İstanbul'da Fal - Falcılar

Sevgi isterseniz bana özelden mesaj atın, size benimkinin numarasını vereyim. O telefonda bakıyor, gitmeniz gerekmiyor.

angelstory merhaba, sana özel mesaj atmak istedim fakat site içinde toplam mesajın 50 olması gerekiyormuş ki sana özel mesaj atabileyim diye bir uyarı verdi, sen bana atabiliyorsan sen numarasını yolla istersen, sen de yollayamazsan mail adresimi veririm ona gönderirsin olur mu?

kızlar ben bundan 3 yıl önce ortaköydeyken armağan hanıma gitmiştim annemle baraber eğelencesine baktırdık...inançlı bir kızım böyle şeylere ihtimak vermezdim ama inanır mısınız bize ne dediyse hepsi çıktı!babamın işinden annemin akrabalarına benim okul işlerime kadar hepsi...şimdi lütfen biri bana bu armağan hanımdan nasıl randevu alınabilir söyleyebilir mi acaba?lüütfeennn

bu arada kadıköyde zodyak cafe de natalie hanım var...randevuyla bakıyormuş şimdi ama o da süper diyebilirim...

kızlar birde taksimde bir kafe de niko diye biri var hiç duydunuz mu benim giden arkadaşlarım var süper diyorlar sen hiç bir şey demiyorsun o sana herşeyini anlatıyormuş randevuyla çalışıyormuş hatta izmirden özel giden müşterileri bile varmış bilgisi olan varsa bana özel msj atıp aktarabilir mi şimdiden çok teşekkürler...

canım özel mesajda atmışsın mesaj kutum dolu dıye yazamadım.Internetten zadecafe numarasına bak o sekılde bulabılırsın.

evtt cnm o :):)ama ona baktırma çok fena sallıooo

Ya sallıyor derken ben anlamadım tam olarak. fisfisfis
Yani dediklerinin hiç biri tutmadı mı? Bir de siz o kişiye baktıralı ne kadar zaman oldu? Sorularıma cevap verirseniz çok sevinirim. fisfisfis

kızlar ben kocaelinde fal ve cafeterya işletiyorum fakat çok ii bi falcım vardı beni yarı yolda bıraktı şimdi kendim bakıyorum fakat iyi bir falcıya ihtiyacım war bana yardımcı olabilecek arkadaşlar warmı yada burda calışacak birilerini tanıyorsanız bana yönlendirirmisin şimiden tşkkürler

Ya sallıyor derken ben anlamadım tam olarak. fisfisfis
Yani dediklerinin hiç biri tutmadı mı? Bir de siz o kişiye baktıralı ne kadar zaman oldu? Sorularıma cevap verirseniz çok sevinirim. fisfisfis

1 sene önce baktırdım ve dediklerinin hiçbiri tutmadı.haziranda nişan var demişti sonra ben erkek arkadaşımı aldatcakmışım vs vs.erkek arkadaşım sarışınmış :)esmerdir kendileri böle iştee sallıo yanii direk boşa para vakit kaybı o adam.ama orda sarışın kısa boylu kadın vardı o güzel bakıodu

taksimde ayhan ışık sokakta paradiso cafe varmış orda demet hanım çok süpermiş kızlar deneyen giden gören var mı ???

1 sene önce baktırdım ve dediklerinin hiçbiri tutmadı.haziranda nişan var demişti sonra ben erkek arkadaşımı aldatcakmışım vs vs.erkek arkadaşım sarışınmış :)esmerdir kendileri böle iştee sallıo yanii direk boşa para vakit kaybı o adam.ama orda sarışın kısa boylu kadın vardı o güzel bakıodu

fisfisfis Bana da pek çok şey söyledi bunlardan ikisi oldu.Öyle sallanacak cinsten değildi üstelik ve şaşırtmıştı beni epeyce. Diğerleri için bekliyorum bakalım olacak mı. fisfisfis
Kötü olduğunu düşünmüyorum ben. Enerjiniz uyuşmamış olabilir.

ılk mesajlara da baktım şimdi.
Mesela biri zade cafedeki Armağan hanımı överken öteki hiç beğenmediğini söylemiş. Kişiden kişiye değişiyor görüldüğü gibi. Kimsenin ortak kararda buluştuğu yok burda. :/
En iyisi isteyen istediğine gitsin.

dün itibariyle 2 falcı denedim izlenimlerimi paylaşayım hemen.
birincisi bakırköyde 6.his cafenin yanında yeni açılan bi cafe.medyum zeynep'e baktırdım.
adam çok övdü çok iddialı konuştu baktıralım dedik madem.
açıkçası çok beğenmedim.fena değildi ama sıradan bi falcı gibi geldi
hiç şaşırtacak bişey diyemedi açıkçası.
üstelik arkadaşımla dertleşioduk çoğu şeyi duymuş olabilir
bir iki masa ötedeydi ve gayet sessiz bi ortamdı.

diğeride taksimde sedat.evet nihayet onada gittim.o neydi öyle Allahımkafamçokkarıştı
ağzımı açmaya fırsat vermedi o nasıl bi hızdır nasıl bi anlatımdır
yanlış şeyler söyledi hakkımda ve klasik şeyler belirtti hep
5 dakikada postaladı.fal mı baktım dayak mı yedim anlamadım
arkadaşımla beraber boyumuzun ölçüsünü aldık gittik resmensırnaşık şey

arkadaşlar bende zaman zaman fal baktırıyorum. en çok kadınlar kahvesine gidiyorum. Fal ücreti 12.5 tl Dilek ve Pelin oranın en iyisi. Yalnız Dilek' te haftasonu çok sıra oluyor ve o yüzden çok kısa bakyor. Pelinde haftasonu çalışmıyor. Haftaiçide 16:00 dan sonra geliyor. Cafezadeyi 2 hafta önce denedim. Ücreti 25 tl telde randevu alıp öyle gittim. Yarım saat filan sürmüştür sanırım. Gayet ayrıntılı bakıyor. Ben memnun kaldım. Pen cafe Yeter i de öven çok kişi var. Ben onu pek beğenmedim. Ben demeden konunun özüne bir türlü girmedi. Binnur var birde orada. Kaç yıl önce baktırmıştım. Şimdi o zamanlardaki kadar iyi mi bilmiyorum. Melekler Kahvesindeki falcıların iyi bakanlar hep ayrılmış.

Arkadaşlar 1 gün önce gittim ben de taksime kadınlar kahvesindeki meryeme baktırdım. Tesadüf eseri gördüm onu ve baktırayım dedim.Meryemle ilgili bilgi almak için bir müşteriye sordum kız kocaeliden gelmiş tek amacı meryeme fal baktırmakmış :1shok:
dediği her şey çıkmış o kıza. Yılda 1 muhakkak gelirim dedi. Ben daha da ikna oldum ve baktırıp çıktıktan sonra uzun bir süre kendime gelemedim. Bu kadar iyisine rastlamamıştım. İnşallah söyledikleri gerçekleşir. :Saruboceq:
Ertesi gün 3 arkadaşım daha baktırdı ve onlar da inanamadılar kadının bu kadar çok şeyi bilebilmesine.

Aranızda ona baktırmış olan var mıı ??? Dedikleri çıktı mı size??

canım meryeme nasıl baktırdın neler dedi kaça baktı

Selam tatlım. Kahve falına baktı zaten fincana neredeyse hiç bakmadan kağıda yazıyor. Kağıdı da sana veriyor sakla diye.İnanılmazdıı hala etkisindeyim Sadece varolan şeyleri değil gelecekle alakalı şeyler de söylüyor. Mesela benim doğum günüm martta bunu bilmemesine rağmen bir kutlaman var senin dedi. Bu durumda gelecekle ilgili söylediği şeyler güvenilir gibi geldi bana. Çok iyiydi cidden. Fiyat 12,5. Çok uygun. Benim gittiğim g
n şansıma çok fazla insan yoktu benden sonra dizilmeye başladılar. Ama ertesi gün gittiğimizde baya insan vardı bekleyen. Bir de çarşamba günü çalışmıyor.

X