İstanbul'da Fal - Falcılar

Arkadaşlar Safiyenin beğeneni de çok olmuştu ama bende o senenin felaketiydi diyebilirim. Demek ki bir günü bir gününe uymuyor. Acaip huysuz ve ters bir kadın, 5 dk kahve ve 5 dk fal olacak şekilde tam 10 dakikada sepetlemişti beni. Çok olumsuz bir fal baktı ve Allahtan doğru çıkmadı. Ne soru sorsam, ben ne bileyim falan diyordu. Bence değmez ama siz bilirsiniz.

Arkadaşlar Safiyenin beğeneni de çok olmuştu ama bende o senenin felaketiydi diyebilirim. Demek ki bir günü bir gününe uymuyor. Acaip huysuz ve ters bir kadın, 5 dk kahve ve 5 dk fal olacak şekilde tam 10 dakikada sepetlemişti beni. Çok olumsuz bir fal baktı ve Allahtan doğru çıkmadı. Ne soru sorsam, ben ne bileyim falan diyordu. Bence değmez ama siz bilirsiniz.
Sanırım falcilar keyiflerine veya eşref saatine gore fal bakiyor. En guzeli kimseyi önerememek. Insanların da hakkına girmemek. Önü sonu fal iste...

Falcilarinda bir eşref saati birde eşek saati var demekki ,ben saniyeye gittigimde pozitif tatlı bir bayan vardi karşımda,sordugum her soruya mantıklı şekilde cevap verdi,fazladan soru da sordum güzel güzel cevap verdi,soru sormadan ilerledi fal ,fal enerji meselesi demekki ben enerjisinin bol olduğu bir güne denk geldim,ben kolay kolay falci beğenmem kriterlerim vardır, kadın benim kurumsal bir yerde çalıştığımı bile söylemis bu detayı kimse görememisti mesela,ben 1 temmuzda baktirmisim vadesi agustos sonu söylediklerinin ama ben geleceği bilen falciya 7 senedir rastlamadım zaten,anı cok iyi yorumlasin yeter,ben hic bir falciyi önermiyorum fal kisiye göre falcinin enerjisine göre deisiyor

Herkese merhaba,

Beylikdüzün'deki Serpil Hanım'ı bilen var mı? Daha önce ona gitmiş memnun kalmış biri, varsa yorumlarınızı bekliyorum.

evet arkadaşlar serpil yorumlarını ben de bekliyorum. iyi mi?

ya bacılar bir krize girdim ki seviyorum ulen diyesim var.:halay::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Canım bak falcilardan cok etkilenip bi psikolojiye girdin saķın böyle bir sey yapma sonra cok pisman olursun,benimde başıma gelmişti gittigim her falci karsi taraf seni seviyor arayacak diye diye ben buna inanip heyecanlanıp karsi tarafi ben aramıştim sonra çok pişman oldum yapma lütfen :KK12:daha çok üzüleceksin

X