İstanbul'da Fal - Falcılar

Ben kesinlikle arayacagim! Resmen dolandirildik!
Dedigim gibi enerji tutmayabilir, fal cikmayabilir ama ezbere konusmak dalga gecmeye giriyo! Bir de bana dediki kazandigi parayi haketmek istermis!
2 kez gittim. 100 liram gitti.
Öyle olmaz hep beraber bi saat belirleyip arayalım bence

Ergin nerdeyse surda yazan 7-8 kisiye birebir ayni cumleleri kurmus! estetik operasyona kadar! Biraz utansa da birkac gun laf cafe'ye gitmese bence! Cunki ben gidip sahsen yuzune soyleyecegim.

Ergin nerdeyse surda yazan 7-8 kisiye birebir ayni cumleleri kurmus! estetik operasyona kadar! Biraz utansa da birkac gun laf cafe'ye gitmese bence! Cunki ben gidip sahsen yuzune soyleyecegim.
Valla bana estetik demedi ama seninki dengesiz geri dönecek 2 yıl içinde ortak iş yapacaksınız bununla dedi ailen çocuğu başta istemeyecek dedi bide

Bu durumda elimde bi Gökçe kaldı :) erginde falı bırakmış zaten canı bi kez daha denerim sonuç yine Gökçe’ye giderim

Yarın arıyorum laf Cafeyi şikayetimi söyleyeceğim insanları salak yerine koymak bu kadar kolay olmamalı Siz de arayın kızlar

Ayni saatte arayacagimizi burdan okuyup acmaz o cakallar telefonu :)))
Ama dersenizki yapalim, ben yaparim. Hepimiz paramizi da geri isteyelim bence ve dolandirilmaya hayir diyelimki bu dolandirici falcilara ornek olsun!
Ben varim .ders olsun en azindan.

Tamam o zaman zaten 1.de başlıyor fallar o saatten sonra kesin Arıcam bende yazarım size

Valla bana estetik demedi ama seninki dengesiz geri dönecek 2 yıl içinde ortak iş yapacaksınız bununla dedi ailen çocuğu başta istemeyecek dedi bide
Yuhh gerçekten yuhhh:oha:benimkine de dengesiz dedi ailen başta bu çocuğu istemeyecek kısmı bile aynı,resmen bu senaryoyu ezberlemiş hepimize satmış:skandal:

Kızlar şu anda sinirden kahkaha atıyorum.
Ergine bende gittim. Banada eskisi döncek ama sen bunla değil yenisiyle evlencen benimke ilgilenen biri var sonrasında ortak iş yapcaksınız dedi bu nedir yaa gerçekten insanları aptal yerine koyma..
Ben zaten bu ara baya falcıya gitmiştim onemli olan cümleleri not ettim bakalım hangisi nokta atışıyla çıkarsa size direk onu yazcam birde nişantaşı mirzayı nasıl buluyorsunuz onu beğendim ben ama bilmiyorum giden deneyen var mı?

Evet bu da olabilir bir de şeyi merak ediyorum ergine baktiranlardan şimdi ki zamani iyi yorumladi mi bende ilginc bir sekilde nokta atislari vardi
evet bende de geçmiş ve şimdide nokta atışı yaptı. gelecekle ilgili söylediklerine de henüz gelemedim zamanı var. süresi kasımda dolacak.

Laf cafe flas flas! Ben simdi aradim. Yetkili kisi telefon numarami ve ismimi istedi. Vermek istemedim. Kadinlar kulubu yazismalarini okumuslar, "orda birbirinizi KIZISTIRIYOSUNUZ" dedi. Ben de 7-8 kisiye ayni cumlelerin kurulmasi normal degil dedim. Yuzyuze gelin goruselim dedi. Neden telefon degil de yuzyuze dedigimde ise: fal baktirip bakmadiginizi anlamak icin dedi. Cozum onerisi istedi! Ben de kendisine "isletme sahibi olarak cozumu kendisinin sunmasi gerektigini" soyledim.Parami iade edeceklerini soyledi. Ben gidip parami alacagim!

Laf cafe flas flas! Ben simdi aradim. Yetkili kisi telefon numarami ve ismimi istedi. Vermek istemedim. Kadinlar kulubu yazismalarini okumuslar, "orda birbirinizi KIZISTIRIYOSUNUZ" dedi. Ben de 7-8 kisiye ayni cumlelerin kurulmasi normal degil dedim. Yuzyuze gelin goruselim dedi. Neden telefon degil de yuzyuze dedigimde ise: fal baktirip bakmadiginizi anlamak icin dedi. Cozum onerisi istedi! Ben de kendisine "isletme sahibi olarak cozumu kendisinin sunmasi gerektigini" soyledim.Parami iade edeceklerini soyledi. Ben gidip parami alacagim!
Bu yazismalari ve kizistirmalari takip ettiklerine gore yarin da kim oldugumu zaten ogrenecekler
Ayrica bir isletme sahibinin durumun sacmaligini kabul etmek yerine kalkip da "birbirinizi KIZISTIRIYORSUNUZ" demesi hic yakisik almiyor bence. Neyse...

Bu yazismalari ve kizistirmalari takip ettiklerine gore yarin da kim oldugumu zaten ogrenecekler
Ayrica bir isletme sahibinin durumun sacmaligini kabul etmek yerine kalkip da "birbirinizi KIZISTIRIYORSUNUZ" demesi hic yakisik almiyor bence. Neyse...
İyi yapmıssın bu şekilde kandıranları ortaya çıkaralım boşa paramız neden gidiyor kimsenin günahını almak istemem ama arkadaşda baktırdı ona da sordum aynısını sölemiş şaka gibi

hahahah bende aradım numaramı istediler...gelin paranızı alın yada bi başkası baksın size dediler ne zaman isterseniz gelebilirsiniz dediler :))

X