İstanbul'da Fal - Falcılar

Merhaba.
Lütfen kusurabakmayın asla böyle birşeye sebebiyet vermek istemedim.. ben burada da yeniyim kız arkadaşlarım fal için birini arıyorsan kadınlar klübüne bak orada herkes birbiri ile deneyimlerini paylaşıyor enazından güvenilir olur içinin sindiğine gidersin diyince geldim..yorumunuzu görünce de size yazdım... Ben gerçekten memnun kalınca da bunu paylaşmanınzararı olacağını düşünmedim bu yüzden kendisine de sormadım...lütfen kusurabakmayın şuan kaldırmak için uğraşıyorum zaten...ama yapamıyorum da açıkçası
Yazilan mesajlar sonra silinmiyor veya duzeltilmiyor. Ben yeni oldugunuzu ve istemeden yazdiginizi dusunuyorum acikcasi reklam yaptiginizi da dusunmedim, falci guzel bakinca insan mutlu oluyor ve ilk is buraya yazip onermek istiyor herkes falci arayisinda cunku. Isterseniz Kazen Kazen den veya diger moderatorlerde destek alabilirsiniz, yazdiginiz numarayi silsinler yoksa biz uyeler silemiyoruz yazilmis mesajlari.

Telefonun yazilmasi nahos olmus gercekten insan dusunmeli biraz herkese acik bir ortamda bir insan telefonunun paylasilmasini ister mi? Forumda mesaj yazdiktan sonra o mesaj degistirilmiyor ve silinmiyor diye biliyorum ama moderatorlerden istenebilir belki kaldirilmasi. Bu arada Nebahat Hanim telefonda bakiyor mu evine gitmeden?
Benim bildiğimde kaldırılmıyor ama dediğiniz gibi moderatörlerden destek istensin çünkü hiç hoş birşey değil. Dediğim gibi bana bile rica ediyorum sadece gerçekten ihtiyacı olduğunu düşündüğün kişilere yaz çünkü çok yoruluyorum artık dedi ve bende öyle yaptım. Evet bakıyor telefonda da ama öncelik şu görünen numara için birşey yapabilir miyiz ben resmen sorumlu hissediyorum kendimi şuan.

Merhaba.
Lütfen kusurabakmayın asla böyle birşeye sebebiyet vermek istemedim.. ben burada da yeniyim kız arkadaşlarım fal için birini arıyorsan kadınlar klübüne bak orada herkes birbiri ile deneyimlerini paylaşıyor enazından güvenilir olur içinin sindiğine gidersin diyince geldim..yorumunuzu görünce de size yazdım... Ben gerçekten memnun kalınca da bunu paylaşmanınzararı olacağını düşünmedim bu yüzden kendisine de sormadım...lütfen kusurabakmayın şuan kaldırmak için uğraşıyorum zaten...ama yapamıyorum da açıkçası
Arkadaşlar bir moderatör yardımı ile silinebileceğini yazmışlar rica etsem ilgilenir misiniz çünkü ben kendimi sorumlu hissediyorum anladım sizde kendi tecrübenşzi heyecanla paylaşmışsınız bunda birşey yok ama numara gerçekten olmaması gerekir.🙏🙏

Yazilan mesajlar sonra silinmiyor veya duzeltilmiyor. Ben yeni oldugunuzu ve istemeden yazdiginizi dusunuyorum acikcasi reklam yaptiginizi da dusunmedim, falci guzel bakinca insan mutlu oluyor ve ilk is buraya yazip onermek istiyor herkes falci arayisinda cunku. Isterseniz Kazen Kazen den veya diger moderatorlerde destek alabilirsiniz, yazdiginiz numarayi silsinler yoksa biz uyeler silemiyoruz yazilmis mesajlari.
Kesinlikle öyle bende tamamen katılım içinde olmak istedim...begenirsem yorum olarak onerecegimden de bahsetmistim ama birçoğunun numara ya da adres verdiğini görünce de bende bir an yazdım bu kadar tepki alacağımı da hesap edemedim açıkçası ama mesajlari da silemiyorum bayanlar acemiligime ve gerçekten iyi bir tavsiye olsun diye birden yaziverdim ama ben bayana bakima gittiğimde kesinlikle kendisini tavsiye edecegimi de söylemiştim,kusura bakmayin oldu artik :KK43:

Kesinlikle öyle bende tamamen katılım içinde olmak istedim...begenirsem yorum olarak onerecegimden de bahsetmistim ama birçoğunun numara ya da adres verdiğini görünce de bende bir an yazdım bu kadar tepki alacağımı da hesap edemedim açıkçası ama mesajlari da silemiyorum bayanlar acemiligime ve gerçekten iyi bir tavsiye olsun diye birden yaziverdim ama ben bayana bakima gittiğimde kesinlikle kendisini tavsiye edecegimi de söylemiştim,kusura bakmayin oldu artik :KK43:
Destek kismindan moderatorlere ulasilabiliyor sanirim, onlara mesaj yazip isterseniz ilgilenir o mesaji silirler.

Foruma girince sayfanin en altinda bize ulasin var oradan yazin moderatorler silsinler.

Falci denemeniz burda olumlu olumsuz yorum yapmanız guzel cunku söylediğiniz gibi herkes duzgun güvenilir bir falci ariyor,sadecr yorum yazsaydınız reklam diye de algılamayın zaten gitmek isteyen özelden yazıp aliyor numarayi
Bende buradanbir arkadaştan aldim zaten eger begenirsem tavsiye edecegimi soylemistim ve gerçekten kliseler buyuk meblalar verenler var cok memnun kalinca tavsiye etmek istedim amacim yeni uye olarak katilim icinde olmak tecrube ettigim biseyi yazmakti..tepki gorunce moralim bozuldu bayanda kendini sorumlu hissetmeye başladım yazinca bende kotu hissettim..ama gittiğim bayana kendisini buradan referans aldığımı ve tavsiye edecegimi de söylemiştim ama inanin ozel mesaj yoluyla birilerine yazmayı dusunemedim açık açık belirttim.. açıkçası adres ve numaralari birakanlarida gördüm bilemedim bende tavsiyemi açık ve net yazmak iletmek istedim,bilemedim🤷

Teşekkürler hemen bakıyorum
beneklikiz'dan aldığınız numarayı yazmışsınız, numara vb iletişim bilgilerini yazmak zaten yasaktır çünkü reklama girer ve reklam yapmak da yasaktır.
Telefon numarası kaldırıldı ve siz paylaşımınız sebebiyle kısa süreliğine engellendiniz.
Lütfen Reklam/Yönlendirme sayılabilecek paylaşımlar yapmayınız.

Eğer beneklikiz yazmasaydı reklam yapıyorsunuz diye üyeliğinizden olacaktınız, lütfen biraz daha dikkatli olalım.

beneklikiz'dan aldığınız numarayı yazmışsınız, numara vb iletişim bilgilerini yazmak zaten yasaktır çünkü reklama girer ve reklam yapmak da yasaktır.
Telefon numarası kaldırıldı ve siz paylaşımınız sebebiyle kısa süreliğine engellendiniz.
Lütfen Reklam/Yönlendirme sayılabilecek paylaşımlar yapmayınız.

Eğer beneklikiz yazmasaydı reklam yapıyorsunuz diye üyeliğinizden olacaktınız, lütfen biraz daha dikkatli olalım.
İçim rahatladı şuanda çünkü üzüldüm kişinin kendisinin bilgisi olmadan bu şekilde üstelik yanlış bir algıya sebep olarak kişisel bir numara paylaşılmasına. Kendimi sorumlu hissettim bilgisini ben verdim çünkü. İlginize, hassasiyetinize çok teşekkürler🙏

İçim rahatladı şuanda çünkü üzüldüm kişinin kendisinin bilgisi olmadan bu şekilde üstelik yanlış bir algıya sebep olarak kişisel bir numara paylaşılmasına. Kendimi sorumlu hissettim bilgisini ben verdim çünkü. İlginize, hassasiyetinize çok teşekkürler🙏
Rica ederimHoppa

Evet falda boyle oluyor birine cikarken baska birine cikmayabiliyor sebebini cozemedim ama var boyle bir sey.
Evet gerçekten öyle mesela biz bakırköy duyguya kuzenimle gitmiştik çıktığımızda ikimizde farklı fikirdeydik. Belkide bu bizim enerjimizle ilgili kuzenim gerçekten çok kötüydü ve çok zor birşey yaşamıştı ona iyi gelmişti duygu.

X