İstanbul'da Fal - Falcılar

Arkadaşlar Beşiktaş'taki Nihal hanım mi ? Yoksa Kadıköy madam denis cafedeki Deniz hanım mi ? Yoksa son günler de konuşulan ramek hanım mi ? Aranıza yeni katıldım pasif okuyucuydum ama artık hem para verip hem de umut edip beklemekten yoruldum tavsiylerinizi bekliyorum . Hepinize de yüksek güzel enerjiler diliyorum ☘

Arkadaşlar Beşiktaş'taki Nihal hanım mi ? Yoksa Kadıköy madam denis cafedeki Deniz hanım mi ? Yoksa son günler de konuşulan ramek hanım mi ? Aranıza yeni katıldım pasif okuyucuydum ama artık hem para verip hem de umut edip beklemekten yoruldum tavsiylerinizi bekliyorum . Hepinize de yüksek güzel enerjiler diliyorum ☘

Merhaba kızlar bugün üye oldum evet,telefonda fal bakan birini arıyordum son yorumlarda da ramekin adı vardı bir arkadaş sağolsun numarasını gönderdi akşamina randevu aldim ve baktirdim.Aslinda baktirdiğim falcilari buraya yazmak gibi bir huyum yok paylasmayi da dusunmuyordum ama malesef reklam yapiyorsun şeklinde ithamlarda bulunduklari icin inadına yaziyorum.Kimse kimsenin keyfinin kahyasi değil isteyen hisseden baktırır isteyen baktirmaz.Fala gelince RAMEK kişilik analizi olumlu 10 puan
Detay veriyor olumlu 10 puan
Zamanlama belli degil ileri tarih verdi
Ancak kendinden çok emin 10 puan
Yalandan kim ölmüş

İyi aksamlar herkese. Burası ne garip bir yermiş böle gercekten çok saskınım. Ben burayı istanbulda fal ve falcılar sitesi diye girdim. Tamamen hesapsız kitapsız tecrübelerimden bahsettim ama bin pişman oldum resmen capraz sorguya cekilmiş gbi hissettim kendimi çünkü ramekten ilk bahseden ben oldugum için tamamen kendimi sorumlu tuttum. Ben kimsenin reklamcısı deilim banane ki Zaten. Ben fal tecrübelerimden bahsettim insanlar numara istedi bende verdim. Sonra biranda ramekin adı gecer oldu. Gerek benden taraf gerek se baskalarından taraf. Ama bu suçlamalar falan gercekten forumdan soguttu beni.bin pişman oldum.tamam sizde haklısınız bir sürü yalan yanlıs kişi girip reklam yapıyor kandırılıyoruz desiniz yerden göğe kadar haklısınız ama. Kurunun yanında yaşı da yaktınız bu sefer gercekten.

İyi aksamlar herkese. Burası ne garip bir yermiş böle gercekten çok saskınım. Ben burayı istanbulda fal ve falcılar sitesi diye girdim. Tamamen hesapsız kitapsız tecrübelerimden bahsettim ama bin pişman oldum resmen capraz sorguya cekilmiş gbi hissettim kendimi çünkü ramekten ilk bahseden ben oldugum için tamamen kendimi sorumlu tuttum. Ben kimsenin reklamcısı deilim banane ki Zaten. Ben fal tecrübelerimden bahsettim insanlar numara istedi bende verdim. Sonra biranda ramekin adı gecer oldu. Gerek benden taraf gerek se baskalarından taraf. Ama bu suçlamalar falan gercekten forumdan soguttu beni.bin pişman oldum.tamam sizde haklısınız bir sürü yalan yanlıs kişi girip reklam yapıyor kandırılıyoruz desiniz yerden göğe kadar haklısınız ama. Kurunun yanında yaşı da yaktınız bu sefer gercekten.
İyi akşamlar. Aslında sadece size yönelik bir mesele değil bu. Açıkçası sizin reklam yaptığınızı da pek düşünmedim, yalnız siz bahsettikten sonra bir anda ortaya çıkan üyeler, yeni baktırıp hemen çıktı diyenler olunca acaba mı dendi. Burada genellikle ‘dün baktırdım söylediği her şey çıktı.’ gibi yorumların altından reklam çıktı. Ramek hanımın ücreti de az buz değil takdir edersiniz, kimsenin hemen güvenip o kadar parayı boşa vermesini istemeyiz.
Burada özelden konuştuğum birisi de baktırmış, gayet normal bir yorum yaptı, ama başkaları yok 10 puan yok mükemmel diye yorum yapınca insan bir düşünüyor.
Ha zaten reklam yapıyor olsaydınız çıkardı diye düşünüyorum. O nedenle içiniz rahat olsun. Kırılmayın lütfen.
Belki de başka üyelerin üslupları rahatsız etmiştir bizi.

İyi akşamlar. Aslında sadece size yönelik bir mesele değil bu. Açıkçası sizin reklam yaptığınızı da pek düşünmedim, yalnız siz bahsettikten sonra bir anda ortaya çıkan üyeler, yeni baktırıp hemen çıktı diyenler olunca acaba mı dendi. Burada genellikle ‘dün baktırdım söylediği her şey çıktı.’ gibi yorumların altından reklam çıktı. Ramek hanımın ücreti de az buz değil takdir edersiniz, kimsenin hemen güvenip o kadar parayı boşa vermesini istemeyiz.
Burada özelden konuştuğum birisi de baktırmış, gayet normal bir yorum yaptı, ama başkaları yok 10 puan yok mükemmel diye yorum yapınca insan bir düşünüyor.
Ha zaten reklam yapıyor olsaydınız çıkardı diye düşünüyorum. O nedenle içiniz rahat olsun. Kırılmayın lütfen.
Biraz olsun içim rahatladı. Ama brn hep diyorum fal işi enerji işi bana çok iyi bakar sana kötü bakar öbürüne vasat olur bunu zaten kestiremeyiz sizde biliyorsunuz. Diğer yazımdada dedim sizde haklısınız reklamını yapan bir çok falcı yorumcu gbi yazadabilir haklısınız.bir sey diyemem ona.yanlıs bir kelime kullandıysam kusuruma bakmayın sizde

Merhaba yorumunuzu okudum.Dün o 10 puan verdim diye mesajı yazan benim ama gerçekten sizin dışınızda başka bir üyenin
Şu falcıları aşırı savunma olayına da hiç anlam veremiyorum. Her falcının reklama ihtiyacı vardır. Evinde kendi kendine otururken müşteri bulacak hali yok herhalde.
Ayrıca evet Ramek ile ilgili tek bir yorum bile bulamadım. Bir anda bu kadar popüler olması da garip geldi. @Duyguluk hariç bir anda bir sürü insanın yok 10 puan yok şahane bir falcı diye anlatması da garip geldi.
Madem 3 senedir aşırı memnunsunuz kendisinden, bugüne kadar neden gelip hiç yorum yapmadınız? Burada herkes beğendiği/beğenmediği falcılarla ilgili yorum yapıyor. Bu kadar etkileyici bir falcıyı neden başkalarıyla paylaşmadınız?
Merhaba RAMEK le ilgili yorum yapan bir an da bir sürü insan dediklerinizden biri benim.10 puan lafınıda söyleyen benim.Ancak dün geceninkralicesi’ne o kadar sinirlendim ki nasıl bir uslupla TÜREMİŞ der hiç tanımadığı bir insana ona istinaden abartarak mesajımı yazdım.Kaldı ki burası herkese açık bir platformsa kimse edebini kaybetmemeli ne yeni üyelere karşı,ne de eski üyelere.

özelden veya buradan tecrübelerini paylaşır mısın? bir de ramek'e ne falı baktırdın fiyatı biraz pahalı da? telefondan bakıyor anladığım kadarıyla.. Senin de mi öyle oldu?
artık gercekten tecrübelerimi paylasmak istemiyorum çünkü burası gercekten artık anti patik bir yer olmus ne yazıkki eskisi gbi deil

Her neyse, daha fazla polemik durumuna gelmesin mesele.
Ramek’e baktıranlar olursa yorum yapar zaten. Onun dışında artık konunun amacından sapmadan başka falcılardan da söz etmek lazım. :)

Şu falcıları aşırı savunma olayına da hiç anlam veremiyorum. Her falcının reklama ihtiyacı vardır. Evinde kendi kendine otururken müşteri bulacak hali yok herhalde.
Ayrıca evet Ramek ile ilgili tek bir yorum bile bulamadım. Bir anda bu kadar popüler olması da garip geldi. @Duyguluk hariç bir anda bir sürü insanın yok 10 puan yok şahane bir falcı diye anlatması da garip geldi.
Madem 3 senedir aşırı memnunsunuz kendisinden, bugüne kadar neden gelip hiç yorum yapmadınız? Burada herkes beğendiği/beğenmediği falcılarla ilgili yorum yapıyor. Bu kadar etkileyici bir falcıyı neden başkalarıyla paylaşmadınız?
kimsenin kimseyi savundugu falan yok zra kimse kimsenin canı ciğeri deil burdaki olay insanların tecrübelerini paylastıgı bir platformdayken birilerininde kalkıp her yerin sahibi gbi konusup direk yafta yapıstrması ben illaki burda adı gecen birine fal baktrmak zorunda deilimki türkiyede milyonlarca falcı var ve hepsinin ismi burda geciyor olsaydı zaten kimse yeni falcı arayısına girmezdi kimin reklama ihtiyacı var yok bilemem orasını ama ben sadece yiye iyi derim kötüysede çok yermeden hakkettiğini sölerim.ben rameki çok arkadasıma önerdim bu arada ve bir çok insanda baktrıp memnun kaldı.ama burada sürekli hiç durmadan her gittiğim falcıyı paylasmk zorundada deilim canım istemedi paylasmadım.ama uzun zamandır buraya girmiyorum dısardan takip ediyorum ramekin adınıda ilk kez geçtiğini gördüm ve reklam lafı sözü dönüncede buraya girip gercekten böle bir falcı var iyi bakıyor diye sizieri bilgilendirmek istedim ancak siz dmediğinizi bırakmamıssınız.

Katılıyorum sana, yeni üyeler reklam yorumu yaparlardı konu anlaşılınca hesapları kapatılırdı, böyle olunca insan ister istemez Ramek hakkında tereddüt ediyor. Yeni eski fark etmez hepimiz burda arkadaş olabiliriz, gittiğimiz falcıları paylaşabiliriz, asla eski yeni üye diye ayırmıyoruz. Sadece böyle şeyleri gördüğümüz için tereddütte kaldık. Lütfen kırılmasın hiçbir üye, hepimiz buraya birbirimize yardımcı olmak için geldik.

Madame deniss de Alice mi Ali mi bilmiyorum ismini tam mavi gözlü bı erkek var fal bakan ona baktirdim iki kez memnun kalmadım pek baktiracaksaniz boşuna baktirmayin isim biliyo vs ama bilmiyorum çok tatmin etmedi sürekli de değil mi diye onaylattiriyo. Ben çok tatmin olmadım isterseniz deneyin ama.cok tavsiye etmiyorum kızlar deniz abla çok daha iyi
Yoruma harfi harfine katılıyorum. Bir arkadaşımın çok fazla övmesi üzerine Gidip baktırdım. Parama yazık başka da birşey söyleyemeyeceğim... bu arada oradaki kıvırcık saçlı bayanın adı ne bilmiyorum ama ona baktıran herkes kat be kat daha mutluydu bu mavi gözlü çocuğun ismi de Ares

Kızlar Ramek olayında eski üyeler olarak çok fazla tepki gösterdiğinizi düşünüyorum. Ben de çok eskilerden biriyim ve bir çok reklam olayına şahit olduk evet ama hiç tanımadığınız birine de bu üslupla saldırmak yakışıksız olmuş. Baktıranlar yorumlarını yazsın. Ötesinde karar herkesim tekelinde olsun. Örneğin ben yazılanların samimiyetine inandım ve baktırmayı düşünüyorum. Olumlu/olumsuz fikrimi de paylaşacağım sizinle

Valla ben bir handenin birseyi ciktim dedim ki zaten handeyi herkes yıllardır tanio. Ona ragmen bana da herkes savunma dedi. Ve ben altını çizdim çok şeyi çıkmadı fakat bir kaç şey çıktı. O süper falan asla diyemem dedim. Hatta en son falı da cikmadi. Ama bir anda bole yapılınca bende inanamadım beni dolanduran medyum semih in bile birileri ovmus. İnsan ister istemez tereddüt edio. Tereddüt edenler haksız sayılamaz hal böyle olunca. Keşke herkes iyi niyetle yaklaşsa o kadar çok ki reklam olayları.

Bie kaç gündür siteye girmedim ve çok aktif kullanan biriside deilim zaten yenide uyeyim.buraya sadece falcı arayışı olduğum noktalarda hep bakardım sonra üye olmaya karar verdim oldum o anda da en çok temelin adı geçiyordu bir arkadaştan numarasını aldım ve aynı günde baktrdim baktrdiktan sonrada yani göklere çıkararak bir yorum yapmadım zaten mükemmel harika vs diye ve ilk baktrdiktan sonra ilk paylasimina yakın gelecek için bana bir süreç verdi olursa sizinle paylaşım dedim nitekim de bekledigim ama bu kadar kısa sürede olmasını beklemediğim bir şeydi ve oldu sizinlede paylaştım.ama bu kadar on yargı ile karşılaşacağımı bilsem numarayı alır çekilir tek yorum yapmazdım gerçekten fakat sizi .kadar burası ile alakalı tecrübeli olmadigim için yanılıp yenilip çıkan fali şöle.is oldum ramek bana cook iyi baktı başkalarına nasıl.bakti bilemem ama kadının dediği şey oldu ha sadece bir şey oldu şuan da ve daha olacağını sölediği bir çok şey var olurmu bilmem ama olsa dahi bir daha burada da paylaşmam gerçekten güzel günler hepinize

bi arada nakta vardı viral olmuştu. bende hemen gidip baktırdım dediği hiç bişey de cıkmadı. simdi ramek'in de numarasını aldım ama içime bi kurt düşmedi değil
Naktanın bende baktığı hiçbir şeyde çıkmadı. Bırakın geleceği anımla ilgili bir tek cümlesi bile doğru değildi. Hiç tavsiye etmiyorum...

X