İstanbul'da Fal - Falcılar

ışıl mi iyi çok aşık olduğumuz dönemlerde 5 kişi çok gittik ona da..hiç gelmeyen adam için hepimizi oyalayıp durdu..ha bugün ha yarın diyerek..ona da az para bırakmadık. .hey gidi günler. ..asla dedikleri hiç birimize çıkmadı! !!
ışıl da bu forum sayesinde çok ekmek yiyenlerden.
Canım bana 25 inde başına felaket gelıcek dedı ayagım komple kırıldı amelıyat oldum arkadasıma pasaport alamıcaksın dedı alamadı haxıranda gidicdksin dedi hazıranda gitti bunun gibi bi çok şey daha iyi bildiğin bi yer varsa soyle ona gideyim :)

Kızlar Adanali Eylemin sana bi işlem yapalım diye teklifte bulunduğu var mı ?? Bi arkadaşıma solemis oda bilmiyorum buyu istemem demiş o da bu buyu değil demiş bu diyalog size bişiy çağrıştırıyor mu biz anlamadik buyu dışında neler yapılabilir bilgisi olan var mi ??
canim bana demisti :KK43: ve ben yine anlamayip ust uste fal baktirmaya devam etmsitim. ne paramizi aldi eylem dedikleri de fos ki ne fosss. bi de hep pembe olmasin diye uyarip duruyordu en gicik oldugum ozelligiydi..

canim bana demisti :KK43: ve ben yine anlamayip ust uste fal baktirmaya devam etmsitim. ne paramizi aldi eylem dedikleri de fos ki ne fosss. bi de hep pembe olmasin diye uyarip duruyordu en gicik oldugum ozelligiydi..
Kıyamam sana bayagi dertli ve sonuç alamamış gibisin

bu ara bende bi toparlayın. ..son aylarda burda geçen bütün falcılar fosssss....La porte ayhan eski sevgili konusunda haklı çıktı. .gerisi hep yalan..
bütün isimleri saymicam burda ama tek tavsiyem var...birinin dönmesini bekliyorsanız ve doğruları öğrenmek istiyorsanız Ayhan doğru bilgi veriyor..ve asmin cafe de lale mi lala mi bi Azeri kadın var o da çok acimasiz şahıslar konusunda. ..yani örneğin bütün falcılar şu ya da bu adamla aşk yasayaçaksın diyor vsvs. .ama bu kadın bana mesela yok öyle bişey. .oatacak vs derdi..ve dedikleri doğru çıktı. .yani 20 kişi evet dedi o hayır dedi ve dediği çıktı ne yazık ki...faldan mutlu kalkmıyor insan ama gerçeklerle yüzleşmek iyidir. ..taksim..Bakırköy .kadıköy.Beşiktaş .ve telefondaki herkes fos boşa para harcamayın ve her reklama atlamayın. .
illa dediklerime gidin demiyorum tabii ..benim tespitim bunlar sadece.
Bugun gidecem lala hanimin yanina:) arayip konustum

Bugun gidecem lala hanimin yanina:) arayip konustum
lu
yani bi dene...soracağın biri varsa ..tart soru kısmında sor bakalım ne diyecek. .bi cacık olmazsa söyler zaten. .dediğim gibi çok şey bekleme ama başlarına göre daha iyi mantık yürütüyor adamlarla ilgili. .geri kalanı bilmem.

lu
yani bi dene...soracağın biri varsa ..tart soru kısmında sor bakalım ne diyecek. .bi cacık olmazsa söyler zaten. .dediğim gibi çok şey bekleme ama başlarına göre daha iyi mantık yürütüyor adamlarla ilgili. .geri kalanı bilmem.
Canim sana soyledigi o bir sey disinda cikanlar oldu mu?

Canim sana soyledigi o bir sey disinda cikanlar oldu mu?
bende iş güç zaten belli olduğu için sadece özel hayata odaklaniyorum. ..bütün falcilar harika aşk olacak dediği kişi ile ilgili bu kadın dedi kı. ..hayır bu da değil o beklediğin adam..vakti vat daha bu ara sadece flört var sağdan soldan dedi..öyle ciddi biri yok dedi...ben tabii büyük hayal kırıklığı yaşadım iki hafta önce falandı. ..bekledim bi umutla çünkü bisey olacak gibi oldu hayatımda. ..bi baktım bütün aşk görenler yanıldı bu kadın doğru tespit de bulundu. ..öbür falcilarin haklı olması tercihimdi ama olmayınca olmuyor :KK43:

bende iş güç zaten belli olduğu için sadece özel hayata odaklaniyorum. ..bütün falcilar harika aşk olacak dediği kişi ile ilgili bu kadın dedi kı. ..hayır bu da değil o beklediğin adam..vakti vat daha bu ara sadece flört var sağdan soldan dedi..öyle ciddi biri yok dedi...ben tabii büyük hayal kırıklığı yaşadım iki hafta önce falandı. ..bekledim bi umutla çünkü bisey olacak gibi oldu hayatımda. ..bi baktım bütün aşk görenler yanıldı bu kadın doğru tespit de bulundu. ..öbür falcilarin haklı olması tercihimdi ama olmayınca olmuyor :KK43:
Tesekkur ederim cnm saat sekizde gitcem.begenirim umarim

Canım mulla bir zamanlar çok meşhurdu.Hiç iyi yorum yapan olmamıştı.Çok baktıran oldu memnun kalanı çok azdı

Evet ben de yorumlari okudum kotu diyen de var iyi diyen de. Benim iki arkadasim gitti onlara da ne dediyse tuttu o zamanlar inanmak istemeseler de:) bana da dun kimsenin bilmedigi bir ayrintiyi soyledi benle ilgili sasirdim acikcasi. Ama tabii gelecegi bilemem. Ondan sordum ben de son zamanda giden var mi diye

Kızlar bi adam var 2 yildir platonik seviyorum adama hiskerimi yurt dışına gittikten sonra soledim olumlu olumsuz bisiy demedi sonra eyleme fal baktirdim verdiği gün ve tarihte msj atti ve eylemin dediklerini kelimesi kelimesine soledi bni yanına çağırdı gel 3 gün misafir ol dedi ama bana bel baglama dedi tıpkı eylemin dediği gibi sonra adam aradan 1 ay geçti neden gelmedin diye msj atti 10lira 10 lira biriktirip onun yanına gitcem ekim de diyetler sporlar cilt bakımları neler neler ne emekler aklınız sasar ingilizce bile çalışıyorum her gün 2 saat ...sonra fal sepeti medyum gizeme baktirdim bizi evlencek siniz 1 yıl daha bi gelişme pek olmayacak fakat sonra ilişkimiz olcak dedi kişilik tahlilleri çok iyiydi ...Bugün fal sepeti vildan önceki bikaç iyi yoruma dayanarak denedim kadın nokta atışı yaptığı şeyler oldu kartların sesi geliyo açıp yorumluyor uzun detay yorum sevenler için iyi bu kartin anlamı bu dur bu kartin ustunde bu çıktı bunda sole 3 yorum yapılır diyor ve bu bana olumsuz bu iş olmaz dedi...telefonda zehra ya baktirdim oda olumlu dedi ya bn neye kime inancam. ..mağdur ...

Kızlar valla biriz hanım haklı çıktı.Peşimde dolanan adamlar için bunlardan bi cacık olmaz demişti.Hatta xxx kişi için seni çok yorar bu yorucu bir ilişki olur hiç başlama bile demişti.Gerçekten olmaz bugün yemeğe çıktık aynı dediği gibi yorulurum beni yoran bir ilişki olur.Biriz hanımı dinlemedim,pişman oldum.Kötü biri değil de frekans olarak mümkün değil.Neyse ben biriz hanıma hak verdim:)Zamana bırak bazı şeyleri demişti,bekle.Başka da falcıya gitmiycem.Eğer o dediği de olursa yazarım hanımlar:)

Kızlar iyi geceler hepinize,
Bir zamanlar iskambil falı bakan olgu hanım vardı.Ben acıbadem kahve keyfi diye bir yerde baktırmıştım.Çok da beğenmiştim.Pembe tablo çizen falcılardan değildir.Ve asıl son hakkında dediği oldu.İzini kaybettim,bilen varsa yazabilir mi?İnternetten araştırdım hiç bir şey bulamadım.Çok uzun bakmaz ama tak tak söyler.

bana dedikleri hıc cıkmamıstı, ama numarası var ozelden gondereyım..

Kizlar merhaba.bende arap melahata gidip fal baktirmak istiyorum.bana telefon numarasini ve adresini yazabilirmisiniz.bu kadar yorum okuduktan sonra gidip bi fal baktirmak çok cazip geldi :)

Kizlar merhaba.bende arap melahata gidip fal baktirmak istiyorum.bana telefon numarasini ve adresini yazabilirmisiniz.bu kadar yorum okuduktan sonra gidip bi fal baktirmak çok cazip geldi :)
CANIM ARAP MELAHATE GİDİP HİÇ ZAMAN KAYBETME BANA HİÇ BİİİRRR DEDİĞİ ÇIKMADI BOŞA GİDEN ZAMAN VE PARA MELAHAT :KK43:

X