İstanbul'da Fal - Falcılar

bahsettiğim arkadaş çok ilginç örnekler verdi.mesela falcı olayı direkt olarak anlatıyormuş.annesinin anneannesinin bile isimlerini bilmiş.gittiğinde de sıra varmış.herşeyi tuttu diyor.mesela o da tarık'a gitmiş symboldeki çok etkilememiş O'nu.

bu bahsettiğin hangi falcı canım?yakalayamadım konuyu..

alevko...çok sevindim...umarım herşey gönlünce olur:)...şu burcu ya bende bir gitmek istiyorum:)

selam kızlar ben girmeyeli forum bayağı yoğunmuş maaşallah :)
herkes birilerini önermiş. ben inside batu ve symbol levent arasında kalmıştım. ikisinede gitmedim. şimdi kafam iyice karıştı. bu arada chloes senin keşfettiğin yer neresi? senin yorumlarınla benim çoğu düşüncem tutuyor. o yüzden merak ettim.

Ben baktırmadım sadece bir arkadaş tavsiye etti. Memnun kalmış. Taksim'de Bi Melek Cafe. Sevgi adında bir bayan varmış orada. Randevu ile çalışıyormuş ve sadece 10 TL.

Son düzenleme:
burcu tarot ve kahve falına ayrı ayrı bakıyormuş..sen hangisine baktırmıştın?tarot mu yoksa kahve mi baktırsam?

bana kahve baktı kardesime de kahvenin arkasına biraz da tarot bakmış kendi isteğiyle yani ek ücret falan talep etmemiş öyle işte bakalım devamı da doğru olacak mı heyecanla bekliyorum

bu arada kızlar bir falcı varmış edirnede kıymıklı köyü sanırsam...arkadaşım söyledi de melahat hanım diye biri varmış meloş derlermiş kendisine kime sorsan evini gösterirmiş..bu arada bana bahseden kişiye bütün dedikleri tek tek çıkmış...hiç bilinmeyecek şeyleri söylemiş..hatta kalabalık toplanıp gitmişler..gittiği arkadaşlarının da herseyini bilmiş...çıkmış ta..

canım benim sefkülüm edirneli,hep derdi senle edirneye gidelim gidelim diye istemezdim,şimdi bunu dedin ya ben onu kandırırım edirneye gitmek için,ama falcı için ne kılıf bulurum bilmiyorumkaydirigubbakcemile2

çocuk kaç yıldır yalvarmış gitmemişim,bi falcı duyunca kalkıp gidersem hem kızar,hemde gitmek istediği heryere orda süper bi falcı varmış diye beni kandırır,kendimi açık etmiyim:1ninca:

canım benim sefkülüm edirneli,hep derdi senle edirneye gidelim gidelim diye istemezdim,şimdi bunu dedin ya ben onu kandırırım edirneye gitmek için,ama falcı için ne kılıf bulurum bilmiyorumkaydirigubbakcemile2

çocuk kaç yıldır yalvarmış gitmemişim,bi falcı duyunca kalkıp gidersem hem kızar,hemde gitmek istediği heryere orda süper bi falcı varmış diye beni kandırır,kendimi açık etmiyim:1ninca:

canım ya ben de o kadar çok gitmek istiyorum ki...ama cesaret edemiyorum...bakalım kuzenimi kandırırsam onunla giderim onun da işleri karışık.........

amanallahım ne olurr kk :) avcılar dan sonra edirne mi çıktı korkarım biz avrupayada açılırız pasaportları hazırlayalımkaydirigubbakcemile

amanallahım ne olurr kk :) avcılar dan sonra edirne mi çıktı korkarım biz avrupayada açılırız pasaportları hazırlayalımkaydirigubbakcemile

:teytey: walla burda paylaşım süper kızlar, temmuzda ben de istanbula gelicem, falcıya zaten giderdim, şimdi sizin düşüncelerinizi de okuyup düzgün bi yere gidebilirim opuyorumnanaktan

:teytey: walla burda paylaşım süper kızlar, temmuzda ben de istanbula gelicem, falcıya zaten giderdim, şimdi sizin düşüncelerinizi de okuyup düzgün bi yere gidebilirim opuyorumnanaktan
sen nereye gidiyorsun canım yap bir tavsiye biz hemen cumburlop ordayız...
bu arda pen cafe yeter tarih vermişti hiç bişi olmadı o tarihte ne de söyleğdi diğer şeylerde..:umursamaz:

Benim falcım da her zaman belli bir tarih verirdi. Dediği tarihte olmazdı kesinlikle söylediği olaylar ama muhakkak gerçekleşirdi yine de.
Gördüğüm kadarıyla tarih konusuna çok takılıyor burada ama Sedat hariç verdiği tarih tutan bir falcıya rastlamadım ben bugüne kadar. :umursamaz:

eet bende bi melek cafe ye gıtmıstım sevgiye..gecen sene.. bır arkdasımla... bıze cıkmamıstıbilmiyorumkismile ya burcuyu çok öüyorsunuz bende gıdıcem yaaaboshayallersmile

burdaki üyeler en beğendikleri falcılarla ilgili yorum yaparken bile ''şu tür şeler dedi bakalım çıkacak mı,fiyatı pahalı,yeri uzak'' vb gibi yorumlar da yapıyorlar,yani kimse mükemmel süper harika demiyor.

hala şoktayım çok iyi fal cafe buldum<<< konusundan mesajların

1-bugün fal baktırdım çok iyidi hala etkisi altındayım valla.

falcılar geleceği söyler sen daha bugün baktırdığın falın çok iyi olduğuna nerden kanaat getiriyorsun...arkadaşlar çok iyi falcılar hakkında konuşurken bile şunu şunu bildi,gelecek için söylediklerini ilerde görcez diyor.

kahve falı adlı konudan mesajın..

2.ben baktrdım gecen fal çok ıyıdii

bu mesajı ve ilk mesajı aynı saat içinde yazıyorsun,birinde bugün baktırdım birinde geçen gün baktırdım diyorsun ve aynı cafeden söz ediyorsun.

burda yazılan yorumlar kullanıcılar için çok iyi bir rehber,kaç milyon kadının üye olduğu sitede böyle bişey yazmaktan iyi reklam mı olur..

zaten benim bişey dememe gerek yok profiline bakan arkadaşlarda anlamış..

sen komser kolombo falanmısın yada özeniomusun..nası yazdığımm ne yazdıgım senı ilgilendrmez...benım yazdıklarımın ustune bukadar düşme takılma yaa alalahh...işini gücünü bırakmışsın beni kovalıosun:):)gerçı mutlu edıosun beniii acaba dıorum senmı bu işlerin içindesin??ee bukadar rahatsız olduguna gore ole dusunduruosunnn...herneyse bızamet sen takılma bana işine gucune bak bu sıtenın muhtarlıgını yapmaa...ben yine soluorum fal baktırdım ve cok ıyı baktı bana bakan falcı....şimdi sen yine atlarsın cnm ama bu bole malesef...öğrenmek ısteyen arkadaşlar bana sorabılır ogrenmek ıstemeynler senın gıbı mesala polimiğe gırmesin...

kızlar dün arkadaslarım dedı
cafenın adını bılmıorm da melekler kahvesının oldugu sokaktaymıss
meryem dıe birine baktırmıslar çok memnun kalmıslar
baktıran var mı sızden?
bi fiyasko daha yasamak ıstemıormm

kızlar dün arkadaslarım dedı
cafenın adını bılmıorm da melekler kahvesının oldugu sokaktaymıss
meryem dıe birine baktırmıslar çok memnun kalmıslar
baktıran var mı sızden?
bi fiyasko daha yasamak ıstemıormm

cnm bnm eger meryeme gıdersen bır fıyasko yasarsın.. benım fıkrım tabı kı bu... cunku gecen sene 3 kez gıttım bı ısımlerı cıkarıo .. bıde eger sevgılınden ayrıldıysan o sevgılıyı kesınlıkle sana donduruo hesapta ama ne gelen oluo ne gıden... mahalle bogcacısı kılıklı sevmıorum o kadını ben...:hulya: bırde tabıkı en onemlısı baktıgım falı kımseye soleme dıe tembih edıo herkese:umursamaz: tabıkı aynı seylerı soledıgı ıcın foyasız karıııalsanaalsanasmile

X