İstanbul'da Fal - Falcılar

Kızlar bu Dios kafe Destan "erkek olan" hakkında yorum istiyorum. Yine fal baktırmaya başladım 4aydır baktırmıyordum çok övdüler Zehra ve Destanı baktırdım ama kafamı karıştırdılar.
1- Anda birebir doğrumu yoksa bilinç altınımı okuyo.
2- Yakın gelecek çıkıyomu

Ikisine de baktirmadim Zehrayi önce kötülediler burda simdi baktiriyorlar anlamadim iyiyse baktiririz ya yakin gelecek cikarsa yazar misin? Bir de simdiye kadar adı gecenlerin çoguna baktirdim anda ve gecmiste bile ayri ayri seyler söylediler. Sizce hangisi en dogrusu? Genel olarak ortaya sordum soruyu yani bu dogruydu bnm dusuncem dgl karsidakinden onayli dediginiz var mi?

Ikisine de baktirmadim Zehrayi önce kötülediler burda simdi baktiriyorlar anlamadim iyiyse baktiririz ya yakin gelecek cikarsa yazar misin? Bir de simdiye kadar adı gecenlerin çoguna baktirdim anda ve gecmiste bile ayri ayri seyler söylediler. Sizce hangisi en dogrusu? Genel olarak ortaya sordum soruyu yani bu dogruydu bnm dusuncem dgl karsidakinden onayli dediginiz var mi?
Ya bu durum o kadar karışık ki yani bu nasıl anlatılır bilmiyorum bazısı iş için bir şeyler diyorlar bakıyorsun çıkıyor aşk için olumlu konuşuyorlar çıkmıyor. Ama şunu söyleyebilirim şuan yaşadığım aşk ile ilgili gelişmeyi geçmişten kimse bilemedi onu söyleyebilirim. Ama geçmişte baktırdıklarımı test ediyorum bazısı çıkmış ama bazı söyledikleri çıkmamış o yüzden biraz karışık ama şöyle söyleyebilirim aşk konusunda şuana kadar dediği gibi ilerleyen falcıları yazayım 200kişi arasından yani ben daha olayları bilmeden bilinç altımda yokken söyleyenleri çünkü diğerleri biliyorsunuz bilinç altını okuyolar;

Sıla: Ankara'da kendisi ilk kafamı karıştıran falcılardandır. Beyin okur ama aklımdaki kişinin biriyle evlilik arifesine kadar gideceğini söylemişti ama evlenebileceği bir kız değil sana kesinlikle dönüşü olacak demişti hep sonucu olumlu der. Sonuç: Evet adam öyle biriyle bir yola girdi ama sonuç ne olur bilmiyorum ama benim açımdan artık imkanı oluru yok onu biliyorum"
Derin: Yine Ankara'da masal kafe de çalışan bir bayanda ilk baktırdığımda gıcık olmuştum yani o kadar sinirlenmiştim ki o kadar çelişkili konuşmuştu ki :) gıcık olmuştum. Aslında söylediği şeyler doğruydu ben kabul etmek istemedim çoğu şeyi çünkü beklediğim adamın hayatında başka bri olduğunu hatta aynı evi paylaştığını söyleyen 2 falcıdan biri ve ben 5ay sonra öğrendim bu durumun doğru olduğunu. Başka bir konu ile ilgili nisan ayında vade vermişti ama daha çıkmadı sonu geldi bile olacağını sanmıyorum ama söylediği şeyin %80i çıktı çok aradım gittim sordum vermediler numarasını ayrılmış. Masal kafe Ankara'da sahibi Onur belki sorarsanız size verir öyle olursa banada verin noyu :)
Ezgi: Emirgan kafe 2. söyleyen kişi ve evet aynen oda bildi aynı evi paylaştıklarını yine ozaman inanmamıştım. Yine sonradan öğrendmi ama o zaman beni sevdiğini söylemişti birleşeceğimizi söylemişti. En son gittiğimde 1ay önce tabiki yine bildi durumları ama artık benimle olamayacağını söyledi :) ama hayatındaki kızlada olmayacağını ciddi olmadığını söyledi nisanda tarih vermişti tutmadı ama iyidir.
Niko: Bilinç altıma kötü tohumlar atıp bu olayın gerçekleşmesini sağlayan kişidir. Tehlikelidir korkularınızı bulur ve onları yaşatır. Bana çocuğun yazın biriyle tanışacağını ve hayatının değişeceğini söylemiştir. Çok ağladığımı hatırlıyorum o zaman ama söylediği oldu sonuç bende bilmiyorum henüz ama adam evet söylediği tarihte biriyle tanıştı "tek çelikşi 0km dedi birinde de 6aydır tanıyo demesiydi" ve adam çok değişti kötü yönde tabi.

Anlayacağınız birçok falcıya gittim yine bu kafe falcıları bildi :) ama zaten öyle tam kafe falcısı değiller serbest kişiler yani tuhaf kişiler. Baktırdığım 200-300 kşdn önerebileceğim kişiler bunlar. Kesinlikle deneyin. Diğerleri zaten hep umut vaat veren tipler hiçbiride çıkmadı olmadı tutmadı ama dediğim gibi Derin ve Ezgi'nin o nokta atışlarını asla unutmucam galiba :) o kadar falcıdan sadece bu ikisi bildi ama onlarında Nisan ayında vadesi dolucak onlarıda elicem :) neticede benim için önemli olan noktayı bildiler ama sonuçta önemli
En son Zehra ve Destan'a baktırdım aslında beğendim benim analizimi iyi yaptılar ikiside bu konuda iyiydi ama aşk konusunda vaat verdiklerini düşünüyorum saçma geldi. Durum için evet olabilir bilemeyeceğim bir durum neticede ama sonuç saçmaydı. Yani umut verdiklerini düşünüyorum bakalım eğer diğer söyledikleri şeyler çıkarsa paylaşırım.

Son düzenleme:
Ezginin numarasi var mi peki? Bana özelden atsaniz olur mu?
Ben normalde gecen yila kadar yüzyüze giderdim Izmirde, Muglada daha cok Egede yani. Gecen yıl fala ihtiyacim yoktu kafam karisik dgldi zaten gene de yogundum gidemezdim. Yazdan beri fazlasiyla yoğunum kurslarim çok o yuzden telefon falcilarina dadandım iyce :KK43: ama yuzyuze bakan cafe falcilari daha iyiymis uc bes tutturduklari oluyordu malesef numaralarini almak aklima gelmedi.
Benim burada güvenle önerecegim falci hep yaziyorum Orhan ama bu bzde numarasi olan burda yorum yapilan dgl o 54 yasindaymis. Benim bahsettigim tas catlasin 28dir bu bahsettigim kayip ulasan goren duyan olursa lutfen versin.
Bir de gecmisi cok iyi bilen gelecek konusunda da gecmise dayali yorum yapan az da olsa tutturan Asiye ama onun da numarasi yok arkadasim bulmus aradik ulasamadik. Gerisi hep kafamda soru isaretidir. Yani biliyo mu yoksa bilincimi mi okuyor anlamadim. Sizin bahsettiklerinizi de denemek istiyorum. Sıla nın numarasini bulmustum neden baktirmadim hatirlamiyorum cok oldu ama bu muhabbet olali.

Ben o kadar uzun süredir fal baktırmıyordum ki işle ilgili ciddi bir sıkıntıdayım ve bugün baktıracak birini arandım kimse de yok dönüp dolaşıp yine Elmiraya baktırayım dedim.
1. Elmira bence önceden baktığı falları bir yere not ediyor çünkü bu 3. Falım oldu 3ünde de cümlesi cümlesine aynı şekilde başladı.
2. Bu tutarlı mı evet tutarlı ama zaten bunları hep söylüyor ve geri kalan kısımda bana daha önce verdiği senaryoyu yine yazdı ama atıyorum kasım ayında baktırdığımda ocak-şubat için söylediği şeyi (olmadı) mayıs haziran için söyledi.(Bu sefer olur mu bilemiyorum)
3. Boş da diyemiyorum çünkü bilinmeyecek bir şeyi biliyor kadın sallamasyonla tutturabilecek bir şey değil ama o konunun devamını neden getiremiyor diye düşünüyorum 🤔 öngördüğü olay olursa sevineceğim bir şey ama kaptırmak da istemiyorum.
bana elmira hakkında yorum yapın lütfen 🙏 ve bir de telefondan baktırabileceğim bir başka isim önerin.
anı bilsin ona da razıyım.

Ben o kadar uzun süredir fal baktırmıyordum ki işle ilgili ciddi bir sıkıntıdayım ve bugün baktıracak birini arandım kimse de yok dönüp dolaşıp yine Elmiraya baktırayım dedim.
1. Elmira bence önceden baktığı falları bir yere not ediyor çünkü bu 3. Falım oldu 3ünde de cümlesi cümlesine aynı şekilde başladı.
2. Bu tutarlı mı evet tutarlı ama zaten bunları hep söylüyor ve geri kalan kısımda bana daha önce verdiği senaryoyu yine yazdı ama atıyorum kasım ayında baktırdığımda ocak-şubat için söylediği şeyi (olmadı) mayıs haziran için söyledi.(Bu sefer olur mu bilemiyorum)
3. Boş da diyemiyorum çünkü bilinmeyecek bir şeyi biliyor kadın sallamasyonla tutturabilecek bir şey değil ama o konunun devamını neden getiremiyor diye düşünüyorum 🤔 öngördüğü olay olursa sevineceğim bir şey ama kaptırmak da istemiyorum.
bana elmira hakkında yorum yapın lütfen 🙏 ve bir de telefondan baktırabileceğim bir başka isim önerin.
Benim de dikkatimi çekti, ben de 6 ay ve 1 yıl ara ile 3 kez baktırdım, hep aynı şeyleri söyledi...ama not alması çok mantıklı gelmiyor, hangi birimizi not edecek, müşterisi az ise yapabilir bunu...bir de bana 1 yıl önceki falında 1,5 yıl sonra olacak dediği şeyi 1 yıl sonra geçenlere baktırdığımda yine 1,5 yıl sonra olacak demez mi.....zaman önemli değil de söyldiği şey olsa bari...Elmiraya yüzyüz ebaktıran var mı, neye bakıp söylüyor bunları, ira hep telde baktırdım...bir de falları ( iskambil, tarot, kahve, su vb) arasında fark var mı merak ettim

Elmirayı cokk önceden tanırım elanit zamanından 7-8 sene diyim o zaman cok sık baktırırdım şimdi bakıomu bilmiorum o zmn evinde yüzyüzede bakıyodu genc bi kadın o dönem söylediklerinin hiçbiri olmadı ben neyi düşünüp istiosam onu söylemiş iranlıda değildi eşi iranlıydı sanırım gercek adı baska bişeydi neyse bunlar gereksiz ayrıntılar.. sıkıntı varken bu insanın hosuna gidip bağımlılık yaratıyo ama yapmayın cok arkadasımda vazgecti ondan nasıl tekrar cıktı anlamadım..

evet elmira kesin not aliyor baska aciklmasi yok bende de ayninj aypti

telde bakan laf cafe canan övülmüş...ahu beyaz melek övülmüş...nacizhane bişeyler soyliyim...bana tek kelimeleri bile cikmadi.ama canan kesin patladi.ahu cünkü belirsiz konusmustu.canan imkansiz dedigim şeyi olucak olucak diye beynime kazıdı.ve yine sonuc hüsran...

telde bakan laf cafe canan övülmüş...ahu beyaz melek övülmüş...nacizhane bişeyler soyliyim...bana tek kelimeleri bile cikmadi.ama canan kesin patladi.ahu cünkü belirsiz konusmustu.canan imkansiz dedigim şeyi olucak olucak diye beynime kazıdı.ve yine sonuc hüsran...
Canana laf cafe de iken bende baktirdim hatta o dönemde ilk dönemler cafedeki çigdemden de ünlüydü belki 6 kere baktirmisimdir hic bir söyledigi cikmadi

Kızlar yazdıklarınızı okudum fikir olması açısından yazıyorum ben 9 ay önce tarot baktırmıştım ve epey pahalı bakan birine bana 1 sene içinde çok yeni bir insanla tanışacaksın dedi tarif ettiği gibi biriyle tanıştım. Sonra tekrar baktırmak istedim bu sefer yine 1 sene içinde biriyle tanışacaksın o kişi bu değil dedi.... 3-4 ay içinde deseydi ilk falıyla orantılı derdim ama kafa mı buluyorlar artık anlamadım bu durumu söyleyince de zaman kavramı çok gerçekçi olmaz sen gidişata bak dedi🤷🏻‍♀️ Yani diyeceğim şu ki en iyisi 1-2 şey bilirse ne ala....zaman kesinlikle çıkmıyor

Zeynep’e 4 kez fal baktırmıştım, hepsini dinledim. Karşı tarafın düşüncesi ile ilgili bir iki şey ancak söylüyor, gerisi hep “kafam kafam içinde” vb. Cümleler. daha çok bizim zihnimizi okuyor. Yine de dediği şey olursa yazacağım. He şu var, başka kadın varsa falan da görüyor söylüyor.

Ben baktırdım canım senin tavsiyenle. Özelden de yazdım sana ama burada da yazmak isterim. bence, tipik seri üretim gibi fal bakan, uzun uzun laf salatası yapan birisi, müşterisi de çok sanırım ama ben tavsiye etmem.
ben baktırdım canım, ilk başta banada öyle geldi böyle hızlı konuşmasından bir şey anlayamadım ama yani sadece şunu bağırdım telefonu açtıktan 3 dakika sonra... " sen beni mi takip ediyorsun!" valla açıkcası inanmam böyle şeylere ama bildiği baya bir şey bildi. arkasından bir tarih söyledi beklediğim o haberi o zaman alacağımı o da tutunca :rolleyes:

bugün terkar baktırdım, eğer falalba efe bunuda tutturursa yazarım buraya :KK200:

Allah aşkına anı bilen birini bulun delircem

Bu arada instagramdan boraatesoffical güzel fal bakar dedikleri çıkar öneririm

Arzu hanima fal baktiranlar özelden yazabilir mi bana? Cok guzel nokta atislari olmustu ve sanirim o yoldayim ama sizlere de sorayim dedim. Özelden yazabilir mi bana baktiranlar

X