İstanbul'da Fal - Falcılar

elifcikcik sanırım senle fal konusunda elektriğimiz tutuyor sence kime gideyim yakın zamanla ilgili şeyler söylesin

aaa çok pardon siz zaten gitmişsiniz Burcu'ya..O zaman Biriz'e gidin mutlaka... Ben de Burcu'ya iki kere gittim.. Size çıktı mı dedikleri???

arkadaşlar avcılardaki halder cafe hakkında bilgisi olan var mı?
konunun başlarında yazılmış hakkında ama başka bulamadım yok :/

madem 9,75 ben yarın gideyim levent oradaysa aslında burcuya gidesim var ama kızın soylediği herşey zaten çıkıyor tek tek ben demiştim der mi ki? :a015:allahım çok mutsuzum

canım levent şaşkınbakkal symbolde ve orada fiyatlar farklı olabilir önce bir ara istersen.çünkü taksimde 12.5 ytl iken şaşkınbakkalda 17.5 ytl idi...

taksimde monami cafe var gecen hafta gittim bi arkadasımla adam resmen isim verdi 2 erkek ismi ufak tartısmaların olacak ama basit dedi ve bu hafta içinde ikiside gercekleşti ve biri uzun zamandır konusmadıgım bi arkadasımdı msn de karsılastık ve bi konu yüzünden hafif atıstık akannehir bide hamile kalcaksın yakında kızın olacak dedi aman bunu tutturmasında şimdi hazır değilim çünkü

Merhaba arkadaşlar, bu forumu gördükten sonra deneyimlerimi sizinle paylaşmak için üye oldum. Bir kaç yorum yapmak istedim.

1) Şaşkınbakkal Cafe Symbol: Levent - Bir yıl önce gitmiştim ilk kez aklımda biri vardı o zamanlar. Olmayacağını söyledi fakat bundan sonra tanışacağım kişinin işi, ailesi, yaşayacağımız olaylara kadar bir şeyler söyledi. üzülerek ayrılmıştım ordan ama aradan 2-3 ay geçtikten sonra dediği gibi biriyle karşılaştım, yaşayacaksınız dediği olayları yaşadık. En son 1 ay önce gittim, söyledikleri hala tutarlıydı o kişiyle ilgili, sanki devam niteliğinde şeyler söyledi. Tek çıkmasını beklediğim ve önceden söylediği üzre evlilik kaldı bu kişiyle ilgi. (10/8)

2) Şaşkınbakkal Symbol Cafe - Serkan: 1 ay önce gittim ilk kez. Kendi kendime içimden geçen ve çok spesifik düşüncelerimi ve geçmiş olayları birebir bildi. Gelecek için 2 ay sonrasını verdi. Bekliyorum. (10/9)

3) Beşiktaş Sybol Cafe - Ayhan: Çok değişik biri, bildiğini düşünerek şaşırdığım için sessiz kalmıştım, bundan hoşlanmadı sanırım. Eğer biliyorsa, bildiğini ve iyi fal baktığını hissettirmek lazım o zaman uzatıyor ve isteyerek bakıyor. Ve analizleri sıradan herkesin söyleyebileceği türden değil, güzel bakıyor. Çok geçmişe girmiyor, ama anı olduğu gibi anlatıyor, geleceği de çok mutlu olacaksın şöyle böyle diyip göz boyayarak söylemiyor, ne görüyorsa onu söylüyor. Göremediğine göremiyorum bunu diyor. Bence denenmeli. Yeni gittim ve bekliyorum neticeyi. (10/8)

4) Angel's Cafe Kadıköy - Burcu: Bir kez gittim, bir hafta önce. Şu anı bildi, geleceği bekleyip göreceğiz. (10/7)

5) Cafe Symbol Nişantaşı - Melisa: Tarot yorumları güzel. olayları, kişileri güzel analiz ediyor ve söylediklerinden çıkanlar oldu. 2 ayda bir gidiyorum. (10/7)

6) Kadınlar K. - Pelin: O anı iyi biliyor ama gelecek için söyledikleri hiç çıkmadı. 6-7 kez gitmişimdir.
7) Kadınlar K. - Meryem: Fiyasko
8) Melekler Kahvesi - Ahmet: Şimdiyi biliyor ancak gelecek için söyledikleri çıkmadı.
9) Eski Krişna - Dilek: Güzel konuşuyor, hisleri kuvvetli ama gelecek 0.
10) Majestik - Emre: Fiyasko

Benim görüşlerim bunlar. En kısa zamanda kurtulmayı diliyorum bu fal olayından, eğlenceden çıktı durum çünkü :)

Herkes için hayırlısını diliyorum. Her şeyin de bir sebebi vardır. Olanın da olmayanın da. Tevekkül etmek lazım belki de.

Sevgiler

ooo ansiklopedi gibisin seni kaçırmayalım canım :)

peki bunların dışında beğendiğin bilinmedikte olsa cafeler yada kişiler var mı,ve taksimde hangi fal cafeyi önerirsin,ve taksimdeki sembolle ilgili tecrübelerini alabilirmiyiz :kedi:

taksimde monami cafe var gecen hafta gittim bi arkadasımla adam resmen isim verdi 2 erkek ismi ufak tartısmaların olacak ama basit dedi ve bu hafta içinde ikiside gercekleşti ve biri uzun zamandır konusmadıgım bi arkadasımdı msn de karsılastık ve bi konu yüzünden hafif atıstık akannehir bide hamile kalcaksın yakında kızın olacak dedi aman bunu tutturmasında şimdi hazır değilim çünkü

ismi nedir baktırdığın kişinin?

alevko çok sık farklı kişilere baktırdım 1haftaya kalmaz favorimi söylerim bakalım bi rşey var hangisi bilmiş olacak..eyvahedigeldismile

bugün 15 gün aradan sonra kadınlar peline gittim.neden 15 gün diyeceksiniz.çünkü o kimseye böyle birşey demem.sana 15 gün sonra eski sevgilinle ilgili birşey söyleyeceğim tekrar gel demişti.bende meraktan gittim tabi ama tam bir hayalkırıklığı oldu.bana böyle demiştiniz dediğimde o gün çok mu karışıktı burası gibi anlamsız bir cevap verdi.üstüne üstlük ilk falda söylediklerinin tam tersini söyledi :S ilk falda hayırlı dediği adama hayırsız,hayırsız dediği adama hayırlı dedi sempatiksalakcinni anlayacağınız bana da kal geldi kafamçokkarıştı

napayım ben şimdi nomadicte levent hakkında çok iyi konusmus birizde iyi diyorlar ben falcılara psikolog niyetine gidiyorum zaten

bugün 15 gün aradan sonra kadınlar peline gittim.neden 15 gün diyeceksiniz.çünkü o kimseye böyle birşey demem.sana 15 gün sonra eski sevgilinle ilgili birşey söyleyeceğim tekrar gel demişti.bende meraktan gittim tabi ama tam bir hayalkırıklığı oldu.bana böyle demiştiniz dediğimde o gün çok mu karışıktı burası gibi anlamsız bir cevap verdi.üstüne üstlük ilk falda söylediklerinin tam tersini söyledi :S ilk falda hayırlı dediği adama hayırsız,hayırsız dediği adama hayırlı dedi sempatiksalakcinni anlayacağınız bana da kal geldi kafamçokkarıştı

zaten kadınlarda dileke gidin diyorlar ya sen niye peline gittinki

valla alevkocum pelini de bayağı öven vardı ve ilk falda yaşadıklarımı çoğunlukla bilmişti.ama bu sefer resmen çuvalladı.diyorum ya tam zıt şeyler söyledi karakterlerle ilgili.neyse sağlık olsun diyeyim.

nomadicc nerdesin kızzz:teytey:

ben fal baktırmak istiyorummm

hadi toplanıp gidelim kızlar avcılar oral cafeye..şimdilik 3 kişi görünüyoruz,katılmak isteyen varmııııııı

ismi nedir baktırdığın kişinin?

alevko çok sık farklı kişilere baktırdım 1haftaya kalmaz favorimi söylerim bakalım bi rşey var hangisi bilmiş olacak..eyvahedigeldismile

serkan olabilir tam bilmiyorum ama parmakları garipti bir eli yani dediğim gibi adını tam bilmiyorum ilk defa gitmiştim isim verdi ve ikiside tuttu çok şaşırdım

ooo ansiklopedi gibisin seni kaçırmayalım canım :)

peki bunların dışında beğendiğin bilinmedikte olsa cafeler yada kişiler var mı,ve taksimde hangi fal cafeyi önerirsin,ve taksimdeki sembolle ilgili tecrübelerini alabilirmiyiz :kedi:

Hmm, Taksim symbol için: Levent'e ilk orda gitmiştim malum artık şaşkınbakkal'da. Batu'ya baktırdım geçtiğimiz Eylül'dü sanırım, ne o anı bildi ne de gelecek için söyledikleri çıktı. Murat: Herkesin söyleyebileceği türdün şeyler söyledi ancak 1-2 tanesi çıktı, arkadaşıma tamamen saçmalamıştı. Nuri: 1,5 yıl önce baktırmıştım ilk söylediği önemli bir şey çıktı. 2 ay önce yine gittim, tutarlıydı önceki söylediklerinde ama zaman gerekli söylediği şey için. Alper: Artık yok sanırım orada ama o da iyi değildi.

Taksimde başka bilmiyorum yazdıklarım dışında (6 numaradan itibaren sıraladıklarım).

Cidden abartmışım olayı ama Levent'in daha önce söyledikleri çıktı, olayına kadar. Serkan nokta atışları yaptı, öyle ki suratına oha dedim isim de bildi. Ayhan çok değişik biri analizleri gerçekten çok doğru deneyin derim. Burcu'yu buradan görüp gittim ben de güzel şeyler söyledi, tutturdu. Bu saydığım 4 ismin ortak zamanı Temmuz'du ortak kişisi de malum şahıs, Temmuz'a kadar bekleyeceğim haliyle. Ancak hepsi de sıradan olmayan durum hakkında doğru tespitlerde bulundular.

Bir de bir arkadaşımla beraber birine gitmiştik daha doğrusu o sizin ayağınıza geliyor arıyorsunuz yer söylüyorsunuz. Şeker ve güvenilir biridir, zira 5-6 kez baktırmışlığım var. Adı Ayhan onun da. İlk söylediği her şey zamanına kadar çıktı, sonrakiler de...Ancak o da Temmuz dedi.

Bu Temmuz'da beklediğim şey olmasın mazot döküp ateşe vereceğim sanırım hepsini:eek:klava:

hadi toplanıp gidelim kızlar avcılar oral cafeye..şimdilik 3 kişi görünüyoruz,katılmak isteyen varmııııııı

merhaba
avcılardaki oral cafe tam olarak nerde acaba internetten baktım ama bulamadım :KK43:

Hmm, Taksim symbol için: Levent'e ilk orda gitmiştim malum artık şaşkınbakkal'da. Batu'ya baktırdım geçtiğimiz Eylül'dü sanırım, ne o anı bildi ne de gelecek için söyledikleri çıktı. Murat: Herkesin söyleyebileceği türdün şeyler söyledi ancak 1-2 tanesi çıktı, arkadaşıma tamamen saçmalamıştı. Nuri: 1,5 yıl önce baktırmıştım ilk söylediği önemli bir şey çıktı. 2 ay önce yine gittim, tutarlıydı önceki söylediklerinde ama zaman gerekli söylediği şey için. Alper: Artık yok sanırım orada ama o da iyi değildi.

Taksimde başka bilmiyorum yazdıklarım dışında (6 numaradan itibaren sıraladıklarım).

Cidden abartmışım olayı ama Levent'in daha önce söyledikleri çıktı, olayına kadar. Serkan nokta atışları yaptı, öyle ki suratına oha dedim isim de bildi. Ayhan çok değişik biri analizleri gerçekten çok doğru deneyin derim. Burcu'yu buradan görüp gittim ben de güzel şeyler söyledi, tutturdu. Bu saydığım 4 ismin ortak zamanı Temmuz'du ortak kişisi de malum şahıs, Temmuz'a kadar bekleyeceğim haliyle. Ancak hepsi de sıradan olmayan durum hakkında doğru tespitlerde bulundular.

Bir de bir arkadaşımla beraber birine gitmiştik daha doğrusu o sizin ayağınıza geliyor arıyorsunuz yer söylüyorsunuz. Şeker ve güvenilir biridir, zira 5-6 kez baktırmışlığım var. Adı Ayhan onun da. İlk söylediği her şey zamanına kadar çıktı, sonrakiler de...Ancak o da Temmuz dedi.

Bu Temmuz'da beklediğim şey olmasın mazot döküp ateşe vereceğim sanırım hepsini:eek:klava:

merhabalar öncelikle foruma hoşgeldin...
Ayhan diye birinden bahsetmişsiniz.Peki biz kendisine nasıl ulaşabiliriz...

Ben de gelebilirim. Ama önce şu Burcu ile Biriz'e gitmem lazım. Bu hafta bu işi halledeceğim sanırım.

Ayhan denilen kişiyi ben de merak ettim.

merhaba
avcılardaki oral cafe tam olarak nerde acaba internetten baktım ama bulamadım :KK43:

belediye binasının oralardaymış ben de tam bilmiyorum canım nomadic biliyor,internette olduğunu sanmıyorum bilindik bi cafe yok avcılarda,ama orda bakan bayanı beğendi nomadic,anlattıklarına güvenerek bende olumlu bakıyorum canım

merhabalar öncelikle foruma hoşgeldin...
Ayhan diye birinden bahsetmişsiniz.Peki biz kendisine nasıl ulaşabiliriz...

Teşekkürler. Bir arkadaş daha mesaj atmış özelden mesaj yazamıyorum yeni olduğum için. Telefon numarasını verebilirim, bilmiyorum alenen yazılıyor mu buraya ama...Güvenilirdir gerçekten, zaten nereye isterseniz oraya geliyor. Yalnız oldukça yoğun biri, 1 hafta sonrasına randevu verebiliyor genelde. Benimle beraber 4 kişi denedik. 2 mizinkini tam bildi, olayların nasıl yaşandığına ve yaşanacağına dair, diğer 2 kişi içinse eh işte...

Bunun dışında Bursa'lı bir medyuma baktırmıştım. Yazdıkça dökülüyorum ben de:) Bursa'da yaşıyor adı Mazlum. Benimkileri bildi, arkadaşımın doğacak yeğeninin adını bildi ki adını Ada koyacaklardı. Yalnız bu mazlumun cebi, izi hiçbir şeyi yok. Aracı bir arkadaşımızın yıllardır medyumuymuş onu arayıp haftanın 1 günü istanbul'a gelerek bakıyordu. Peki ben bunu niye yazdım ulaşılamayacaksa, olur da biriniz duyarsa aklınızda bulunsun, ne olur ne olmaz.yerimseniben

X