İstanbul'da Fal - Falcılar

tarot kahve ortak bakılan yerleri ben daha çok seviyorum.daha uzun sürüyor.birde soruların varsa kartlara bakıp söylüyor hemen.

Eskiden melekler kahvesinden çıkmazdım hatta üyelik kartım vardı,orda 2 gay falcı vardı çok iyilerdi biri ayrıldı biri askere gitti,bi tanede kadın vardı o da süper bakıyordu,arkadaşımın anne babası boşanma aşamasındaydı,arkadaşıma annenle baban mahkemelik ama sonuç yok demişti,gerçektende boşanmadılar,o kadının adını unuttum ah bi bulsaydım..

Sembol o zamanlar boştu,işletenler falanda pek ilgilenmemişti benle gittiğimde,ve ortamı biraz korkutucuydu,aradan yıllar geçti şimdi fal baktırsam sembole baktırırım,şimdi tersi oldu dekorasyonu değiştirdiler daha iyi falcılar koydular,daha ilgili garsonlar işletmeciler gördüm,melekler artık sembolün yanından bile geçmez benim için..

çünkü meleklerde çok falcı var ve çok azı biliyo.ama sembolde sayılıdır ve çoğu iyi biliyor.bence melekler kendine bi çeki düzen verse iyi olur

sembol'de kimi önerirsiniz?

melekler bitmiş artık gerçekten.. ama gıtsem 7 yıllık falcıları burdaymıs ta bılmemneymıs.. yok bılemıorlarrr gercekten

Smile, özelden maj atımışsın. Ama ben oradan yanıtlayamıyorum... Burcu güzel bakıyor. Kısa kesmiyor kesinlikle.. Kahve ve tarot için ayrı ayrı ücret ödüyorsun...Söyledikleri çıktı mı dersen henüz değil çünkü daha yeni baktırdım.. Bekleyip görücez... Sanıyorum Nomadic denemişti Burcu'yu... Kendisinden alalım görüşlerini:)) Sevgiler herkese...

Smile, özelden maj atımışsın. Ama ben oradan yanıtlayamıyorum... Burcu güzel bakıyor. Kısa kesmiyor kesinlikle.. Kahve ve tarot için ayrı ayrı ücret ödüyorsun...Söyledikleri çıktı mı dersen henüz değil çünkü daha yeni baktırdım.. Bekleyip görücez... Sanıyorum Nomadic denemişti Burcu'yu... Kendisinden alalım görüşlerini:)) Sevgiler herkese...

sağol canım...çok teşekkürler...

Bu arada bugün Symbol'deki Levent'e gittim... Yani fena değil ama eski sevgilimle şu anki adayı filan birbirine karıştırdı... Karma birşeyler oldu:) Neyse sonunda iki kişiyi birbirine karıştırdığına kendisini ikna ettim o da kabul etti:) Yani Burcu mu Levent mi diye önceden sorulmuştu... ıkisine de baktırmış biri olarak Burcu diyorum...

yaaaaa tryamour...gecmisle alakali herseyi bildi..gerci ben gecmisi yasamisim olmus bitmis...destide desti...eski sevgilimi anlatti durdu..herneyse ama kismetin acik degil dediiiii öhüüüüüüüüüüüüü tabii kide onun lafina bakip hayatimi böle düsünerek geciricek degilim ama uyuz oldum...ne derece iyi bakiyo bilemem...ilk gidisim..dedigim gibi gecmisi bildi herseyi....hoslandigim bi cocuk vardi seneler önce onunla konusuyorum gene arada sirada kiz bide bana demezmi senin buaralar cok düsündügün hoslandigin bi cocuk var ama o cocugun bir iliskisi olabilir dikkat et dedi...ben zaten su siralar süpheleniodummm acaba varmi felan diye....demekki benden saklio...iste bide bana falda evlilik göremiorum kismetijn acik degil diiynce tepem atttttttiiiiiiiiiiiiiiikaydirigubbakcemilealsanaalsanasmile:mymeka:

Yuuhhh beaaa..Tamam hoşlandığın çocuğun hayatında birinin olduğunu söylesin, ikiyüzlü insanları fln belirtsin de kısmetin kapalı ne demektir yaa.. Keşke baştan uyarsaydın. Resmen saçmalık. İster istemez insanlar etkileniyor sonuçta. Sen inanma tabi yaa zırvalıo bunlar bazen..:dilcikar:

tarot kahve ortak bakılan yerleri ben daha çok seviyorum.daha uzun sürüyor.birde soruların varsa kartlara bakıp söylüyor hemen.

eskiden melekler kahvesinden çıkmazdım hatta üyelik kartım vardı,orda 2 gay falcı vardı çok iyilerdi biri ayrıldı biri askere gitti,bi tanede kadın vardı o da süper bakıyordu,arkadaşımın anne babası boşanma aşamasındaydı,arkadaşıma annenle baban mahkemelik ama sonuç yok demişti,gerçektende boşanmadılar,o kadının adını unuttum ah bi bulsaydım..

sembol o zamanlar boştu,işletenler falanda pek ilgilenmemişti benle gittiğimde,ve ortamı biraz korkutucuydu,aradan yıllar geçti şimdi fal baktırsam sembole baktırırım,şimdi tersi oldu dekorasyonu değiştirdiler daha iyi falcılar koydular,daha ilgili garsonlar işletmeciler gördüm,melekler artık sembolün yanından bile geçmez benim için..

çünkü meleklerde çok falcı var ve çok azı biliyo.ama sembolde sayılıdır ve çoğu iyi biliyor.bence melekler kendine bi çeki düzen verse iyi olur
canım senın bahsettıgın kadının adı ŞENGÜL bence zayıf esmer

Nadidee mesaj yazmıştım önceki sayfalarda ama görmedin sanırım. :/
Kadınlar kahvesindeki Meryem sana da sevgilin geri mi gelecek dedi yoksa eski sevgilinle evleneceksin mi dedi? Cevap verirsen sevinirim.

[ı]nadidee mesaj yazmıştım önceki sayfalarda ama görmedin sanırım. :/
kadınlar kahvesindeki meryem sana da sevgilin geri mi gelecek dedi yoksa eski sevgilinle evleneceksin mi dedi? Cevap verirsen sevinirim.
[/ı]
canım evleneceksın demedı.onun harıcınde melekler kahvesınde selda
dejavu cafedekı nese 2 falcı ısrarla evlenıceksın dedı.ve ıkısıde aynı tarıhı verdıler.melekelrdekı sengulde sana dÖnecek bu ınsan dedı.amaaaaaaaaa en Çok dejavudakı nesenın falından memnn kaldım

Geri dönecek mi dedi. Ya kusura bakma söylemek mi istemiyorsun.. Çok öenmli de benim için ondan soruyorum. Dğer falcılar değil Meryemin dedikleri önemli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana ve arkadaşıma da aynı şeyi söylemişti de ondan sordum. Doğruluk payı az gibi geliyor bu yüzden. :/ Boş yere ümit verdi. Neyse ki geçti o günler. :KK70:

bana ve arkadaşıma da aynı şeyi söylemişti de ondan sordum. Doğruluk payı az gibi geliyor bu yüzden. :/ boş yere ümit verdi. Neyse ki geçti o günler. :d
o kadın bana samımı gelmedı zaten.melekler kahvesınde sengulden randevu alın ona gıdın dejavudakı neŞeye gıdın bunlar ıyı falcılarrrr.melekelrdek ıahmettıde cok ovuyolar .ha bu arada ben tasula turkana fal baktırdım kızlar oda bana palavracı gıbı gelmıstı yılbasında bakmıstı kızlarrrr dedıklerı cıktı hepsı benı cok sasırttı.o kadın palavracı gıbı gelmıstı

Meryem'e gittiğim gün aslında Şengül'e gitmeyi planlamıştım zaten. Ama çok sıra vardı. Bu yüzden Meryem'e gittik. Çok şeyi bildi, hatta dediği bir şey oldu ama sevgilin geri gelecek diyor herkese bu sinir bozucu biraz.

Meryem'e gittiğim gün aslında Şengül'e gitmeyi planlamıştım zaten. Ama çok sıra vardı. Bu yüzden Meryem'e gittik. Çok şeyi bildi, hatta dediği bir şey oldu ama sevgilin geri gelecek diyor herkese bu sinir bozucu biraz.
arkadaslar telefon acın sabah sengulden randevu alın.dejavudakı nesede cok super .ama tasula turkana cok sasırdım kadına sallıyo demıstım evlenen bı sevgılım vardı ılk sevgılım o cocuktan sana haber ver arıcak dedı hadı ordan dedımm ve basıma geldiiii.esk ısevgılım ıcın yılabasından sonra kopcak senden daha aramıcak dedı onuda aynen yasadım.

arkadaslar telefon acın sabah sengulden randevu alın.dejavudakı nesede cok super .ama tasula turkana cok sasırdım kadına sallıyo demıstım evlenen bı sevgılım vardı ılk sevgılım o cocuktan sana haber ver arıcak dedı hadı ordan dedımm ve basıma geldiiii.esk ısevgılım ıcın yılabasından sonra kopcak senden daha aramıcak dedı onuda aynen yasadım.

merhaba siz şengüle baktırdınız sanırım.dedikleri çıkmış mıydı?

Kızlar, Şengül hiçbirşey bilmiyor. En azından 4 kere falan baktırmışımdır. ılk başta biliyor gibi geliyor. Çünkü geçmişle ilgili bildikleri genel anlamda oluyordu. Ama gelecekle ilgili hiçbir söylediği çıkmadı. Arkadaşım da baktırmıştı, onunki de çıkmadı. Keza Kerim'de, Ahmet'de aynı. Şengül için şöyle bir örnek vereyim. En son Şengül'e 29 Kasım 2009'da baktırdım. Şengül'ün baktığı faldan 3 saat sonra falan başıma büyük bir sıkıntı geldi. Ama o bunun hakkında ufacık bir bilgi bile vermemişti. En azından deseydi çok büyük bir sıkıntı atlatacaksın diye. Hep iyi şeyler söyledi ama hiçbiri olmadı. Aksine daha olumsuz oldu durumlar.

Son düzenleme:
Kızlar, Şengül hiçbirşey bilmiyor. En azından 4 kere falan baktırmışımdır. İlk başta biliyor gibi geliyor. Çünkü geçmişle ilgili bildikleri genel anlamda oluyordu. Ama gelecekle ilgili hiçbir söylediği çıkmadı. Arkadaşım da baktırmıştı, onunki de çıkmadı. Keza Kerim'de, Ahmet'de aynı. Şengül için şöyle bir örnek vereyim. En son Şengül'e 29 Kasım 2009'da baktırdım. Şengül'ün baktığı faldan 3 saat sonra falan başıma büyük bir sıkıntı geldi. Ama o bunun hakkında ufacık bir bilgi bile vermemişti. En azından deseydi çok büyük bir sıkıntı atlataksın diye. Hep iyi şeyler söyledi ama hiçbiri olmadı. Aksine daha olumsuz oldu durumlar.

hadi ya:KK43: ben de etkilenmiştim sevdiğim çocuğun tipini tam tarif etmişti diye...

Melekler ve Kadınlar kahvesi iyice cıvıtmış. Sadece ticari amaçlı olmuşlar artık. Oralara gidilmez bir daha.
:umursamaz:

X