İstanbul'da Fal - Falcılar

Yine döndüm dolaştım buraya geldim. En son fal baktırmamdan bu yana çok geçmedi ama sanırım yine kaşınıyorum ben. Son mesajları da okuduğum kadarıyla niko'yu merak etmeye başladım. Bi denesem mi diye düşünüyorum.
Benim gibi fal çılgını olan bir arkadaşım beşiktaş symboldeki nihal i önermişti, uzun vadede tırt ama kısa dönem geleceği biliyor demişti. Hangisini ilk denesem bilemedim cidden?
Siz ne dersiniz kızlar? Var mı bi öneriniz?

merhaba, çok uzun bir aradan sonra ben de yeniden bir fal baktırma sevdasi başladı. artık telefonda ve online bakanlardan ağzımın payını aldım, cafe falcılarına pek sıcak bakmıyordum ama şimdi yüzyüze baktırmayı tercih eder oldum. son yazılanlara bir baktım da niko ve nil hanım'dan sıklıkla bahsedilmiş. bu ikisinin telefon numarasını bilen var mı? niko'dan randevu almak için çok beklemek gerekiyor mu? doğrudan cafeyi mi aramalıyım yoksa? nil hanım'a nasıl ulaşabilirim? ve ikisine de giden var mı?

Ayhan = Ex dönmeyeck, eylülde yenisi gelecek .. Thats all!!! Bi de 50 l ver moralin bozulsun hepten ...
valla aynen ha ben geçen gün gittim ayhana evet çok ii analizleri vardı geçmişe yönelik gidiceğim yeride bildi karşıma a r n harflerinde çok konuşkan yeni tanışıcağım birininde olucağını söyledi ama ex asla gelmicek dedi herkese aynıyımı sölüo bilmiorum .. evt soyadında a r n harfi olan biriyle dün tanıştım tuttu gibi ok ta konuşkaneğlenceli hayatımda olucağını söyledi 2017ye onla giriomuşum ama ben ondan öyle bi elektrik almadım engelemyi düşünüorum hatta şuan .. ama karşıma böle birinin çıkıcağını bildi..

birde ben eyleme baktırdım sizce o nasıl baktıran varmı tutuyomu ? bazıları kötü yorumlar yapmış bazıları iyi ama bilemiyorum tabi..

valla aynen ha ben geçen gün gittim ayhana evet çok ii analizleri vardı geçmişe yönelik gidiceğim yeride bildi karşıma a r n harflerinde çok konuşkan yeni tanışıcağım birininde olucağını söyledi ama ex asla gelmicek dedi herkese aynıyımı sölüo bilmiorum .. evt soyadında a r n harfi olan biriyle dün tanıştım tuttu gibi ok ta konuşkaneğlenceli hayatımda olucağını söyledi 2017ye onla giriomuşum ama ben ondan öyle bi elektrik almadım engelemyi düşünüorum hatta şuan .. ama karşıma böle birinin çıkıcağını bildi..

evet 2017 ye beraber giriyorsunuz yani hayatında olacak diyor...ama o kişileri birebir tarif etmeşi entresan geldi bana yine de..aşk olaydı iyi Di ama ..olmadı.
bazı cümleler tüm falcilarda olduğu gibi aynı demek ..ama analizleri başkalarindan iyi yine de.
niko ..yeter..Tuğba çiğdem vs hepsinin çok fazla müşterisi var yillardan beri bu piyasadalar. .ama fosssss para kaybı hepsi

SYMBOL CADDE SERKAN;2 kere gittim.ilkinde ilişkim filan yoktu öylesine meraktan baktırdım çok hatırlamıyorum.2.sinde ayrılmıştık serkan bu adamla olmaz egosu tavanda demişti.Ama evlendiğini bilemedi.Kim alır bunu gibi bişiler dedi.o da hayatıma yeni birini soktu:)tavsiye etmem gerek yok çok kısa sürer falı evet isim bilir ilginç.Değmez.
OLGU HANIM;İskambil falı bakar çok güzel hoş bir hanımdır.O da adamı huyunu suyunu bildi.Bana dedi ki bu adamın kumaşı bu böyle kabul edeceksin egosu yüksek bencil biri.Sen istersen olur yani beraber olursunuz.Fakat bir kız çocuğu var onun tarafında uzun zaman sonra hemen değil.Kızı olacak ama senden değil:)Şimdi düşününce en gerçek olgu demiş bana.Adam evlendi uzun zaman sonra belki hamiledir bile karısı:)olguyu seven beğenen de var hiçbir dediği çıkmadı diyende.bilemiyorum
ANGELS CAFE BİRİZ;Yeni baktırdım 1 ay önce.İlk kez gittim biriz hanıma.Çok sık amerikaya kızına gidiyor bulması zordur.
Biriz hanım şu anı anlattı bu iki adamı söyledi.bunlardan bi cacık olmaz dedi.Yeni birini öngördü bana:)doğru dediği yerler var.Şöyle ki;biri için bu adam sadece cinsellik peşinde dikkatli ol demişti evet yüzde yüz doğru.diğeri içinse bu adam seni yorar yorucu bir ilişki olur hiç başlama bile demişti.Ben bu adamla geçen hafta yemeğe çıktım ısrarı üzerine.biriz hanım haklıymış çok yorar beni bık bık bi tip:)neyse sonra biriz hanım evlenen ex'i gördü..ona açtı falı ve aynen şunu dedi;aaaa bak buymuş işte sen bununla bütünleşmişsin o da sana çok aşık olmuş ama değişmiş..evlenmiş çok mutlu değil seni ara sıra düşünüyor fakat aramaz asla geri dönmez.
Biriz hanıma da 1 kere baktırabilirsiniz..beğenmeyen de çok var bişi diyemem ben bana söylediklerini anlattım
canım symbol cafede toprak var o nasıl

evet 2017 ye beraber giriyorsunuz yani hayatında olacak diyor...ama o kişileri birebir tarif etmeşi entresan geldi bana yine de..aşk olaydı iyi Di ama ..olmadı.
bazı cümleler tüm falcilarda olduğu gibi aynı demek ..ama analizleri başkalarindan iyi yine de.
niko ..yeter..Tuğba çiğdem vs hepsinin çok fazla müşterisi var yillardan beri bu piyasadalar. .ama fosssss para kaybı hepsi
hayatımda olucak diyoda hiç öyle bi ihtimal vermiyorum olabilcek bişi deil.. ha hayatımda olan isim içinde yine a r n harfleri olan biri daha var sanada a r n desem seninkilerdede vardır muhakkak .. bazı tespitleri ii ama bazılarıda doğru değildi özellikle beni m karakterimi yorumlaması iyidi ayrıldığım kişiyi yorumlaması iyidi tabi bunlar bildiğimiz şeyler bana kesinlikle dönmicek dedi dönicek dediği oluomu acaba merak ettim .. veya dönmicek diyip döneni varmı .. ama bi yandanda ii oldu umudumu kestim bunu duymak için gitmiştim .. tuğbaya ben yıllardır baktırırım hep iddalıdır hepte bilmiştir .. şuan tatilde olduğundan gitmiorum.. eski erkek arkadaşım vardı hep döncek barışcaksınız demişti evet öyle oldu sonunda bitmiş asla dönmicek dedi aslada dönmemişti ona güvenirim... artık bişilerimi var ne şekil bakıo bilmiorumda onu okadar hızlı konuşturan ne nasıl konuşuo bilmiorum ..

Heheee , aynen bana da böyle söyledi , hatta ben de şimdi sende görmesem diyecektim ki, kızlarrrrr ayhan herkese mi ex dönmeyecek, sen umurunda değilsin, bencil bir adam, bunla olmaz, yeni birisi olacak eylül ekim gibi, onla olacak evleneceksin dedi bana ... :)))) sanırım herkes pozitif falcıları kötülüyor , bu da böyle dikiş tutturmuş! Var mı aranızda ex dönecek diyen Ayhan'dan !!!
aa banada bencil bu adam dönmicek dedi :) AYNI CÜMLELER :)

Hanımlar ka porte ayhan için topluca bir şey yazayım.:)
Ben beğendim ayhan'ı genel olarak.Dediği her şey doğruydu.Ex için yaptığı kişilik analizi şu an olan 2 kişi.Hepsi için yorumları tutarlı ve doğruydu.Ailemle ilgili bildiği karmaşık durum.Çok enterasan geldi bana.Çözümlemesi kolay değil çünkü.
Benim kafamı kurcalayan herkese aynı yorumu yapıyor oluşu.Hayatına şu vakit şu harfli biri girecek neşeli eğlenceli komik birisi.Bu kalıbı herkese sööylemiş.Verdiği tarihte eylül-ekim.2014 yılına ait sayfada okuduklarımda aynısını yazmış.Şubat gibiydi sanırım.Gidenlere mart-nisan gibi yeni biri olacak demiş söylediği harflerde aynı.Soru işareti oluşması o yüzden.Ex'ler zaten dönmez.Çok azı belki.Bizim falcıya dadanmamızın en büyük sebebi bu değil mi?Ayhan bu konuda net.Duymak istediğimizi değil gerçeği söylüyor aslında.Diğerleri ise tarih veriyor ve o tarihte olmayınca tekrar gidiyorsun.Olmadı bundan sonra n'olur diye.Aldatmaca yani.Ayhan'ında ex'ler konusunda dönmez demesi faldan ziyade gerçeği dile getirmiş olması.Bize iyi gelende bu bence.Kendimize bile itiraf edemediğimiz durumu bir yabancıdan-hele bu falcıysa-duymak.
Sonuç olarak hepimiz burdayız.İnşallah..Bakalım ayhan'ın dediği gibi birileriyle tanışacak mıyız?Yoksa bu bir kalıp mı?Gönlü yaralı kadınlara avutma amaçlı söylenen.

Merhaba kızlar. Elimden geldiğince buraya girmemeye çalışıyorum. Fal tam anlamıyla bir bağımlılık oldu ve kendimi ezik bir kızmış gibi hissediyorum. Dünyada yaşanan o kadar kötü şey varken afedersiniz gerçekten bir salak için habire para harcamayı yediremiyorum kendime. Ama işte insan yaşadığı kadarını biliyor. Allah daha kötülerini yaşatmasın . Saçma sapan bir umut besliyorsunuz ya da moralınız duygularınız mahvolup çıkıyorsunuz. Zamanında uğruna ölümlere gidip geldiğim eğlence mekanlarında bayılıp kaldıgım adamı bile unuttum kızlar. Evet izi var artık ondan sonra kimse olamadı hayatımda ama kimse için değmiyor inanın bana. O şimdi evli ve mükemmel bir evliliği ve deli gibi aşk yaşıyorlar. Bende öyle arada bakıp sosyal medyadan kendime üzülüyorum. Zaman herşeyin ilacı unutuluyor gercekten. O zamanlarda günde 3 falcıya falan gider gidemiyorsam telefonda baktırır, burada okudugum kim varsa aradım gittim. Sende büyü var diyenlere bile ne paralar harcadım. Hepsini haram ediyorum. Kusura bakmasınlar acımdan bir o kadar da içinde bulunduğum durumdan yaralanıp beni kandırdılar. Uzun lafın kısası öyle bir hastalık kaldı ki bilmediğim bir isim yazarsanız hemen denemek istiyorum.. Şuana kadar baktırdıklarımın hiç ama hiçbiri çıkmadı kızlar..Zamana bırakın asla evlenemez dedğim o uğruna öldüğüm cocuk ayrıldıktan 1 ay sonra evlendi :) olacaksa oluyorr... :KK43: kendinize iyi bakın. öyle size yazmak istedim... çünkü şimdide gerçekten aşık olabilmeyi umut ediyorum... maalesef artık oda olmuyor...
canım benim valla ne desen haklısın inanki herşey unutuluo benimde bu ilişkimden önceki ilişkim mükemel bi ilişkiydi böyle bi aşk yoktu birbirimize deli olurduk onsuz yapamazdım oda bensiz sonu malum büyük bi kavga ayrılık ve ben bu adam için ölürdüm ama aslında ölünmüomuş bunuda anladım yapmadığım şeyleri yaptım çok paralar döktüm şöyle olursa olur böyle olursa olmaz diyenlere ama hepsi boş inanın böyle şeyler insanı sadece mutsuz edio .. bu tarz şeylere bağlananlar farkındaysanız hepimiz burda yazı yazıyoruz değilse şuan evde çocuk pışpışlardık.. ve nitekim bu adamdan sonra başkası oldu bana herşeyi unutturdu herşey süperdi ama bıraktı gitti saçma sapan bi nedene evlenmedi ama hayatımdan yedi sonuçta 33 yaşındayım 2 senemi yedi ve adice bıraktı gitti evet halen falcılara baktırıorum ama buraya yazdım en son eykleme baktırdıktan sonra bi daha asla baktırmicam demiştim böylede yapıcam buda sondu.. ayrıca hayat aşk evlilik ve erkek arkadaştan veya evlilikten ibaret deil .. evli olan insanlar ne zamandan beri avantajlı olmuşlar bence bekarlık sultanlıktır.. herkesin hayali evlilik olmuş boşversenize hayat güzel gezin tozun araştırın öğrenin sosyaleşin .. bunları yazarken aslında psikolojim bitik bi şekilde yazıorum çünkü son herif beni bayağı bitirdi ve saplantı oldu artık.. ama doğrusuda dediğim gibi asla birine güvenmemek lazım herkes hayatta tektir kimse için bişi yapmaya lüzum yok kendinize yapın slak salak bi adam uğruna fallara baktırıoruz inanın hep bunlar şansımızı döndürüo ve uğursuzluk getirio ben buna inanıyorum..

Hanımlar ka porte ayhan için topluca bir şey yazayım.:)
Ben beğendim ayhan'ı genel olarak.Dediği her şey doğruydu.Ex için yaptığı kişilik analizi şu an olan 2 kişi.Hepsi için yorumları tutarlı ve doğruydu.Ailemle ilgili bildiği karmaşık durum.Çok enterasan geldi bana.Çözümlemesi kolay değil çünkü.
Benim kafamı kurcalayan herkese aynı yorumu yapıyor oluşu.Hayatına şu vakit şu harfli biri girecek neşeli eğlenceli komik birisi.Bu kalıbı herkese sööylemiş.Verdiği tarihte eylül-ekim.2014 yılına ait sayfada okuduklarımda aynısını yazmış.Şubat gibiydi sanırım.Gidenlere mart-nisan gibi yeni biri olacak demiş söylediği harflerde aynı.Soru işareti oluşması o yüzden.Ex'ler zaten dönmez.Çok azı belki.Bizim falcıya dadanmamızın en büyük sebebi bu değil mi?Ayhan bu konuda net.Duymak istediğimizi değil gerçeği söylüyor aslında.Diğerleri ise tarih veriyor ve o tarihte olmayınca tekrar gidiyorsun.Olmadı bundan sonra n'olur diye.Aldatmaca yani.Ayhan'ında ex'ler konusunda dönmez demesi faldan ziyade gerçeği dile getirmiş olması.Bize iyi gelende bu bence.Kendimize bile itiraf edemediğimiz durumu bir yabancıdan-hele bu falcıysa-duymak.
Sonuç olarak hepimiz burdayız.İnşallah..Bakalım ayhan'ın dediği gibi birileriyle tanışacak mıyız?Yoksa bu bir kalıp mı?Gönlü yaralı kadınlara avutma amaçlı söylenen.
şöyle özetleyelim. .falcı falcı gezip eskinin aramasını bekleyen mutlaka bi uğraşın Ayhana...gelecek aşkla ilgili fazla umuda kapilmasin.

Tuğba sende nasıl çıkmış hayret..yıllar önce 100 % evleneceksin dediği adam başkasi ile evlendi. ..yillar sonra da gittik başka birileri için yine durum.tespiti doğru ama çıkan hiç bişey olmadı. .ne bende ne arkadaşlarimda. .of baydım valla.

Kızlar niko nerde ve kaça fal bakıyor? Ben Toprak'a fal baktırdım çok önce. Fena da değildi diye hatırlıyorum. en son arkadaşımın annesi gitmiş beğenmemiş ama.

şöyle özetleyelim. .falcı falcı gezip eskinin aramasını bekleyen mutlaka bi uğraşın Ayhana...gelecek aşkla ilgili fazla umuda kapilmasin.

Tuğba sende nasıl çıkmış hayret..yıllar önce 100 % evleneceksin dediği adam başkasi ile evlendi. ..yillar sonra da gittik başka birileri için yine durum.tespiti doğru ama çıkan hiç bişey olmadı. .ne bende ne arkadaşlarimda. .of baydım valla.
Canım ben tuğbaya hiç baktırmadım.Yanlış anlama olmuş sanırım.Ayhan'ın yaptığı tespitler doğruydu.Yazdım zaten.Ben herkese aynı zaman dilimini hatta aynı harfleri ve dahi aynı karakter özelliklerini söylüyor oluşuna takıldım.:)üstelik yeni biri için de gitmemiştim.Kafam karışıktı bu adamlarla n'olur olur mu diyordum.Olmaz dedi:)hislerim doğruymuş.Hiiiçç yeni birini filan istemiyorum doğruya doğru.O enerjim de yok.

Tuğbaya ben de baktırdım cidden çok hızlıydı dediklerinin yarısı boşa gidiyor çok üzülmüştüm boşa para verdim diye. Bir de hastalanmayla ilgili konuşmuştu yani onun tarifini ben de biliyorum

Canım ben tuğbaya hiç baktırmadım.Yanlış anlama olmuş sanırım.Ayhan'ın yaptığı tespitler doğruydu.Yazdım zaten.Ben herkese aynı zaman dilimini hatta aynı harfleri ve dahi aynı karakter özelliklerini söylüyor oluşuna takıldım.:)üstelik yeni biri için de gitmemiştim.Kafam karışıktı bu adamlarla n'olur olur mu diyordum.Olmaz dedi:)hislerim doğruymuş.Hiiiçç yeni birini filan istemiyorum doğruya doğru.O enerjim de yok.
pardon cnm Tuğba ile ilgili yazan başka biriydi galiba ben bi mesaja sığdirdim düşüncemi :).
yıllar sonra tutarli bir falcı çıktı diye sevindim bi ara ayhan ile ilgili ama o da olmadı. .:KK43:

Bakırköy tarafındayım falciya gitmek istiyorum da andacla umayi biliyorum umaya yeni gittim andaç a mi gideyim başka öneriniz var mı?

X