İstanbul'da Fal - Falcılar

güzelim o giden adam sevgilin mi eski sevgilin mi bilmiyorum...ama sana bi abla tavsiyesi. ..adam zaten gitmeyi kafaya koyduysa seni çok sallamıyor anlamına gelir. mani sen falları bırak kendi yoluna bak çünkü bundan sonra gitse dahi bütün falcılar sana kısa sürede geri döneceğini söyleyecek ve sen ister istemez ..o yurt dışında hayatını yaşarken bekleyeceksin. .bu işler hep böyle. ..üzgünüm sende bizim gibi fallar çıkar diye aylarını ve paranı heba etme ...çok gördük böylelerini. :KK43:
Falcı Sedat'ın nerede olduğunu biliyor musun? Bilen biri varsa paylaşırsa çok sevinirim.

güzelim o giden adam sevgilin mi eski sevgilin mi bilmiyorum...ama sana bi abla tavsiyesi. ..adam zaten gitmeyi kafaya koyduysa seni çok sallamıyor anlamına gelir. mani sen falları bırak kendi yoluna bak çünkü bundan sonra gitse dahi bütün falcılar sana kısa sürede geri döneceğini söyleyecek ve sen ister istemez ..o yurt dışında hayatını yaşarken bekleyeceksin. .bu işler hep böyle. ..üzgünüm sende bizim gibi fallar çıkar diye aylarını ve paranı heba etme ...çok gördük böylelerini. :KK43:
Evet tahmın edebiliorum oyuzden fala umut baglamamaya calısıcam yoksa bende bılıyorum fala gittiğimde alacagım cevabı gelecek donecek vs..

haklısın aslında, biliyorum bende bunlar boş işler ama işte insan bir şeyler duymak istiyor umuttan çok. Çok sağol canım. Tamam bir sorarım, burada okuyunca öyle bir merak ettim sadece. Giden gelir mi gelmez mi bilinmiyor yada bilsek de kabul etmek istemiyoruz çünkü konduramıyoruz hep ondan bunlar. Gelen hayatta sen nerede olursan ol naparsan yap, gelir dimi ? seninle olmak isteyen ne yapar ne eder olur yani istenirse herşey yapılır.Kızlar hepinize diyorum ; bunu unutmayın ; '' Kadın erkeğin göğsüne yakın olan kaburgasından yaratıldı, daha çok sevilsin diye.. '' Kuran .bunu kendinize hatırlatın hep size sevmeyin demiyorum tabiki de sevin ama bırakın ki sevilin.. Maalesef bu dünyada bencil olan ; serbest bırakan ; soğuk olan daha çok seviliyor... he bana derseniz ki bu kadar bık bık bık konuşuyorsun sen niye kafayı bunlara taktın derseniz ; bu aralar sadece bir şeyler duymaya ihtiyacım var. Gittiğim falcılar tırt çıkarsa onlara buradan saygılarımı ileteceğim. büyütmeye gerek yok altı üstü bir fal. hepsi bu. sohbet muhabbet o yani. peki benben111 falcı Deniz'e gittin mi hiç bir fikrin var mı ?

sadece kafa dağıtmak istiyorum olay bu ; biliyorum parayı da dağıtıyorum ama ağırlık yaptı sanırım ondan :) para cepte durunca kaşındırıyor :)

haklısın aslında, biliyorum bende bunlar boş işler ama işte insan bir şeyler duymak istiyor umuttan çok. Çok sağol canım. Tamam bir sorarım, burada okuyunca öyle bir merak ettim sadece. Giden gelir mi gelmez mi bilinmiyor yada bilsek de kabul etmek istemiyoruz çünkü konduramıyoruz hep ondan bunlar. Gelen hayatta sen nerede olursan ol naparsan yap, gelir dimi ? seninle olmak isteyen ne yapar ne eder olur yani istenirse herşey yapılır.Kızlar hepinize diyorum ; bunu unutmayın ; '' Kadın erkeğin göğsüne yakın olan kaburgasından yaratıldı, daha çok sevilsin diye.. '' Kuran .bunu kendinize hatırlatın hep size sevmeyin demiyorum tabiki de sevin ama bırakın ki sevilin.. Maalesef bu dünyada bencil olan ; serbest bırakan ; soğuk olan daha çok seviliyor... he bana derseniz ki bu kadar bık bık bık konuşuyorsun sen niye kafayı bunlara taktın derseniz ; bu aralar sadece bir şeyler duymaya ihtiyacım var. Gittiğim falcılar tırt çıkarsa onlara buradan saygılarımı ileteceğim. büyütmeye gerek yok altı üstü bir fal. hepsi bu. sohbet muhabbet o yani. peki benben111 falcı Deniz'e gittin mi hiç bir fikrin var mı ?

deniz kin şu am cikaramadim. .ama aşkın Cafe ye biri gelmiş onu denicem tanımıyorum henüz. ..
benim hiç kabul.etmek istemediğim ama doğru tespit olan eski sevgili yorumunu sadece la porte Ayhan yaptı. ..kendisini ve Cafe yi sevmedim. .burda da yazdım. ..ama zaman geçtikçe doğru söylediği ortada..eski yorumlara bakılırsa hep aynı şeyleri söylüyor deniyor ama tespit doğru idi bende. .ortada olmayan adamı neden bekliyoruz ki..düz mantık. işte :)

Selam kizlar uzun vadede gordum ki bana ve arkadaslarima en cok cikan samsun arzu olmus. En azindan sayfasi var, adi gercek, guvenilir. Ha onun da bilemedikleri oldu tabi ama geneli en iyi o bildi. Etrafimdaki bikac kisi dahil. Ilk baktirdigimda hic begenmemistim hatta olumsuz yorum yapmistim ama uzerinden zaman gecince anliyor insan.

işsiz kalan herkes ya medyum ya yaşam koçu. ..bende yakında psikolojik danışman diyeceğim kendime. ..benimle konuşmak isteyenden para alicam. ..o kadar salaksın varken çok para kazanırım bende kızlar bilginiz olsun. .sonra burda kendi reklamını yapicam mutlaka arayan olacaktır

işsiz kalan herkes ya medyum ya yaşam koçu. ..bende yakında psikolojik danışman diyeceğim kendime. ..benimle konuşmak isteyenden para alicam. ..o kadar salaksın varken çok para kazanırım bende kızlar bilginiz olsun. .sonra burda kendi reklamını yapicam mutlaka arayan olacaktır

Sn. benbenben111

Öncelikle işsizlikten dolayı bu tarz meslek seçimi yapanları bende onaylamıyorum.Dilerimki sende bu konular hakkında eğitimler alıp, emekler verip daha sonrasında burada kendi reklamını yapabilirsin.Tabiki yorumuna saygı duyuyorum.Bu tarz bir yorumu hiç bir konu hakkında bilgisi olmayıpta cafe köşelerinde ücretli fal bakanlar için yazsaydın anlardım.Bu yorumu benim yazımı alıntı yaparak yazman direk banadır.Lütfen biraz araştırmanı tavsiye ediyorum.

Sevgiler..

Selam kizlar uzun vadede gordum ki bana ve arkadaslarima en cok cikan samsun arzu olmus. En azindan sayfasi var, adi gercek, guvenilir. Ha onun da bilemedikleri oldu tabi ama geneli en iyi o bildi. Etrafimdaki bikac kisi dahil. Ilk baktirdigimda hic begenmemistim hatta olumsuz yorum yapmistim ama uzerinden zaman gecince anliyor insan.
Mrb canım arzu kim biraz bahset nasıl ulaşır bi el at nolur

Kızlar medyum Ergün maltepe mest cafe çok ovulmuş başga sayfalarda duyan bilen giden vardir ???

Mrb canım arzu kim biraz bahset nasıl ulaşır bi el at nolur
Canim medyum arzu samsun yaz cikar hem bilgi hem iletisim google a. Telefondan da bakiyor. Ne gorurse soyleyen biri, ben gecen senevilk baktirdigimda begenmemistim ama sonra 80% yasadim dediklerini. Onca falci icinde su an tek tavsiye edebilecegim o. Fal enerji isi ama bana ve cevreme bildigi cok sey oldu.

Kızlar merhaba Bayadır giremedim ama sanırım aradığım kanı buldum yeni geldim eve ve bildiğin söyledikleri karşısında ağladım gelecek inşallah çıkar ve tutarlı geldi ben bayağıdır bu kadar huzurlu ve değişik fal baktırmadım işin tuhaf kısmı ise taksim Kadıköy bütün falcıları biliyor ve Cidde'n farklı olduğunu kanıtladı inşallah dedikleri çıkar yakın zamana

X