İstanbul'da Fal - Falcılar

Yiğitin dediklerinden bana çıkan oldu. Ama yine aynı şeyden bahsedeceğim :) asıl çıkması gerekeni bekliyorum 1 ay daha var.

Bendefal baktırmayı çok severim :) ama sürekli en az ayda 1 kere gidip fal baktırdığım ve enerjimin çok iyi tuttuğu tek kişi kuzey :) beşiktaş symbol cafede ama herzaman orda olmuyor onceden arayıp sormanız gerekir. Şimdi birde yiğiti denicem burda çok bahsetmişsiniz merak ettim bakalım .

Merhaba ben 6 aydır falcıları deniyorum. Hepsini sizle paylaşmak isterim;
İlk olarak Kadıköy angel's kafeye gittik arkadaşlarla. dilaraydı sanırım. Ondan hiçbirşey çıkmadı paramıza yazık. Uydurdu da uydurdu. Sonra yine kadıköyde bir nevin var ona gittik. Bi arkadaşıma verdiği tarih çıktı diye gittik ama söyledikleri pembe masallara dönüşmeye başladı zamanla. Hep evlilik hep evlilik. Seni seviyor diyo başka bişey demiyo :) mutlu bir ilişkim olsa sana gelmezdim zaten.
Neyse angels' burcu var dediler bi de. Onu da denedik. Tırt. Bilmiş bilmiş konuşuyor ortada sonuç yok. Hoşlanıyor senle olcka bu hataıbda başkası yok dedi. Sonra sevgi kafeyi gazetedeki köşe yazarından okudum ve güvenerek gittim bir de üstelik 60 liraya bakıyor meşhur olmuş ya. Bana eylulde yüzük var dedi. Bekliyoruz bakalım. Mayıs sonu ilişki demişti. Yakınlaşmalar oldu ama bir teklif alamadık henüz. Sonra bir arkadaş taksim melekler kahvesi emre'ye gittiğini ve verdiği tarihte sevgilisinin aradığını söyledi. Koşa koşa randevu alıp arkadaşlarla oraya gittik. Dedikleri benmle ilgili geçmişle ilgili ve suanki durumla ilgili herşeyi bildiç direk eski sevgilimin adını verdi. Şuankinin de 3 harfini bildi :)
Tarih verdi birsürü dışarda karşılaşcaksınız dedi. Ama verdiği tarihte ilişki başlaması gerekiyordu, başlamadı. Karşılaştık ama o beni görmedi falan filan :)
Sonra tekrar gittim bu sefer bir kişi daha olcak birtek buna odaklanma seçen ol seçilen olma dedi. Ve sevdiğim kişinin evlenmeyi düşünmediğini söyledi. Bilmiyorum, sonra bana esrarengiz birşekilde bir kadın bir falcı tavsiye etti. Pen kafe yeter. Ona da gittik öyle moral verici konuştu ki benimle ilgili herşeyi bildi evet bu doğru isteklerimi hedeflerimi o söyledi. Ama evleniceksiniz sana teklif gelicek 3.5 ay içinde dedi ilişkiniz başlamış olcak dedi. Umduğundan daha mutlu olucaksın dedi. Sonra arkadaşıma baktı onyn eski srvgilisinin ona döneceğini söyledi hayatında başkası yok dedi. Ama o hafta kızın eski sevgilisi başka bir kızla yakınlık bir ilişki başlangıcı içinde gibi göründü herkes bunu konuştu. Yani yetere güvenmiştim çıkar diye hayal ediyordum. Bilmiyorum kızda böyle hüsran olunca gelecekte moralim bozuldu deidm herhalde olmıycak bana da dedikleri. Ama belki ilerde geri döner sevgilisi bilemiyorum. Çünkü bu yeter daha önce birine 6 ay içine sevgili olcaksınız demiş ve olmuşlar hatta sevgilisiyle birlikte gelmişler tekrar ona. Bnu da duymuştum. Sonra dün akşam ben asmin kafedeki zazaya gittim. geçmiş ilişkimi bildi şuanki durumumu da bildi. Ama kimsenin söylemediği değişik bilgiler söyledi. Mesela sevdiğim çocugun yek gecelik flörtleri olduğunu, sonra evlenmeyi düşünmediğini, bu yılın eylül ekim ayı gibi bu ülkeden gideceğini, bursa kalıcı olmadığını, bana önümüzdeki 3 yıl boyunca evlilik görünmediğini falan. Ama 4 gün 4 hafta veya 4 aylık bir süreçte bununla başlıcaksınız dedi. Ben de gevelik flörtleri olan bir adamla başlamam vazgeçtim dedim. Orda bir de bana vaaz verdi geçmişi önemli değil diye.:) ama çok sıcak kanlı yardımcı olmaya çalışan biri. Muhabbeti iyi baya.
Kafam çorba oldu herbiri bir ayrı dünya. Napmalıyım bilmiyorum ama hiçbirinin sonucunu henüz alamadıgım için net yönlendirme yapamıyorum şuan. Fakat bu isimler hep insanların tecrube ettiği isimler. Vercekseniz bunlara para verin derim.

Merhaba ben 6 aydır falcıları deniyorum. Hepsini sizle paylaşmak isterim;
İlk olarak Kadıköy angel's kafeye gittik arkadaşlarla. dilaraydı sanırım. Ondan hiçbirşey çıkmadı paramıza yazık. Uydurdu da uydurdu. Sonra yine kadıköyde bir nevin var ona gittik. Bi arkadaşıma verdiği tarih çıktı diye gittik ama söyledikleri pembe masallara dönüşmeye başladı zamanla. Hep evlilik hep evlilik. Seni seviyor diyo başka bişey demiyo :) mutlu bir ilişkim olsa sana gelmezdim zaten.
Neyse angels' burcu var dediler bi de. Onu da denedik. Tırt. Bilmiş bilmiş konuşuyor ortadasonuç yok. Hoşlanıyor senle olcka bu hataıbda başkası yokdedi. Sonra sevgi kafeyi gazetedeki köşe yazarındanokudum ve güvenerek gittim bir de üstelik 60 liraya bakıyormeşhur olmuş ya. Bana eylulde yüzük var dedi. Bekliyoruzbakalım. Mayıs sonu ilişki demişti. Yakınlaşmalar oldu amabir teklif alamadık henüz. Sonrabir arkadaş taksim melekler kahvesi emre'ye gittiğini veverdiği tarihte sevgilisinin aradığını söyledi. Koşa koşa randevu alıp arkadaşlarla orayagittik. Dedikleri benmle ilgili geçmişle ilgili ve suanki durumlailgili herşeyi bildiç direk eski sevgilimin adını verdi. Şuankinin de 3 harfini bildi :)
Tarih verdi birsürü dışardakarşılaşcaksınız dedi. Ama verdiği tarihte ilişki başlamasıgerekiyordu, başlamadı. Karşılaştık ama o beni görmedifalan filan :)
Sonra tekrar gittim bu sefer bir kişi daha olcak birtek buna odaklanma seçen ol seçilen olma dedi. Ve sevdiğim kişinin evlenmeyi düşünmediğini söyledi. Bilmiyorum, sonra bana esrarengiz birşekilde bir kadın bir falcı tavsiye etti. Pen kafe yeter. Ona da gittik öyle moral verici konuştu ki benimle ilgili herşeyi bildi evet bu doğru isteklerimi hedeflerimi o söyledi. Ama evleniceksiniz sana teklif gelicek 3.5 ay içinde dedi ilişkiniz başlamış olcak dedi.Umduğundan daha mutluolucaksın dedi. Sonra arkadaşıma baktı onyn eski srvgilisinin ona döneceğinisöyledi hayatında başkası yok dedi. Ama o hafta kızın eski sevgilisi başka bir kızla yakınlık bir ilişki başlangıcı içinde gibigöründü herkes bunu konuştu. Yani yetere güvenmiştim çıkar diye hayal ediyordum. Bilmiyorum kızda böyle hüsranolunca gelecekte moralim bozuldu deidm herhalde olmıycak bana da dedikleri. Amabelki ilerde geri döner sevgilisi bilemiyorum. Çünkü bu yeterdaha önce birine 6 ay içine sevgili olcaksınız demiş veolmuşlar hatta sevgilisiyle birlikte gelmişler tekrar ona. Bnu da duymuştum. Sonra dün akşam ben asmin kafedeki zazaya gittim. geçmiş ilişkimibildi şuanki durumumu da bildi. Ama kimsenin söylemediği değişik bilgiler söyledi. Meselasevdiğim çocugun yek gecelik flörtleri olduğunu, sonraevlenmeyi düşünmediğini, bu yılın eylül ekim ayı gibi buülkeden gideceğini, bursa kalıcı olmadığını, bana önümüzdeki 3 yıl boyunca evlilik görünmediğini falan. Ama 4 gün 4 hafta veya 4 aylık bir süreçte bununla başlıcaksınız dedi. Bende gevelik flörtleri olan bir adamla başlamam vazgeçtim dedim. Orda bir de bana vaazverdi geçmişi önemli değil diye.:) ama çok sıcak kanlı yardımcı olmaya çalışan biri. Muhabbetiiyi baya.
Kafam çorba oldu herbiri birayrı dünya. Napmalıyım bilmiyorum ama hiçbirininsonucunu henüz alamadıgım için net yönlendirme yapamıyorum şuan. Fakat buisimler hep insanların tecrube ettiği isimler. Verceksenizbunlara para verin derim.

benim de aşağı yukarı 1 ay var ama umudum yok adam faceten kız eklemeyi otomatiğe aldı resmen :KK61:

En güzel çözüm Facebook U kapat :))

Ağrısız başım misali :)

Off kızlar ne yapıcaz yaa :KK43:
Didem ile ilgili biri söylediği şey çıkmadı demiş, evet anı bildi ama beklediğim şey çıkmadı demiş.
İnanır mısınız, bana bütün falcılar o beklediğim şeyin aynen belediğim gibi sonuçlanacağını söylüyor.
Bir tek onu bekliyorum ama diğer taraftan hayatım elimden kayıyor sanki.
Mutluluklarım anlık.. İşim çok sıkıntılı.. Gitmek istiyorum gidemiyorum, kalmak istiyorum kalamıyorum.
Sanki o istediğim şey bir olsun her şeyim sanki yoluna girecek ama, ibare bile yok olacağına dair.
Ol de oluversin diyorum Allahıma, yardım et diyorum. Ağlıyorum, sızlıyorum :KK43:
Sınavsa bu nasıl geçeceğim bu sınavdan, isyan etmeyerek mi, sürekli ağlayarak mı, sürekli düşünerek mi nasıl :KK43:

Didem ile ilgili biri söylediği şey çıkmadı demiş, evet anı bildi ama beklediğim şey çıkmadı demiş.
İnanır mısınız, bana bütün falcılar o beklediğim şeyin aynen belediğim gibi sonuçlanacağını söylüyor.
Mutluluklarım anlık.. İşim çok sıkıntılı.. Gitmek istiyorum gidemiyorum, kalmak istiyorum kalamıyorum.
Sanki o istediğim şey bir olsun her şeyim sanki yoluna girecek ama, ibare bile yok olacağına dair.
Ol de oluversin diyorum Allahıma, yardım et diyorum. Ağlıyorum, sızlıyorum :KK43:
Sınavsa bu nasıl geçeceğim bu sınavdan, isyan etmeyerek mi, sürekli ağlayarak mı, sürekli düşünerek mi nasıl :KK43:

Zor bilirim ama zamanla geçiyor buna inan :)

Falı bir terapi olarak görmek lazım bence

Ve bu hayatta senden kıymetlisi yok önce sen bunu unutma :)

ınsallah güzel şeyler olur hayatımızda ve buna inanarak yaşamak şart tabi ama en önemli rahatlama yöntemi dua dua dua ...

Linkteki video ile yüzün güler belki :))

Bu arada Burak bende fena halde patladı :)))

Tarihleri geçti gitti

Ben kendim ettim kendim buldum :KK43: değiştirebileceğimiz şeyler için üzülmeyelim derim aşk için de geçmişe üzülerek elimizdekini kaçırıyoruz benim öyle oldu fallar da olacağı oldurmuyo gibi bide kader kısmet diyelim. Artık eskisi gibi değilim ben ilk sevgilimden sonra bi daha kimse olamaz gibi gelmişti ama oluyo gayet onu anladım artık

Zor bilirim ama zamanla geçiyor buna inan :)

Falı bir terapi olarak görmek lazım bence

Ve bu hayatta senden kıymetlisi yok önce sen bunu unutma :)

ınsallah güzel şeyler olur hayatımızda ve buna inanarak yaşamak şart tabi ama en önemli rahatlama yöntemi dua dua dua ...

Linkteki video ile yüzün güler belki :))

Ben kendim ettim kendim buldum :KK43: değiştirebileceğimiz şeyler için üzülmeyelim derim aşk için de geçmişe üzülerek elimizdekini kaçırıyoruz benim öyle oldu fallar da olacağı oldurmuyo gibi bide kader kısmet diyelim. Artık eskisi gibi değilim ben ilk sevgilimden sonra bi daha kimse olamaz gibi gelmişti ama oluyo gayet onu anladım artık

Evet aslında haklısınız.
Her şey elimizde.. Her şey..
Allah yardımcımız olsun :KK43:

Bu arada Burak bende fena halde patladı :)))

Tarihleri geçti gitti
Ayyy hayııır. Burak ve Kurtuluş. Hiç de söyledikleri gibi diilerdi.
Buraktan umutlu idim aslında ama yok yani. Hatta bakım için tam 1 ay bekledim, y.dışına çıkmıştı.
Kurtuluş da fal bakmadı zaten terapi yaptı. :)

Ayyy hayııır. Burak ve Kurtuluş. Hiç de söyledikleri gibi diilerdi.
Buraktan umutlu idim aslında ama yok yani. Hatta bakım için tam 1 ay bekledim, y.dışına çıkmıştı.
Kurtuluş da fal bakmadı zaten terapi yaptı. :)
Ben kurtuluşu beğendim

Değişik tarzı vardı iyi kötü ne varsa söyledi bana :)))

İşte tamda bu, Değişik bir tarzı var. aynen öyle, fal gibi değil. Terapi.

Ay ben de begendim yalan soyleyemem ama reklam oluyo soyleyince zaten cocuk terapide uyguluyo ben cakra acma seansinin birine girdim daha 3 seans var ise yararsa yazicam yaramazsa da yazicam :) su ayşe kaldi icimde baktirmazsam çatlarim

X