum

ya orası öyle ama ınsan tereddutte kaldıgı zaman ilaç gbi gelıyor. faldan cıkan küçüçk bi umut bile mutlu edıyor ınsanı..

Bundan aylar once ekim basında taksim cafe-majestik diye bir yere gittim tam garanti bankası sokagında. Demete baktırdım oda bilmişti ekim sonu sevgılınle barısacaksın falan demıstı hatta falda ısmıde cıkmıstı. ve o zmnlar bızım barsmamız ımkansız gıbı gorunuyordu ne olduysa ekım sonu barstık cok sasırmıstım gercekten verdgı kagıt hala durur bende. tuttu cıdden.

ve ben bı kere gttgm falcıya bıdaha gıtmeyı sevmem cunku bılgı edınmıs olur falan dıye. sız ne dusunursunz bılmem :ecrin_bebek:

arkadaşlar beyoğlunda cafe kapriste tasula türkan var gercekten çok ıyı geçmiş süper gelecek 5 üzerinden 4

sımdılerın meshur emine akkayası.hanı flash tv dekı ruyanız hayrolsun da cıkıyor gecelerı.cok methedıyolar.ben ankaradayım ıstanbulda olanlar gıtsın .telefonu war bende.ısteyene.

Arkadaşlar, İstanbul'da neredeyse bütün falcıları gezerdim eskiden. O zamanlar cafelerde fal bakılmıyordu. Sonra çok sıkıldım bıraktım. Bir gün bir arkadaşım tesadüfen Mercan'a baktırmış. Her söylediği çıkınca, bana da baktır dedi. Önce boşver dedim, sonra bir akşam çok sıkıntılıyken aradım. Randevu verdi. Telefonda veya msn de bakıyor. Ben böyle şey görmedim. İş,aşk hepsi çıktı. Hatta o dönem kimsenin bilmediği karışık bir mesele vardı. Onu bile söyledi, ben inanamadım. Baktırmak isteyen olursa, bende telefonu var. Ama kesin deneyim derim.

Arkadaşlar, İstanbul'da neredeyse bütün falcıları gezerdim eskiden. O zamanlar cafelerde fal bakılmıyordu. Sonra çok sıkıldım bıraktım. Bir gün bir arkadaşım tesadüfen Mercan'a baktırmış. Her söylediği çıkınca, bana da baktır dedi. Önce boşver dedim, sonra bir akşam çok sıkıntılıyken aradım. Randevu verdi. Telefonda veya msn de bakıyor. Ben böyle şey görmedim. İş,aşk hepsi çıktı. Hatta o dönem kimsenin bilmediği karışık bir mesele vardı. Onu bile söyledi, ben inanamadım. Baktırmak isteyen olursa, bende telefonu var. Ama kesin deneyim derim.

ilk mesajını buraya yazmışsın çok enteresan
yeri tam nerede kaça bakıyor

Sevgili iklim, evet bu ilk mesajım çünkü bu siteyi dün google da tarot ve fal diye ararken buldum. Hoşuma gidince sizin sohbetiniz üye oldum. Neden çok enteresan geldi, merak ettim açıkçası:)

kızlar beylikdüzü tarafında hiç yokmu bildiğiniz bende gitsem ben taksimi bakırköyü hiç bilmiyorum

Sevgi isterseniz bana özelden mesaj atın, size benimkinin numarasını vereyim. O telefonda bakıyor, gitmeniz gerekmiyor.

arkadaşlar beyoğlunda cafe kapriste tasula türkan var gercekten çok ıyı geçmiş süper gelecek 5 üzerinden 4

tasula türkan tam bi fiyasko.boşuna gitmeyin bence.parama çok acımıştım ben doğrusu.
tipik bi falcı okadar.hiç bir özelliği yok.bi kaç harf sordu yanlış çıktı çoğu sonra şu harf varmı bu harf var mı derken ismi buldu.kasıla kasıla bide ee bana boşuna tasula türkan demiyolar demişti.yani okadar tahminden sonra gerizekalı olmayan her insan bulurdu onu.

Yazan oldu mu burda bilmiyorum hepsini okuyamadım.
Ben de size eğer korkunuz yoksa ve güçlü bir yapıya sahipseniz -ya da ben abarttım bilmiyorum- Taksimde galatasaray lisesi yanında monami cafedeki Sedat Beyi öneririm.
Adam fincanı kaldırmadan bakıyor ve bakarken titriyor kafamçokkarıştı

X