İstanbul'da Fal - Falcılar

Kizlar telde bakan Zeynep, size evinize büyü yapilmis üstünüze kötü enerjiler o dönem olmuş vs gbi seyler söyleyen oldu mu zeynepte mi büyü fln işlerine bozdurma işlerine girdi ben çok iyi bı enerjiyle aradım aslında şaşırdım dualar flnda verdi hiç böyle diyeniniz oldumu Zeynep e telde baktiranlar
Ben Zeynepe 4 kere baktirdim bana hic o sekilde birşey söylemedi,sadece cok nazara göze geliyorsun sen güzel bir bayansın dimi seklinde söyluyor her falında,birde bana nazar icin şöyle yap sonra namaz kıl vs seklinde söylemişti bir kere,büyü bozma isleri içinmi dua verdi ekstra ücret aldimi bunun icin

kızlar bugün şu çok merak ettiğim laf çiğdeme giderek kafamdaki tüm falcıları bitirmiş oldum. çok memnun kaldım diyemem. ama anı yorumluyor.
gitmek isteyenler için bilgi olsun pembe tablocu değil. ben saat 10 da gittim. kahvemi içtim saat 14.30 için 4. sırayı aldım o derece.
kadının enerjisi güzel.kafamdakileri okudu diye düşündüm bir an .bana senin hislerin çok güçlü zaten sen her şeyi biliyorsun dedi.(ki bunu bütün falcılar söylüyor.)
benim için fal dosyası uzun bir süreliğine kapandı. zaten fal baktıracak konumda kalmadı.
hepinize bolşans.
En son laf cafe çigdeme baktirdigimda Ocak ayı falandı hiç bsy çıkmadı çigdemin dediklerinden verdiği tarihler ckmadi Corona girdi ztn söylediği tarihlerde ,Eylül Ekim için bsy dedigini hatırlıyorum tek o kaldı söylediklerinden
Bence eski çiğdem değil ya

Ben Zeynepe 4 kere baktirdim bana hic o sekilde birşey söylemedi,sadece cok nazara göze geliyorsun sen güzel bir bayansın dimi seklinde söyluyor her falında,büyü bozma isleri içinmi dua verdi ekstra ücret aldimi bunun icin
Yok öyle büyü bozma fln para koparma gbi değilde evinize böyle böyle bsy konmuş küçük bı oda var o odaya grince daraliyorsun bunaliyorsun eskiden böyle bsy olmuş dedi 7 cuma şöyle şöyle yap dedi hani tavsiye verir gbi yani.. yapican dediklerini ama evi tamamen sfirdan indirip kaldırıcam kendi kendime gribe gridim hani düşünüyorum kim ne koymuş olabilir Allah korusun düşündükçe içim skldi ama ben inanmıyorum malsef bu tarz şeylere sürekli koruma duası taşıyorum ztn evimde çok fazla dua var yani bilemedim ama duyunca moralim bozuldu yani ne yapmam gerek onuda blmiyorum

kişisel fikrimdir. artık ne eski fallar var. ne de eski falcılar. herkes işi ticarete dökmüş. benim için dosya kapanmıştır. bundan sonra en azından 1 2 sene baktırmam. çünkü hiç çıkmıyor. boş zaman kaybı.

cnm o kadında üç harfliler var.buradan kimseye dediğini duymadım. dediyse olmuş olabilir. dikkat edin. ama kadının bana dediği hiç birşey çıkmadı. benim iki arkadaşımda gitti. onlarda da çıkmadı. zaten fallar boşmuş. artık anladım. benim için fal dosyası kapanmıştır. size de öneririm.boş para ve zaman kaybı.
Sonunda anladın fallarin boş olduğunu kac kere söyledik o kadar çok baktirma bak biz zamanında yıllarca o hataya düştük diye:KK11:,ayda 1 baktir o da keyfi kafaya takmadan kafa dağıtmak için biz oyle yapiyoruz artik:21:,inan bana bu sekilde cok daha iyi oluyor hersey hayatinda

Yok öyle büyü bozma fln para koparma gbi değilde evinize böyle böyle bsy konmuş küçük bı oda var o odaya grince daraliyorsun bunaliyorsun eskiden böyle bsy olmuş dedi 7 cuma şöyle şöyle yap dedi hani tavsiye verir gbi yani.. yapican dediklerini ama evi tamamen sfirdan indirip kaldırıcam kendi kendime gribe gridim hani düşünüyorum kim ne koymuş olabilir Allah korusun düşündükçe içim skldi ama ben inanmıyorum malsef bu tarz şeylere sürekli koruma duası taşıyorum ztn evimde çok fazla dua var yani bilemedim ama duyunca moralim bozuldu yani ne yapmam gerek onuda blmiyorum
ya aman o kadın çatlak boşver. birşeyden anladığı da yok .bana tapıyor dediği adam 360 derece döndü. düşün.arkadaşıma adam sana evlenme teklif edecek dedi. ayrıldılar.

Dua oku canım büyü icin Allah yardim eder:KK36: ,Zeynepi seviyorum ben banada o şekilde öğüt vererek söylemişti,içini ferah tut düşünme takıntı haline getirme sadece dua et

nas,felak,ayetel kürsi oku devmlı.
evde bir de internetten büyü var denilen odada bakara süresini yüksek sesle okut. işe yarar.

ya aman o kadın çatlak boşver. birşeyden anladığı da yok .bana tapıyor dediği adam 360 derece döndü. düşün.arkadaşıma adam sana evlenme teklif edecek dedi. ayrıldılar.
Zeynep deisik biri zaten çatlak onu hepimiz öğrendik artik ama enerjisi tutana da tutuyor cok ilginc,fallari cikan cok kisi var forumda ama çıkmayanda var,hep söylüyoruz ya fal enerji işi,ama sen fal işini bayag abarttın kendi enerjinide düşürdün, son dönem adi gecen falcilarin hepsine gittin

benim başımdan çok mecaralar geçti de oradan biliyorum.

Zeynep deisik biri zaten çatlak onu hepimiz öğrendik artik ama enerjisi tutana da tutuyor cok ilginc,fallari cikan cok kisi var forumda ama çıkmayanda var,hep söylüyoruz ya fal enerji işi,ama sen fal işini bayag abarttın kendi enerjinide düşürdün, son dönem adi gecen falcilarin hepsine gittin
o kadar aşık oldum ki!
kendimi kaptırdım.ama geçti .çok şükür.

aslında gitmem iyi oldu. hevesimde geçti. valla bıktım bile. ben sigarayıda böyle bırakmıştım yoğun bir şekilde içtim bir dönem midem bir bulandı iki senedir ondan da kurtuldum.falda da en az 1 2 sene baktırmam artık. geçen senelerde de öyle yaptım.

ama faldaki son noktam abi bu kadar mı bilinir .ankarada bir nilüfer vardı .ilk falını üç yıl geçti hala yaşıyorum.kadın ne fal baktı ya ömürlük.

Arkadaslar.
Eşim ile gerçekten de, dedikleri gibi görüştüm.
Yanlız beni gerçekten aldatmış, falda aldatmadı çıkıyordu.

Tekrar barışmak istedi, ama, fazla uğraşmadı da. Yani barışırsan barış, barışmazsan sen bilirsin der gibi.

3 ünün de dedigi cikti, ama aldatma konusunda 3 falcida bilemedi.
Kölnden mi bildiriyorsunuz yoksa İstanbuldan mı

Zeynep hakikaten gerçek anlamda karşı tarafın düşüncelerini okuyor. Dediği cümleleri bugün duydum. Benim zeynepe baktırdığım 2.faldır bu...anda ve yakın gelecekte iyi gerçekten.. İlk falı da artık burayı okuyan arkadaşlar biliyor BUNU SANA YAZMADIM dır... Benim için..

Zeynep hakikaten gerçek anlamda karşı tarafın düşüncelerini okuyor. Dediği cümleleri bugün duydum. Benim zeynepe baktırdığım 2.faldır bu...anda ve yakın gelecekte iyi gerçekten.. İlk falı da artık burayı okuyan arkadaşlar biliyor BUNU SANA YAZMADIM dır... Benim için..
İnşallah güzel cümlelerdir bunlar 🙏 fal baktırdıktan ne kadar sonra yaşadınız bu olayı?

Merhaba fal baktırmak için üye oldum. Zeynep’in no sunu atabilir misiniz acaba?

Arkadaşlar şu anki Asmin cafe Eray acaba yıllardan beri oradan çalışan Eray mı? Bir ara falı bırakmış falan belki cafe aynı isimle başka falcı da almış olabilir diye içime kurt düştü.
merhaba. evet şu anki Eray senelerdir orda çalışan eray. çok uzun süre Asmin'e gittiğim için biliyorum

X