İstanbul'da Fal - Falcılar

Cerrahpaşa civarında kurşun döken bi teyze buldum. Faldan daha iyi geldi. Ama herşeyi söyleyebilen bi falcınız varsa numara ve ya adres alabilirim eski falcılarımı kaybettim :) bi el atar mısınız ?

Kadriyenin bana söylediği çok önemli bir durum ters sonuçlandı arkadaşlar Kadriye bende patladı🤦‍♀️
Kadriye bende de tutmadı, bir de burçlara takılı anladığım kadarıyla... Birşey daha kaldı söylediği onunda vadesi var ki ben zamana takılmam falda. Zaman spesifik bir kavram

Kadriye ye bende baktiracaktim siraya almisti beni ,herkese mi soru cevapla bakiyor en sevmedigim fal tarzi hic baktirmiyayim ben iptal edeyim iyiki uyardiniz kızlar tsk ederim🙏
İstersen baktır tabii. Pandeminin ilk döneminde baktırmıştım. Nisan olabilir tam hatırlamıyorum. Dediği şeyleri yazmıştım. Yırtıp atmışım gerçi... Yalnız o dönemde fala sarmıştım. 5 veya 6 kişiye baktırmıştım. 5 tanesinin dedikleri ortaktı bir Kadriye farklı konuşmuştu.. Kadriyenin falı tutmadı sadece. Birde bana evleneceğimi söyledi zamanı var tabii.. Bilemiyorum Altan bilemiyorum deyip cümlemi bitiriyorum

İstersen baktır tabii. Pandeminin ilk döneminde baktırmıştım. Nisan olabilir tam hatırlamıyorum. Dediği şeyleri yazmıştım. Yırtıp atmışım gerçi... Yalnız o dönemde fala sarmıştım. 5 veya 6 kişiye baktırmıştım. 5 tanesinin dedikleri ortaktı bir Kadriye farklı konuşmuştu.. Kadriyenin falı tutmadı sadece. Birde bana evleneceğimi söyledi zamanı var tabii.. Bilemiyorum Altan bilemiyorum deyip cümlemi bitiriyorum
Bir tek Kadriye farkli soyledi ve dedigi tutmadiysa diger baktirdigin 6 falci bilmis o zaman :KK55:

X