İstanbul'da Fal - Falcılar

Elif bende Andan çok geçmişte iyiydi. Ve de kişinin kendi hayatında başarılı bence. Ne okuyorsun ne iş yapıyorsun nerelisin gibi bilgilerde. Ama gelecekte çok olumlu kendisi 😂
ona bakılırsa hazalda anda ve geçmişte çok çok iyi ama???gelecek mühim bence.

Bende de telde bakan Elif bilmisti ani. Ama gelecek yok, cikmadi dedikleri. Vadesi var ama cikacak gibi durmuyor hatta tersi ilerliyor su an
Lütfen numarasını atar mısınız

Elif bende Andan çok geçmişte iyiydi. Ve de kişinin kendi hayatında başarılı bence. Ne okuyorsun ne iş yapıyorsun nerelisin gibi bilgilerde. Ama gelecekte çok olumlu kendisi 😂
Gecmis aynen gecmisi hic onemsemedigim icin falda da gecistirdim ama gecmiste de cok iyiydi bende. Gelecek super olumlu aynen yani ne istiyorsan o olacak diyor bence istisnasiz herkese sordugu kisiyle birlestirmis 😅

Zeynep’le ilgili bende yazayım genelden zira özelden soranlar olmuş...gerçi yazmıştım öncesinde de...Ben ilk falımı şubatın sonunda baktırmıştım ve meşhur sözünü orada zikretmişti sağolsun...bunu sana yazmadım,bir kere de değil katmerli olarak üç kere ..tavrı hoşuma gitmemişti ne bileyim işte ben önemsiyorum üslubu..bu şekilde ilk kez baktırdığım içinde şaşırdım,,sonrasında süreç aynen dediği gibi gitti açıkçası..baktırdığım kişinin o zamanlarda yaşadığı şeylerin söylemiş bana.bunu öğrendim.maalesef adam ölmemiş,ölseydi daha uygundu benim için ama....en son bir ay önce baktırdım,olumsuz konuşmadı ama enerjisi düşüktü ben de etkilendim ve dedikleri olmadı...şimdiye kadar karşı tarafla ilgili olarak iletişim halinde hepsini duydum,tecrübeyle sabittir...
Tarzına gelince galiba bir süre sonra ben de alıştım,bir de ben sorularımı en sona saklıyordum ve daha net oluyordu...
Her yiğidin bir yoğurt yemesi vardır,onunki de o..kendisiyle sohbetimiz de oluyordu...ben kadını seviyorum işin Türkçesi

Zeynep’le ilgili bende yazayım genelden zira özelden soranlar olmuş...gerçi yazmıştım öncesinde de...Ben ilk falımı şubatın sonunda baktırmıştım ve meşhur sözünü orada zikretmişti sağolsun...bunu sana yazmadım,bir kere de değil katmerli olarak üç kere ..tavrı hoşuma gitmemişti ne bileyim işte ben önemsiyorum üslubu..bu şekilde ilk kez baktırdığım içinde şaşırdım,,sonrasında süreç aynen dediği gibi gitti açıkçası..baktırdığım kişinin o zamanlarda yaşadığı şeylerin söylemiş bana.bunu öğrendim.maalesef adam ölmemiş,ölseydi daha uygundu benim için ama....en son bir ay önce baktırdım,olumsuz konuşmadı ama enerjisi düşüktü ben de etkilendim ve dedikleri olmadı...şimdiye kadar karşı tarafla ilgili olarak iletişim halinde hepsini duydum,tecrübeyle sabittir...
Tarzına gelince galiba bir süre sonra ben de alıştım,bir de ben sorularımı en sona saklıyordum ve daha net oluyordu...
Her yiğidin bir yoğurt yemesi vardır,onunki de o..kendisiyle sohbetimiz de oluyordu...ben kadını seviyorum işin Türkçesi
Bakalım bende denerim artık tecrübe oluştu anlaşılır beyinmi okuyo başka birşeymi. Mesela benimle ilgili kendime özel çok çok önemli bir durum var şuana kadar hiçbir falcı bilemedi bende nasıl bilemediklerine şaşırıyorum :) çünkü gayet emin ve rahat olduğum bir konu ama kesinlikle ben falcının diyen birinin bilmesi gerekir ama yok :)

Bir de Falcı Renan var. Ben ona telefondan baktırmıştım. Bende geçmişle ve anla ilgili çok güzel şeyler bilmişti. Hatta birbirimizden enerji aldık birkaç saat telefonda konuştuk, sohbet ettik. Bana bazı tavsiyelerde bulundu. Benim sorduğum şeyi tarihiyle bilmedi ama o zamanki tavsiyelerini dikkate alıp kendime o yönde bir yatırım yapsaydım gerçekten mutlu olacaktım

Ykb siz hanım,işte fal enerji meselesi...zira Zeynep bende tutmuştur defalarca..Mirzayı bilmiyorum baktırmadım...fal işte tersini çevir laf...hepsi bu
Canım sen burda böyle yazmışsın ama önceki yorumlarında da beğenmemişsin ben anlamadım tam olarak iyimi kötümü

Bakalım bende denerim artık tecrübe oluştu anlaşılır beyinmi okuyo başka birşeymi. Mesela benimle ilgili kendime özel çok çok önemli bir durum var şuana kadar hiçbir falcı bilemedi bende nasıl bilemediklerine şaşırıyorum :) çünkü gayet emin ve rahat olduğum bir konu ama kesinlikle ben falcının diyen birinin bilmesi gerekir ama yok :)
B
Canım sen burda böyle yazmışsın ama önceki yorumlarında da beğenmemişsin
Canım sen burda böyle yazmışsın ama önceki yorumlarında da beğenmemişsin ben anlamadım tam olarak iyimi kötümü
Zeynep’ten bahsediyorsun değil mi Heıdı Hanımcım...şöyle ki,tekrar yazayım...Zeynep’e 27 şubatda baktırmıştım..tarih önemli..ben de hayatımda varolan adamdan ayrılmıştım henüz 2 ay olmuştu..Zeynep’in tarzını hiç bilmiyordum tabii.Başladı,ben bende değilim..ne diyor bu kadın iyi değil herhalde dedim.Ama,göçükte kalasıca adamın çok rahatsız olduğunu ve sonumuzun olmayacağını söyledi..BUNU SANA YAZMADIM.bu cümle neredeyse travma yarattı bende.bu adamdan haber alacağımı,ama olmayacağını söyledi..gerçekten Haziran ayında adamın çok ciddi bir rahatsızlık geçirdiğini öğrendim maalesef göçükte kalmamış ve Zeynep’in bana baktığı tarihte rahatsızlanmış...Velhasılı uzatmayayım,nihayetinde bana yazılm öğrenmiş bulundum..olumlu olan düşüncelerimi bu durumu öğrenince yazmışımdır muhtemelen

kızlar burada beni bilen bilir coğu kisinin derdini de dinledim tavsiye de verdim fal tecrübelerimi de paylastım, coğu eski üye suan burada yok onlara selam olsun.
Bana anlık durumu bilen karsı tarafın düsünceleri olarak biri lazım? gelecek umrumda değil lütfen yetisin yardıma konu cok önemli

Bir yanlışınız olabilir mi ben kendisinin hep beğendiğini ama üslubunu sevmediğini hatırlıyorum.
Aynen canım durum budur, uslubu sevmediğim ve alışık olmadığım bir üslubtu... Uslup ayrı hisler ayrı aynı zamanda... Yalnız sonraki bakımlarda uslubu iyiydi. Bakımı için zaten düşüncelerimi yazdım. Sevgili polymnia Hanımcım aynen yazdıklarımı güzel ifade etmişsiniz... Söylediklerinin gerçekliği sonradan çıktı zaten. En son 10 Aralıkda baktırmıştım olumlu konuştu ancak enerjisi düşüktü olumsuz etkilendim. Karşı tarafın düşüncesini okumada ondan daha iyisini ben bulamadım

Ben Zeynep'e baktırdım bilgi vereyim istedim baktırınca söylermisin diyenler oldu.
  • Şöyle söyleyebilirim an konusunda Gündüz ile neredeyse birebir aynıydı. Hazal ile de bazı şeyleri detayları aynıydı diyebilirim. Böyle duygular düşünceler akıldan geçenler ile ilgili.
  • Birsel ve Zeynep'in ortak noktası ki benim hiç inanmadığım tasvip etmediğim bir fal türüdür insanlar çünkü sebep bulamayınca hemen buna bağlar. Hayatındaki kadının ona sürekli okuma ve büyü yaptırdığını söylediler.
  • Gelecek ile ilgili konuda Birsel ve Zeynep yakın gibi şeyler söyledi biri daha net söyledi diğeri kıvranarak.
  • Hazal ve Gündüz ise gelecek ile ilgili aynı söyledi ama farklı sonuçlar yani birsel ve zeynepten.
  • Yeni gelecek kişi için Hazal ve Zeynep'in tarifi birebirdi umarım gelir bari o gelsin :KK70:DD
Şahsi kanaatim anda hiçbirinin doğru olduğunu düşünmüyorum çünkü kendi şahit olduğum durumlar, duyduğum şeyler var. Yani söyledikleri gibi histe almıyorum ki benim hislerim baba falcılara taş çıkarır kendimle ilgili neyse ama durum bu.

Gelecek ile ilgili birşey demek istiyorum çünkü kodlama yapmak istemiyorum ben nasıl mutlu olacaksam o olsun. X Y kişisi diye anlam yüklemiyorum.

Bu arada ben büyü olayına inanan biri değilim yani şahit olmadım, böyle şeylere inanmam yani hadi diyelim ki var bunu yapabilecek baba yiğit ilim sahibi insanlar olduğunu düşünmüyorum bulmakta imkansızdır emin olun böyle diyenlere çok itibar etmeyin.

FAL İŞİNİDE BIRAKIYORUM ARTIK.

Son düzenleme:
Selamlar,
Hazal'a ulaşan üyeler, cevap almak için özel bir şifreli sözcüğünüz falan var mı?
Bana geri dönüş yapmıyor da 😁

X