İstanbul'da Fal - Falcılar

Besiktas cafe benimde fal bakan kuzey adli arkadas hakkinda daha onceden baktirip sonuclarini goren bir arkadas var mi acaba?

Ben fallara bağlı yaşadığımı belirten bir şey yazmadımki zaten burda ana konu tutkunun iddasıyla surekli çelişmesi bunun üzerine yorum yapın benim değil......!
Arkadasimiz zaten, seninle alakali bir yorum yapmamis. Sadece demiski, fallara bagimli yasamamaliyiz. Ve herkes gibi, tutkunun falinin detaylarini cikip cikmadigi konusunda bizi bilgilendirmis. Kendisine tesekkur etmemiz gerekirken Bu kabaligini hic hos bulmadim acikcasi. Ki sadece Bu kisi ile degil bircok kisiye karsi cephe alip hemen konuya atlayip. Bana birseymi demeye calistin yoksa cevabini vermeye calisiuorsun.
Ayrica tutkunun falini sadece o veya Bu degil bircok kisi begeniyor Ve demekki tarihlere takilmamk gerekli .banada gelecek konusunda soyledikleri henuz gerceklesmedi AMA zamanda vermedi acikcasi. Celistigini dusunuyorsan veyahutta begenmesiysen bir Sefer file getirir birdaha baktirmazsin olur biter. Bu tamami ile Senin kararin. hepimiz Zor donemlerden geciyoruz Ve gercekten iyi yorumlayan bir falci bulalimki en azindan zamanimizi paramizi harcamayalim diye ugrasiyoruz. Hal boyleyken birde Senin veya bir baskasinin agrasif tavirlarini cekmeye tahammul olmadigini dusunuyorum. Ayrica arkadasa bizi bilgilendirdigi icin Ve tarihlere takilip hayatimizi fallara gore sekillendirmemiz uyarisi icin Cok tesekkur ederim

Arkadasimiz zaten, seninle alakali bir yorum yapmamis. Sadece demiski, fallara bagimli yasamamaliyiz. Ve herkes gibi, tutkunun falinin detaylarini cikip cikmadigi konusunda bizi bilgilendirmis. Kendisine tesekkur etmemiz gerekirken Bu kabaligini hic hos bulmadim acikcasi. Ki sadece Bu kisi ile degil bircok kisiye karsi cephe alip hemen konuya atlayip. Bana birseymi demeye calistin yoksa cevabini vermeye calisiuorsun.
Ayrica tutkunun falini sadece o veya Bu degil bircok kisi begeniyor Ve demekki tarihlere takilmamk gerekli .banada gelecek konusunda soyledikleri henuz gerceklesmedi AMA zamanda vermedi acikcasi. Celistigini dusunuyorsan veyahutta begenmesiysen bir Sefer file getirir birdaha baktirmazsin olur biter. Bu tamami ile Senin kararin. hepimiz Zor donemlerden geciyoruz Ve gercekten iyi yorumlayan bir falci bulalimki en azindan zamanimizi paramizi harcamayalim diye ugrasiyoruz. Hal boyleyken birde Senin veya bir baskasinin agrasif tavirlarini cekmeye tahammul olmadigini dusunuyorum. Ayrica arkadasa bizi bilgilendirdigi icin Ve tarihlere takilip hayatimizi fallara gore sekillendirmemiz uyarisi icin Cok tesekkur ederim
Dusunceniz icin cok ederim. Diger arkadasada eger yanlis anlamasina yol acicak bi cumle kurduysam ozur dilerim. Neticede aynen dediginiz gibi en azindan tutarli hisseden insanlara paramizi ve vaktimizi emegimizi verelim

Yakın tarihler icinmi
Hayir canim, Bende kuzeyin tarihleri tutmadi malesef.
AMA soylediklerinin %60 yakini oldu diyebilirim.daha Sonra haftada birde baktirdim fal delisi oldugum zamanlarda , hic celismedi. Hatta dediki Sana 500 Sefer fal baktim Ve 500 seferde soyledim Bu sekilde gelisicek diye. Bende o gunden Sonra artik fallara ara verdim.
Soyle bir ornek vereyim, bana yaptigim islerin degisiceni soylemisti Ve bunun icin subat dedi. Subatta maas konusunda bir degisme yasadim, AMA bahsettigi asil is degisikligi onumuzdeki ay temmuzda olucak.
Tutkuya Bende telefonda baktirdim, anlik analizleri detaylari super. Fakat gelecek Ve verdigi zamanlar Bende gerceklesmedi.
Ben bunlari disinda gokceyide begeniyorum, tutkunun falinin aynisini daha az ayrinti vererek anlatti. Bir ay once baktirmistim. Onuda deneyebilirsin istersen.
Bunlar in disinda gonul rahatligi ile onerebilcem kimse yok malesef
Neslihan, Samsun arzu , damlalar tugba, telefonda bakan zeynep. Anlik verdikelri bilgilerde bile yanildilar .

Besiktas cafe benimde fal bakan kuzey adli arkadas hakkinda daha onceden baktirip sonuclarini goren bir arkadas var mi acaba?

Merhaba,
Benim en memnun kaldığım falcı Kuzey'di. Bana dışarıdan birinin bilmesi imkansız şeyleri benim cümlelerimle anlattı. Mayıs ve Haziran ayları için söylediği şeyleri yaşadım. Çok kötü olduğum bir dönemde bir çok falcıya gitmiştim ama sadece Kuzey'in falından sonra --mutluluk tablosu çizmemesine ragmen-- tuhaf bir huzur bulmuştum.

Kızlar kuzey cafeden ayrılmış yeni cafeyede bayramdan sonra başlicam dedi. Ben hep cafede baktiriyordum. Telefondanda baktırsammı? Bir farkı varmi ?

Hayrola arkadaşım sen niye avukatlık yapıyorsun bir kere o arkadaşın benim alıntımda tutkuyla ilgili de benım yazdıgım soruyla ılgılı de hıcbısey dememiş asıl cephe alan sizsiniz ve artık reklam olduğundan şüphem dahi kalmadı bu tavrınızdan dolayı içim rahat... bana tabsıte vermek senın haddine değil şu cümlen baktırmazsın olur biter yaklaşımın bile asıl agresıfın kim oldugunu gosterıyor canum ustelik ben sadece soruma karsılık yorum alamadıgım için ona kızdım sizse kişiliğe hakaret ediyorsunuz ne demek yani 5yasında çocukla konuşur gibi konuşuyorsunuz

Merhaba,
Benim en memnun kaldığım falcı Kuzey'di. Bana dışarıdan birinin bilmesi imkansız şeyleri benim cümlelerimle anlattı. Mayıs ve Haziran ayları için söylediği şeyleri yaşadım. Çok kötü olduğum bir dönemde bir çok falcıya gitmiştim ama sadece Kuzey'in falından sonra --mutluluk tablosu çizmemesine ragmen-- tuhaf bir huzur bulmuştum.

evet çok ilginç bir şekilde o dediğini bende yaşadım iyi niyetli olunca kötü de konuşsa insan huzur buluyor gercekten

Kızlar kuzey cafeden ayrılmış yeni cafeyede bayramdan sonra başlicam dedi. Ben hep cafede baktiriyordum. Telefondanda baktırsammı? Bir farkı varmi ?

Fark yok ben 1kez yuzyuze 4kez telde baktırdım baktır bencede yıne aynı etki oluyor

Hayrola arkadaşım sen niye avukatlık yapıyorsun bir kere o arkadaşın benim alıntımda tutkuyla ilgili de benım yazdıgım soruyla ılgılı de hıcbısey dememiş asıl cephe alan sizsiniz ve artık reklam olduğundan şüphem dahi kalmadı bu tavrınızdan dolayı içim rahat... bana tabsıte vermek senın haddine değil şu cümlen baktırmazsın olur biter yaklaşımın bile asıl agresıfın kim oldugunu gosterıyor canum ustelik ben sadece soruma karsılık yorum alamadıgım için ona kızdım sizse kişiliğe hakaret ediyorsunuz ne demek yani 5yasında çocukla konuşur gibi konuşuyorsunuz
Avukatik felan yaptigimiz yok , Bende dahil olmak uzere Senin agrasif tavirlarindan ve mahalle kadinj sozlerinden Cok rahatsiz olduk artik. Lutfen bunun farkina var Ve kimseyi tahrik etme artik. daha fazla cevap verirdim ama Senin seviyene inemiycem kusura bakma.
Ayrica Sana guzel bir tavsiye daha, yazdiklarini iyice oku , bizimkileride oku. omdan Sonra cevap yazarsan Bu kadar rezil olmazsin
Bizim yazdiklarimizin reklam oldugunu dusunuyorsan , o falciyi birdaha aramazsin olur biter.
Sana hayatta bol sanslar diliyorum , Cunku Bu kafa ile gercekten Cok ihtiyacin var

Tarih olarak su ay bu ay degil sure olarak devlet isim icin 2 3 sene dedi. Iliski icinde sene sonuna dogru dedi. Gittigimde subat filandi heralde. Ama beklemiyceksin bu sureyi oyle biri cikicakki karsina kafandaki herseyi toz duman edicek dedi ve oldu gercekten o donem icin
Bana tarihler verdi, iş için vermemişti ama diğer konu ile ilgili vermişti, o da temmuz başına geliyor artık çıkarsa yazarım.. Umarım çıkar.

Ben bugun kuzeye baktirdim telefondan. O da diger memnun kaldigim fal bakan arkadaslarla ayni tarihleri iletti. Olay gidisatlarini zaten birebir tabir etti aynen dedigi gibi olustu. Hepsi bir agizmis gibi temmuz diyo bakalim nasil olucak suan istesemde istemesemde kendimi temmuz ve agustos basina odaklamis vaziyetteyim bakalim nolucak

Birde su konuda fikrinizi istiycen kuzeye baktiran arkadaslar, kuzeyin boyle 1 aylik yakin tahminleri tutuyomu
Bana da kuzey diğerleri ile aynı şeyi söylemişti. Tarihlere takılcaksak eğer Kuzey ve Gökçe'nin tarihleri geçti :/

Birde su konuda fikrinizi istiycen kuzeye baktiran arkadaslar, kuzeyin boyle 1 aylik yakin tahminleri tutuyomu
Fal bence enerji işi. Kuzey ve handenin tarihleri bende tutuyor. Hatta mayista kuzeye fal baktirdiğimda 6'lı bir tarihte karşindakiyle yola gideceksin demişti. 6 haziranda ağvaya götürdü beni. Ama herkesin enerjisinin tuttuğu falcı başka. Bana iyi gelen falcı başkasına kötü gelebiliyor mesela

evet çok ilginç bir şekilde o dediğini bende yaşadım iyi niyetli olunca kötü de konuşsa insan huzur buluyor gercekten

Fark yok ben 1kez yuzyuze 4kez telde baktırdım baktır bencede yıne aynı etki oluyor

Gerçekten insanları geriyorsun ya , Allah sana fal bakanında yardımcısı olsun

X