İstanbul'da Fal - Falcılar

valla ben ankaradayken öğrenciler hariç kimse beğenmezdi. yada ben fal gurmesi oldum ondan mı acaba?
açıçası beni her falcı kesmiyor.
valla ben de merakla şu nalan mı ?yoksa niko mu ?çıkacak. yoksa ikisi de patlayacak mı? merak ediyorum. bakalım belli olur. çünkü her ikisine de çok araştırıp gittim.
Vera anda ve gelecek de bana tutturmuşdur.isimleri net olarak çıkarmıştır. Babamın ölümünden sonra gittim ve ölümü söylemiş ve babamın amcamla kırgınlığına kadar bilmiştir. Daha da yazmayacağım pek çok şey var. Kendisi falcı falcı geziyor mıu bilemem ama hisleri kuvvet olanlarda kendine bakamaz bunu da yazayım buraya

Vera anda ve gelecek de bana tutturmuşdur.isimleri net olarak çıkarmıştır. Babamın ölümünden sonra gittim ve ölümü söylemiş ve babamın amcamla kırgınlığına kadar bilmiştir. Daha da yazmayacağım pek çok şey var. Kendisi falcı falcı geziyor mıu bilemem ama hisleri kuvvet olanlarda kendine bakamaz bunu da yazayım buraya
valla cnm benim bildiğim bu.hatta sineme gidiyordu sık sık.inşallah çıkar.ALLAH herkesin gönlünün muradını versin.
önce de bu corona belasından bir kurtulsak tüm dünya olarak inşallah gerisi kolay.
ölümden başka her şeyin bir çıkar yolu mutlaka bulunur.

valla cnm benim bildiğim bu.hatta sineme gidiyordu sık sık.inşallah çıkar.ALLAH herkesin gönlünün muradını versin.
önce de bu corona belasından bir kurtulsak tüm dünya olarak inşallah gerisi kolay.
ölümden başka her şeyin bir çıkar yolu mutlaka bulunur.
Ever bunu ankara topiğinde anlatmışlardı. Zaten orada da sadece bir kız övüyordu, onun yüzünden gitti millet hep, daha çıktı diyen de duymadım. Istanbul topiğinde denk geldim ilk defa çıktı diyen birine.

Ever bunu ankara topiğinde anlatmışlardı. Zaten orada da sadece bir kız övüyordu, onun yüzünden gitti millet hep, daha çıktı diyen de duymadım. Istanbul topiğinde denk geldim ilk defa çıktı diyen birine.
yok o çıkmaz eminim. çıksaydı ben mutlaka bilirdim.:KK54:

Çıkmasını çok isterdim

[/QUOTEhatta siz bilirsiniz ermeni ebru vardı ankarada millet korkuyordu bakışlarından filan.
gerçi çok pahallıdr. ve özet bakar ben geçen sene 500 tl vermiştim.
değer mi?hayır.ama işin özet kısmını bilir.

X