İstanbul'da Fal - Falcılar

evet...meryemi bende tavsiye etmiyorum...1 yıl ara ile 2 kere gitmiştik...söylediği hiç birşey çıkmadı...üstelik kimseye söyleme...çıkmaz diyor.bunu neden söylediğini keşif ettik!...herkese nedeyese..aynı şeyleri söylediği için...ortaya çıkmasını istemiyor tabii.ben tavsife etmem:KK43:...ama tabii genede kendi kararın:)

mydecember'in soylediklerine katiliyorum. Buraya cok fazla reklam amacli girenlerde oluyodur. Ben Nilufer hanim'a baktirdim ama kadin para dahi almadi. Bu durumda daha guvenilir biri olarak goruyorum. Zaten soyledikleride burda baktirdigim Hollandali kadinla benzer seylerdi.. Bu arada olumsuz sey duyanlar kotu bakti, iyi seyler duyanlar ise iyi bakti diyor.. burda bi celiski yok mu. Fal'a gercekleri soylemeleri icin mi gidiyoruz yoksa duymak istediklerimisi duymak icin mi?..

Acikcasi ben bi fal'a 10ytl yada hadi 20 ytl olsun, fazla isteyenlere gitmem. Ben para icin yapmiyorum diyip 50 euro isteyene kufur etmedigime dua etmeli bence. Hatta bu forumda 200ytl diyen olmus, onlarada bu bi ohaa demek istiyorum izninizle..

Kızlarrrr bir kaç gündür foruma gıremıyorum hayatımda bazı değişiklikler oldu :) su dejavudakı neşe abla SUPER SUPER SUPER zaman gectıkce daha ıyı anlıyorum tahmınlerı gerceklerstı.( dedıklerı cıktı demeyelım gunahı buyuk ) tahmınlerı soledıklerı tutuyor

sağolunnnn valla bunları duyduktan soora ne yalan söliiim hiç gidesim kalmadı :S
ahhh izmir ahhh bulamadım şu istanbullarda düzgün bi falcı koskoca istanbul sözde :KK43:
meleklerdeki barışı ben de duydum ama ne zaman gitsem ya izinli ya hasta hiç denk gelemedim

sağolunnnn valla bunları duyduktan soora ne yalan söliiim hiç gidesim kalmadı :S
ahhh izmir ahhh bulamadım şu istanbullarda düzgün bi falcı koskoca istanbul sözde :KK43:
meleklerdeki barışı ben de duydum ama ne zaman gitsem ya izinli ya hasta hiç denk gelemedim

Burcu'yu denediniz mi?

kadınlar kahvesindeki barışı tavsiye ediyorum:)

barışa iki kere baktırdım ilkinde ağzım açık kaldı. annemin baş harfinden bacağında platin olduğuna kadar bildi. ama geleckele ilgili söylediği şeyler tutmuyor. kadınlar kahvesinde dilekten vazgeçmem. bana en çok onun dedikleri çıkıyor.

cnm bnm eger meryeme gıdersen bır fıyasko yasarsın.. benım fıkrım tabı kı bu... cunku gecen sene 3 kez gıttım bı ısımlerı cıkarıo .. bıde eger sevgılınden ayrıldıysan o sevgılıyı kesınlıkle sana donduruo hesapta ama ne gelen oluo ne gıden... mahalle bogcacısı kılıklı sevmıorum o kadını ben...:hulya: bırde tabıkı en onemlısı baktıgım falı kımseye soleme dıe tembih edıo herkese:umursamaz: tabıkı aynı seylerı soledıgı ıcın foyasız karıııalsanaalsanasmile

vereliniortak senağlama

kızlar dün arkadaslarım dedı
cafenın adını bılmıorm da melekler kahvesının oldugu sokaktaymıss
meryem dıe birine baktırmıslar çok memnun kalmıslar
baktıran var mı sızden?
bi fiyasko daha yasamak ıstemıormm

Kadını dinleyip yanından ayrılınca muhteşem bir falcı olduğunu düşünmüştük ben ve arkadaşlarım. Hatta uzun bir süre kendimize gelememiştik.
Ama eski aşkımın döndüğü, aradığı fln yok.:umursamaz:
Sadece bi şey oldu söylediği. Ama aklından geçenleri,
düşündüklerini, isteklerini fln biliyor.
Sonuç olmadıktan sonra işe yaramıyor bunlar.

ayyy hayırrrrrrr bilmiordumm bile
o nasıl iyi mi
nerde?
eylülden beri istdaım ama bi düzgün falcı bulamamıstımmm

eski yazışmaları okursanız diğer arkadaşlarınd görüşlerini görebilirsiniz.. Ben 2 kez gittim..mevcut durumu ben bırsey soylemeden bıldı gercekten... Gelecek ile ilgili ise henüz çıkan olmadı ama daha yenı gıttım...

barışa iki kere baktırdım ilkinde ağzım açık kaldı. annemin baş harfinden bacağında platin olduğuna kadar bildi. ama geleckele ilgili söylediği şeyler tutmuyor. kadınlar kahvesinde dilekten vazgeçmem. bana en çok onun dedikleri çıkıyor.

banada tam tersi dileğin dediği hiçbirşey çıkmadı :)
hatta çok kötü tahminler yaptı ilişkim hakkında falan,ne geçmişi bildi ne geleceği.

pelini beğendim ama nerdeyse herşeyi doğru bildi.
ve onunda söylediği birşeyi dediği günelr içinde yaşadım.

ama en şaşırtanı barış oldu.başta hiç umursamamıştım.
benim için çok önemli ve özel olan bi olay vardı ama imkansız gibi bişeydi benim için.
barış bana 30 mayısı aklında tut dedi yazdı kağıda zaten verdi elime.
ya 30 mayıs yada 30 mayısa kadar gerçekleşecek dedi.
bugün 30 mayıs ve o olayı yaşadım.öyle mutluyumki.gidip çocuğu öpesim var vala :KK70:
ama tabi geleceği kimse bilemez sonuçta.kaç aydır kaç falcıya gittim herkes bi tarih verdi
birininkide tuttu işte =)

ama etkiledi beni açıkçası.

evet bence barışa gecen sene 3 kez baktırdım gecmıs super ama gelecekle tahmınlerı tutmadı bana. bende dilekten vazgecemem.en son onu buldum ustune de en ıyısını bulamadım :KK70: tam 1 ay oldu bugun dılege ara vereli...kaydirigubbakcemile3 bugun gıdersem eger yasarımmmkaydirigubbakcemile5

barışa ilk baktırdığımda bende gerçekten çok etkilendim ama ikinci kere gittiğimde aslında fazla büyüttüğümü gördüm. adamın 6. hissi çok güçlü. geçmiş ve bugün tahminleri aynen tutuyor ama geleckle ilgili dediği hiçbir şey olmadı. dilek içinde her zaman dediği çıkıyor diyemem ama çoğunlukla tutuyor. verdiği. tarih tutmasada olacakları gayet iyi tutturuyor. belkide en çok ona gittiğim içindir bilemiyorum. birde dilek e çok sık gidersen falı kısa tutuyor. ar verip gidince daha iyi bakıyor. bende dilke e gitmeyeli 1 ayı geçti :) pelinde iyi ama o da gelecekle ilgili tutmuyor.

ben toplanmak istiyorum kızlar ulaşımdada yardımcı olurum.

hem toplu gidersek indirim de isteyebiliriz avcılardaki işletmeciler o konuda anlayışlı.malum avcılarda cafeler taksim bakırköy gibi iş yapmıyor.

bence haftaya herkes uygun olacağı zamanları belirlesin ortak bi zaman buluruz.

canım sen ayarlamak istermisin bu organizasyonubuyrunnnnnnnnn

tabi ki hayatım öncelikle gelmek isteyen arkadaşlar bana özelden olmazsa forumdan mesaj atsınlar bende yeterli kişi olunca hemen gün ve saat ayarlayayım muhtemel gitme günümüz cumartesi ve pazar olacaktır... ilgilenenlerin tarafıma müracatı rica olunur ehehehe :lepi: olumunekankayizsmile

Erkekler fal konusunda pek bir şey bilmedikleri için ve bizim gibi falcı falcı dolaşmadıkları için iyi ve kötüyü ayırt edebileceklerini düşünmüyorum.:umursamaz:

Hayatım üzgünüm ama sana kesinlikle katılmıyorum biz bu fal işine çok sarıyoruz kadın a gördüm dese evet evet bu kadın biliyor diyoruz doğamızda var bu sevdiğimiz şeyleri abartmak ama erkekler inanmaz ve ufak tefek bildiği şeyler içinde biliyo demez aman sallıyo der ben ona gidelim buna gidelim derdinde değilim zaten bir çıkarım da yok tamamen kendi düşüncelerimi paylaştım baktıran kişiyi de çok iyi tanıdığım için eğer o bu kadar şaşkınsa ve inanmışsa vardır bir şey dedim ama yine de karar sizindir kimseyi etkilemek istemem :eek:klava:

sen komser kolombo falanmısın yada özeniomusun..nası yazdığımm ne yazdıgım senı ilgilendrmez...benım yazdıklarımın ustune bukadar düşme takılma yaa alalahh...işini gücünü bırakmışsın beni kovalıosun:):)gerçı mutlu edıosun beniii acaba dıorum senmı bu işlerin içindesin??ee bukadar rahatsız olduguna gore ole dusunduruosunnn...herneyse bızamet sen takılma bana işine gucune bak bu sıtenın muhtarlıgını yapmaa...ben yine soluorum fal baktırdım ve cok ıyı baktı bana bakan falcı....şimdi sen yine atlarsın cnm ama bu bole malesef...öğrenmek ısteyen arkadaşlar bana sorabılır ogrenmek ıstemeynler senın gıbı mesala polimiğe gırmesin...

çok uzun zamandır paylaşım yapıyoruz ama hiç birimiz herhangi bir polemiğe girmedi kimse kimseyi kırmadı zaten my december da DAHıL. Burada hepimiz düşüncelerimizi paylaşıyoruz o da paylaştı Sende başka biri hakkında yorum yapabilirdin Tamam bir şey önerdin seni yanlış da anlayabiliriz sende yanlış anlatabilirsin ama tatlım bunu anlatmanında bir yolu var lütfen gereksiz yere kalp kırmayalım kırıcı konuşmayalım falı çoğu zaman bizi mutlu edicek bir şey olsun diye baktırırız bunu polemiklerle gerginliğe çevirmeyelim...:eek:lmaz:

Son düzenleme:
Hayatım üzgünüm ama sana kesinlikle katılmıyorum biz bu fal işine çok sarıyoruz kadın a gördüm dese evet evet bu kadın biliyor diyoruz doğamızda var bu sevdiğimiz şeyleri abartmak ama erkekler inanmaz ve ufak tefek bildiği şeyler içinde biliyo demez aman sallıyo der ben ona gidelim buna gidelim derdinde değilim zaten bir çıkarım da yok tamamen kendi düşüncelerimi paylaştım baktıran kişiyi de çok iyi tanıdığım için eğer o bu kadar şaşkınsa ve inanmışsa vardır bir şey dedim ama yine de karar sizindir kimseyi etkilemek istemem :eek:klava:

Çok falcı gezmiş olan kimse karşıdaki insan a dese evet bu her şeyi biliyor demez. sempatiksalakcinni Çünkü tecrübelenmiştir artık ve kolay kolay inanmaz.
Ben de size katılmıyorum. Sonuçta düşünce ayrımı varsa tartışmak gereksiz. Benim inancım o, sizinki bu. Gayet normal iki farklı düşünce doğması.
Hepimiz aynı düşünmek zorunda değiliz.
Bir çıkarınız olduğunu fln da düşünmemiştim.
Sadece kendi fikrimi yazdım. buyrunnnnnnnnn

Arkadaşlar, İstanbul'da neredeyse bütün falcıları gezerdim eskiden. O zamanlar cafelerde fal bakılmıyordu. Sonra çok sıkıldım bıraktım. Bir gün bir arkadaşım tesadüfen Mercan'a baktırmış. Her söylediği çıkınca, bana da baktır dedi. Önce boşver dedim, sonra bir akşam çok sıkıntılıyken aradım. Randevu verdi. Telefonda veya msn de bakıyor. Ben böyle şey görmedim. İş,aşk hepsi çıktı. Hatta o dönem kimsenin bilmediği karışık bir mesele vardı. Onu bile söyledi, ben inanamadım. Baktırmak isteyen olursa, bende telefonu var. Ama kesin deneyim derim.

ilginçmiş. bilgi verebilir misin acaba?

Ben normalde fala inanmam ama annem çok meraklıdır onun bu merakı bazen beni de sarıyor :1rolleyes: lise birdeyken bir arkadaşımın kuzeni baktı bize kırık bi tipti. yaşadıklarımı söyledi aile bireylerim hakkında şeyler söyledi gelecekte olacakları söyledi ailemle ve kendimle ilgili yıllar sonrasından bahsetti, gerçekten de yaşadım ve yaşayınca hatırladım. bu beni çok şaşırttı. arkadaşıma sordum ama artık bakmıyormuş kesinlikle.

ayrıca kadınlar kahvesinde ben de dilek'e gitmiştim nisan sonunda, ailemle ilgili ve kendimle ilgili şeyler söyledi, bildi bişeyler. okul değişikliğimi bildi açar açmaz falı. ayrı olduğum erkk arkdşmla ılgılı ıkı gun sonra bı gelısme olucak dedi ve gercekten cok tesadufı bı sekılde ıkı gun sonra karsılastık. diğer söylediklerininse daha zamanı var bakalım nolucak, ne demişler fala inanma falsız da kalma yerimseniben

evet arkadaslar uzun bır aradan sonra yanı tam 1 ay sonra bugun dılege gıttım:emir_bebek: hatta bır arkdasımı da götürdum o şokta zaten kaydirigubbakcemile3 dogum gununde annesınden araba ıstedıgıne varana kadar bılmıs. mezun olacagı tarıhe kadar solemıs belleyıp gorucez:hulya: bende baktırdım coookk memnunum dilegın yeri cok ayrı gercektenolumunekankayizsmile

mydecember'in soylediklerine katiliyorum. Buraya cok fazla reklam amacli girenlerde oluyodur. Ben Nilufer hanim'a baktirdim ama kadin para dahi almadi. Bu durumda daha guvenilir biri olarak goruyorum. Zaten soyledikleride burda baktirdigim Hollandali kadinla benzer seylerdi.. Bu arada olumsuz sey duyanlar kotu bakti, iyi seyler duyanlar ise iyi bakti diyor.. burda bi celiski yok mu. Fal'a gercekleri soylemeleri icin mi gidiyoruz yoksa duymak istediklerimisi duymak icin mi?..

Acikcasi ben bi fal'a 10ytl yada hadi 20 ytl olsun, fazla isteyenlere gitmem. Ben para icin yapmiyorum diyip 50 euro isteyene kufur etmedigime dua etmeli bence. Hatta bu forumda 200ytl diyen olmus, onlarada bu bi ohaa demek istiyorum izninizle..

nilüfere bende ilk gidenlerdenim ta nerden kalktım gittim bana iyi şeyler söyledi ama yalan yanlış şeyler hatta acaip uydurma şeyler zaten çoğunlukla da sana soruyor 20ye bakıyor ama bence haketmiyor fal cafelerde bile 15 ama kadın iyi kadın ben evine kadar gittim güvenilir iyi niyetli samimi ama falı malesef tutmuyor...

X