İstanbul'da Fal - Falcılar

Ya arkadaşlar şu fal seanslarona 300,500,1000 gibi rakamları vermek gerçekten çok ama çok yanlış.
Zamanında benimde yaptığım bir hata bu.
Denemeden kesenin ağzını açmayın. Falcı takımı paranın ucunu görünce dizi iyice sömürür 50 TL lik bilgiyi 1000 TL ye satar.
Benim bildiğim kadarıyla işlemci ise o paralara değer ki o da yok.
Yoksa kıytırık falları en iyisi 100tl anca.

Eskiden bende para verip baktırıyordum, şimdi ki aklım olsa asla paralı baktırmazdım.
Geçmişten bir kaç şey bilince ağzım açık kalıp saf gibi inanıyordum.
Artık youtube de tarotçuları izliyorum daha tutarlı çıkıyor hemde bedava:KK45:

Ya arkadaşlar şu fal seanslarona 300,500,1000 gibi rakamları vermek gerçekten çok ama çok yanlış.
Zamanında benimde yaptığım bir hata bu.
Denemeden kesenin ağzını açmayın. Falcı takımı paranın ucunu görünce dizi iyice sömürür 50 TL lik bilgiyi 1000 TL ye satar.
Benim bildiğim kadarıyla işlemci ise o paralara değer ki o da yok.
Yoksa kıytırık falları en iyisi 100tl anca.
şöyle gülistan iki senelik konusuyor.aslinda iki senelik olaylari anlatan birine gore verilmeyecek rakam degil.ama sıkıntı gelecekle ilgili soyledigi seylerin birinin bile asla cikmamasi...ciksa helali hoş olsun.bi kere iyi para verirsin.uzun sure baktirmazsin.bu arada zeynep e baktiran var mi bu ara?

Eskiden bende para verip baktırıyordum, şimdi ki aklım olsa asla paralı baktırmazdım.
Geçmişten bir kaç şey bilince ağzım açık kalıp saf gibi inanıyordum.
Artık youtube de tarotçuları izliyorum daha tutarlı çıkıyor hemde bedava:KK45:
Artık ben de böyle yapıyorum :KK48: Deste seçmelilerde destemi seçiyorum, valla çoğu özel açılım gibi oluyo zaten:KK48:

şöyle gülistan iki senelik konusuyor.aslinda iki senelik olaylari anlatan birine gore verilmeyecek rakam degil.ama sıkıntı gelecekle ilgili soyledigi seylerin birinin bile asla cikmamasi...ciksa helali hoş olsun.bi kere iyi para verirsin.uzun sure baktirmazsin.bu arada zeynep e baktiran var mi bu ara?
Bildigim kadariyla falcilar maximum 3 ay sonrasinu biliyor daha fazlasini tahmin edemiyorlar,1 sene sonrasini soyleyebliyormu peki:kahve:

Bildigim kadariyla falcilar maximum 3 ay sonrasinu biliyor daha fazlasini tahmin edemiyorlar,1 sene sonrasini soyleyebliyormu peki:kahve:
safiye mesela 3 ay gorurum fazlasini goruyorum diyen yalan soyler der.ama bi arkadas yazmisti mesela gecen zeynep in dedigi şey bi sene sonra cikti diye.goren bes sene sonrasini da goruyor bence.

bunu ben de denemek istiyorum.önerebilecegin birisi var mi?
Ben genelde Tarot faslı kanalını, yuminin tarotu kanalını izliyorum bu deste seçmelilerde. Hayriye taş her açılımında aynı şeyleri söylüyor ama arada onunkilere de bakıyorum :) bir de tarot okuyucusu var, onun deste seçmeli açılımlarını izliyorum :)

cnm aslında gören vallahi 10 yılıda görüyor. ben şahit oldum fakat kıymetini bilemedim. kadını önemsememiştik 17 yaşımdayım o zaman yaş oldu 29 kadının dedikleri hala çıkıyor o derece.ama ne adı belli ne kim olduğu.

Ben genelde Tarot faslı kanalını, yuminin tarotu kanalını izliyorum bu deste seçmelilerde. Hayriye taş her açılımında aynı şeyleri söylüyor ama arada onunkilere de bakıyorum :) bir de tarot okuyucusu var, onun deste seçmeli açılımlarını izliyorum :)
sevilay eriçdem, katina destesi, tarot günlükleri,
Mine ile tarot İnstagram Mine ile tarot
kanallarını da öneririm :KK28:

kızlar bugün meşhur kadriyeye fal baktırdım. aslında son derece sevecen olumlu iyi bir kadın. baktığı fal oldukça başarılı sayılır. tabi bunu zaman gösterir.
öngörüleri çıkar mı? bilmem. 75 tl ve de kahve falı için evet beklenen seviyede.
bakalım çıkar mı?zaman.
bir de dikkatimi çekti gelecekle ilgili sanki herkese izmirde yaşam öngörüsü var. bilemedim. ama geneli isabatliydi.
baktıranlardan çıkan oldu mu?

X