İstanbul'da Fal - Falcılar

şimdi sayayım beraber karar verelim

1- yeğenim erkek (erkeklerin fala önyargısını mutlaka bilirsiniz - ayrıca bir bilim fakültesinde okuyor (!) )
2- şimdi konuştum tekrar kendisinden bilgileri almak için 6 ay içinde söylediklerinin çoğu çıkmış okuyacağı bölümden okulun ilçesine kadar detay vermiş! hala çok şaşkınım diyo

neyse hiç kimse için %100 garanti yoktur bilirsiniz bu paraya değer mi bilmem ben verebilirim kendi adıma konuşayım. kadın mükemmel bile olsa o an elektriğin tutmaz yine olmaz o yüzden toplu gidelim dedim ama bende anadolu yakasındayım avcılar çok uzak ama toplanma falan olursa ayarlar gelirim kaydirigubbakcemile5

ben toplanmak istiyorum kızlar ulaşımdada yardımcı olurum.

hem toplu gidersek indirim de isteyebiliriz avcılardaki işletmeciler o konuda anlayışlı.malum avcılarda cafeler taksim bakırköy gibi iş yapmıyor.

bence haftaya herkes uygun olacağı zamanları belirlesin ortak bi zaman buluruz.

canım sen ayarlamak istermisin bu organizasyonubuyrunnnnnnnnn

bak şimdi istanbulda olasım geldi gamyoncuiremsu ben de toplaşırdım sizlen ama malesef çook uzaklardayım senağlama

son duraktan ben alırım sizi.beraber gideriz.

ya demin aklıma geldide bu forumdan söz ederiz memnun kalırsak tavsiye edicez falan deriz hem daha iyi bakar kadın hemde indirimli olur.

Erkekler fal konusunda pek bir şey bilmedikleri için ve bizim gibi falcı falcı dolaşmadıkları için iyi ve kötüyü ayırt edebileceklerini düşünmüyorum.:umursamaz:

kızlar bomba haberlerim var(ne bomba,ne bomba)

burcu 1-1.5 ay içinde eski sevgilinle barışacaksın demişti ve imkansız gibi görünsede daha 1 ay olmadan dün barıştık, ama en kötüsü her ne kadar birbirinizi çok sevseniz de sen çeneni tutamayacağın için yine ayrılacaksınız demişti:sinifsinif:

offf offff

burcu 1-1.5 ay içinde eski sevgilinle barışacaksın demişti ve imkansız gibi görünsede daha 1 ay olmadan dün barıştık, ama en kötüsü her ne kadar birbirinizi çok sevseniz de sen çeneni tutamayacağın için yine ayrılacaksınız demişti:sinifsinif:

offf offff

canım ya çok sevindim barışmanıza...tüylerim diken diken oldu...neden diye sorarsan eski sevgilim tekrar aradı cümlen o kadar hoşuma gitti ki...ben de bekliyorum sevdiğimi... ama umarım ayrılmaz hep mutlu olursunuz...bu arada ben de daha burcuya gidemedim...

ya kızlar burcuyu soranlara daha net bilgi vermek gerekirse şimdiki zamanla ilgili herşeyi bildi işte gelecekle ilgili işle ilgili söylediklerinin daha zamanı var demiştim 2 yıl kadar ama en yakın zaman için söylediği bu şey oldu hayatım için de 2 seçeneğin var demişti eğer susmayı becerebilirsen bu insanla olur ama yapabilecek gibi görmüyorum dedi ben de şimdi kendimi sıkıp bu işi başarmaya çalışıyorum
tarihleri pek tutmaz diyenler var ama zaten kesin tarih vermiyor 1 ay 3 ay falan o yüzden de benimki tuttu

ben daha önce istanbulda denediğim 4 falcıyı yazmıştım onların söylediği kötü birşey vardı ve ben hiç inanamıyor çok üzülüyordum burcu tam tersin söyledi ve dün malum kişi de burcunun haklı olduğunu gösterdi:eek:

ya ben zaten burcudan sonra bu fal işini bırakacağımı söyledim, artık gitmeyip hayatımı akışına bırakmaya karar verdim sanırım en doğrusu bu:nazar:

smile 24 sağol canım

ama burcunun cümleleri aklımda olduğu için ben o kadar da sevinemiyorum ama en azından artık beni gerçekten sevdiğini biliyorum gerçi ben artık alıştım bu ayrılıklara ama...

bu arada kızlar bir falcı varmış edirnede kıymıklı köyü sanırsam...arkadaşım söyledi de melahat hanım diye biri varmış meloş derlermiş kendisine kime sorsan evini gösterirmiş..bu arada bana bahseden kişiye bütün dedikleri tek tek çıkmış...hiç bilinmeyecek şeyleri söylemiş..hatta kalabalık toplanıp gitmişler..gittiği arkadaşlarının da herseyini bilmiş...çıkmış ta..

bu arada kızlar bir falcı varmış edirnede kıymıklı köyü sanırsam...arkadaşım söyledi de melahat hanım diye biri varmış meloş derlermiş kendisine kime sorsan evini gösterirmiş..bu arada bana bahseden kişiye bütün dedikleri tek tek çıkmış...hiç bilinmeyecek şeyleri söylemiş..hatta kalabalık toplanıp gitmişler..gittiği arkadaşlarının da herseyini bilmiş...çıkmış ta..

yapma smile24 şimdi kk olarak toplanıp edirneye gideriz valla:CüvCüv:

ne güzel olur...zaten hepimiz kardeş gibiyiz..maaşallah...arkadaslarıma anlatamayıp çekindiğim seyleri sizinle paylaşıyorum..çok da güzel destek gördüm buradakilerden....

izmirde fal cennetindeydim sanki
ama şu istanbula geldgmden beri bi tane düzgün falcı bulamadımmmmmkafamçokkarıştı
yürüyün gidelmmm gelirimmm :eek:

offf offff

Ayyy ne güzelll.. Çook sevindim senin adına.
Bana aylardır tekrar beraber olacaksınız demelerine rağmen olamadık hala.:sinifsinif:
İnşallah benimki de gelir. :nazar:
Çok güzel bir haber buu..a.s

canım ya çok sevindim barışmanıza...tüylerim diken diken oldu...neden diye sorarsan eski sevgilim tekrar aradı cümlen o kadar hoşuma gitti ki...ben de bekliyorum sevdiğimi... ama umarım ayrılmaz hep mutlu olursunuz...bu arada ben de daha burcuya gidemedim...

Mutlaka git derim....

bahsettiğim arkadaş çok ilginç örnekler verdi.mesela falcı olayı direkt olarak anlatıyormuş.annesinin anneannesinin bile isimlerini bilmiş.gittiğinde de sıra varmış.herşeyi tuttu diyor.mesela o da tarık'a gitmiş symboldeki çok etkilememiş O'nu.

offf offff

burcu tarot ve kahve falına ayrı ayrı bakıyormuş..sen hangisine baktırmıştın?tarot mu yoksa kahve mi baktırsam?

X