İstanbul'da Fal - Falcılar

kübra adında genç bir arkadaşımız ama tarotta ve kahve falında gayet iyi olduğunu düşünüyorum..
Tespitleri gayet doğru ve zamanlamaları da tutarlıydı..
nasıl detay versem bilemiyorum ama:)
isteyen olursa tlf numarasını paylaşabilirim, uzun zamandır bir faldan bu kadar memnun kalmadım....
numarasini atar nisiniz kübranib ozeldeb

Ben Ekim ayında gittim.Falcıdan sacma oldugunu dusundugum bır cok seyı duydum.Ama hepsı teker teker cıktı.Ayrıca gogsumde kıtle oldugunu ve baktırmamı soyledı , erken evrede hastalıgı yakaladım.Ameliyat oldum..Fala ınanma , falsız kalma..250 TL verdım bosuna demıstım, hayatımı kurtarmıs olabılır.
numarasini alabilir miyim

Ben geçen sene 4 kez mi ne baktırmıştım. En son birkaç gün önce baktırdım ve çok pişman oldum. Ne anla veya geçmişle alakalı bir nokta atışı, ne de gelecekle ilgili bir öngörü. Kendini tanımaya çalış, içindeki ışığı gör vs kişisel gelişim safsataları. Ne söylesen yok hayır sen öyle değilsin böylesin tarzı ukalalıklar. Tutku artık bitmiş ve kendisi de bunun farkında. Bir dönem çok konuşuldu ve övüldü burada ama her falcı gibi zamanla körelmiş sanırım. Bana geleceği asla tutturamamıştı ama en azından geçmişle ilgili çok yerinde tespitleri olmuştu. Bugün ise 100 lira karşılığı sadece masal anlatıyor ne yazık ki.
Ben tutkuyu beğenirdim bana zamanin da o kadar doğru şeyler solemistir ki anlatamam. Yakın gelecegi hep tutturmustur. Fakat uzak gelecek bende de çıkmamış tir. Ama körelme hepsi yasiyor

Yaa arkadaşlar gerçekten enerji meselesi Gamzeyi kimler kimler kötüledi o da kötü bu da kötü dedi. Cafede bekleyenler sakin gitme çok kötü dedi. Ee baktırdım ole kötü falan değil. Gayet iyi bildi. Emre süper dedi kaç kişi orada. Herkes çok iyi çok sırası var dedi. O kadar berbat bakti ki bana. Asmin ufugun sırası yoktu birseyi yoktu. Kimseden yorum Bile alamadem tek boş oturan oydu. Baktırdım maşallah dedim. İki kişi arasındaki enerji bu. Hala ufuk a gittigimde abla seni çok seviyorum der bende seni kardeşim derim. Gamze de soğuk birisi gibi. Fakat biz fala başlamadan bir iki dakika güzel muhabbet ettik. O da etkiliyor falı. Mehmet Öznar i katmiyorum. O adam çok başka türlü onu saymıyorum bile. Gerisi enerji işi. Baba vanga daki emre bu işin egitimini almış hissiyatlari da olan biri. Birleşince baya birsey çıkıyor ortaya. Asmin deki can i ben begenmedim. Orada kim bekliosa çok iyi dedi çıktı tekrar geldim dedi. Bana tek birsey bilemedi. Yani birinin berbat dediğine biri süper diyor. O yüzden kendimiz bizzat denemeliyiz o kişiyi.

Bugün fal için kadıköye gittim. Öncelikli olarak baba vanga cafeye uğradım. Emre Bey yok dediler, daha sonrası için randevu istedim ve yine vermediler. Hazal Hanım var,sıraya göre 1-2 saat bekletiriz dediler ama Hazal Hanım için herhangi bir yorum bilmediğimden girmedim.

Daha sonra madama denis cafe Deniz Hanıma gittim.Kahve+tarot 100 liraya baktı. Niko'nun senaryosundan farklıydı.
Deniss hanımın bana dedikleri çıktı bu arada arkadaşlar haberiniz olsun. Sadece 1-2 şey kaldı oda olursa gidilebilir. Önce ben pek beğenmemiştim hatta sürekli gruba ekliyolar sinir oluyorum ama ses kaydı almıştım. Kadının dedikleri cidden çıktı.

Canım senin de beğenmediğin falcı yok:KK39:
[/QUOTE
herkesinin ki farklı. Cafe de herkes can çıktı dedi çok kötü dedim bende çünkü ani bile bilemedi. Gamze kötü gitme dediler. Al gamze kimsenin demedi gi şeyleri dedi ve çıktı. Tutku benim is konumu birebir bilmisti. Yalan mı soliyim şimdi. Çıkana çıktı diorum. Ben şimdi gamzeye neden kötü diyim. Kızın dedikleri çıktı. Burada arkadaşlar berbat yazmis gamze için bana bildi nasıl hakkını yiyim kadinin

melekler kahvesindeki gamzeden bahsediyorsak; bence kendisi ve enerjisi çok tatlı bir insan. detaylı fal bakıyor; ama söylediklerinden çok etkilenmedim açıkçası. Genel olarak kendi hissettiğini söylüyor bence, geniş vadeli ve çok acil olmayan konular için gidilebilir.

buradaki yorumlardan sonra bir dilek tut dilek ablayı da denedim. o da son derece yumuşak ve kalpten fal bakan bir insan. genel olarak söyledikleri tutarlıydı, uzun vadede ne kadar çıkmak bilemiyorum. umarım dediği şekilde olur; fakat açıkçası çok etkileyici, bunu nasıl bilebilir dediğim bir şey söylemedi.

Selamlar ;
çok fazla cafede fal baktırmış biri değilim açıkçası laf cafe çiğdem ve symbol cafe var gittiğim . istanbulda yaşayanlar için yuriyi önerebilirim 2018 yılında fal baktırdım süre diye bir olayı yok yani olaya tamamen senin sorduğun sorulara bağlı bazen 1 saat bazen 2 saat sürüyor bakım kahve ve tarot bakıyor .

X