İstanbul'da Fal - Falcılar

Bakin, ben burda basta yazarken böyle dolandirici insanlarin oldugunu Tahmin dahi etmezdim. Aklimin ucundan dahi gecmedi, ve bu büyük bir aptallik oldu, günlük seylerde kimseye anlatmadigmi burda paylastim, fark ettigimde de cok gec olmustu, cünki silemiyorum maalesef!

arzu ya ben iyi dedim, cünki tarih bildi, ve birsürü kisi de baktirdi; kadin söylüyo. Lakin ufak tefek seyler yüzünden bi garip his ettim. Belki ben haksizim, belki kadin gelecek ön görüsünde hakli.

ben havine iyi dedim, cünki burayi asla ve asla okuyor diye süphe etmedim, evet basta bi salaklik yaptim, ama gerizekali da degilim.
Burda yazdigim hic bir seyi tekrarlamadi, sadece burakin hayatinda bi kadin oldugu söyledi, lakin tamamen yeni seyler anlatti. Ve cok tutarliydi. Ailemden, cevremden ve yaaadiklarimden bahs etti

ben baktirdiktan sonra size dedimki bekleyin, arkadasim da aricak, orda anlarim dedim, arkadasim forum da degil. Ve onda bana baktigindan daha da iyi bakmis, yani biraz kiskandim. Artik o benim kadar cok fal baktirmiyormu diye daha cok gördü anlamadim. Bana fali 30‘dakika sürmüstü, kiz arkadasima 1 saate yakin bakmis.

ayni arkadasim arzu ya da baktirdi. Lakin oda benim gibi diyorki, bu kadar cok negativ bir kadin görmedim, bukadar da kötü olamaz evet herseyi bildi ama tüm neyden korkuyorsa arzu onda da demis, ve felaket bir senaryo cizmis. ArzuYa fark ettigim kadariyla kim gittiyse felaket tellaligi yapmis. Kimin fali cikicak görcez. Ben size söyledim. Eger de moralinizi bozduysam kusura bakmayin.
Evet elife de iyi dedim, taratoloji yede, cünki onlarda bilemicegi ayrintilar verdi, lakin okadar cok degil, 50-100 tlik falcilar nekadar veriyorsa okadar.

ha bu forumda insanlari ispiyonlaYip da dolandiriclik yapanlara da sunu söyliyim burdan, 100 lira ne burdakileri fakir eder, nede sizi zengin eder, sizi de vijdaninizla bas basa birakiyorum. Insanlari kandirarak o paradan ne hayir bekliYorlar hic anlamiyorum!
Havinin nosy var mı

Bi de enerji işi felan diyolar bu işler ama bilmiyorum ya beklediğin bişi varsa onu dümdüz beklemek ayrı dert fal mal dinleyip acaba hangsi cıkcak diye dert etmek ayrı dert ya da ben çok etkileniyorum bilemedim
Bu hayatta birşey beklemek bana göre saçma eskiden yaptığım bir hataydı. Hersey olacağına varıo. İnsanlar sabah kalkıo ki evleri yıkılmış. Ya da bir sürü ölen… iş için bilmiorum hayat geçim sıkıntısı ne yazık ki bu ülkede özellikle ama Allah rızkını bitirirse zaten senide bu dünyadan alıo. Aşk içinse zaten asla ve asla değmez. İstenmeyen bir kalpte durmaya çalışmak kendimize yapılabilecek en kötü şey. Sağlık ise çok önemli o da zaten sadece Allah’ın bileceği şey. O yüzden fallar hep yalan ve dolandan ibaret. Ben çok baktırarak çok ama çok büyük hata ettim. Hatta o yüzden çok yanlışlar yaptım. Dediklerini dinledim halbuki hersey tam tersiymiş. Hayatta istediğimiz kadar plan yapalım ya da birşeyi bekleyelim olacağı varsa olur yoksa zaten olmuyor. Sevgiler 💕💕

Arkadaşlar ben şirketimdeki kızlara söz verdim gaza gelip :) iyi bir falcı bulcam dedim ama bulamıyorum. istanbul da güzel bir falcı bilen var mı acil yardım. bide adres ya da tel istiyorum.

Merhaba,
Cafe Bias'taki Gökçe'nin telefonu ya da herhangi bir iletişim bilgisi varsa bana gönderebilir misiniz?

ay gittim eskiden bildiğim 3 kişiye ve bir yeniye baktırdım paramı çöpe attım resmen

kolay ulaşabilirim diye zeynebe baktırdım 19 dakika kendime dair napcamı bilmiyom hayatıma dair napcağımı bilmiyomu dinledim sonda soru bile sormadım kapasın artık diye. ama hakkını yemiyim kendine güncelleme getirmiş bide artık her şeye dair napcamı bilmiyorum diyo :KK70:
ayna arzu mu ne vardı ona baktırdım oda yine fiyasko
daha önce baktırmamıştım diye falsepetinde alin varmış ona baktırdım oda düz fal baktı yani özel bildiği bişi yoktu
bi arkadaş falcı marsı söylemişti tekrar deniym dedim onada baktırdım tekrar iade istedim tekrarda baktırmam hikaye yazmış resmen. benim mahkeme durumumu ters anlamış öyle bişi varmış gibi bide anlatmış :KK48:
kısacası havadan gelen parayı havaya attım resmen hala iyi falcı yokmuş birini önerinde varsa onuda denim kızlar :KK70:

ay gittim eskiden bildiğim 3 kişiye ve bir yeniye baktırdım paramı çöpe attım resmen

kolay ulaşabilirim diye zeynebe baktırdım 19 dakika kendime dair napcamı bilmiyom hayatıma dair napcağımı bilmiyomu dinledim sonda soru bile sormadım kapasın artık diye. ama hakkını yemiyim kendine güncelleme getirmiş bide artık her şeye dair napcamı bilmiyorum diyo :KK70:
daha önce baktırmamıştım diye falsepetinde alin varmış ona baktırdım oda düz fal baktı yani özel bildiği bişi yoktu
bi arkadaş falcı marsı söylemişti tekrar deniym dedim onada baktırdım tekrar iade istedim tekrarda baktırmam hikaye yazmış resmen. benim mahkeme durumumu ters anlamış öyle bişi varmış gibi bide anlatmış :KK48:
kısacası havadan gelen parayı havaya attım resmen hala iyi falcı yokmuş birini önerinde varsa onuda denim kızlar :KK70:
Sana hiç bir falcı çıkmıyor, Rita da çıkmamıştı değil mi? Bana da çıkmaz genelde işte sadece iki falcı kaldı elimde çıkam, Falcı Mars ve Rita. Gerçi Rita ucu açık tarih vermedi gelecek için ama anda iyiydi.

Sana hiç bir falcı çıkmıyor, Rita da çıkmamıştı değil mi? Bana da çıkmaz genelde işte sadece iki falcı kaldı elimde çıkam, Falcı Mars ve Rita. Gerçi Rita ucu açık tarih vermedi gelecek için ama anda iyiydi.
bi ara binnazdaki serkan batu küçük küçük detaylarımı biliyodu dediği gibi oluyodu onun harici şu çıktı diyebilceğim kimse olmadı ya :KK43:
ritaya hiç baktırmadım ondan telefonla arayıp randevu almak çok zor oluyo dediler diye

Haydan gelen huya gider

bi ara binnazdaki serkan batu küçük küçük detaylarımı biliyodu dediği gibi oluyodu onun harici şu çıktı diyebilceğim kimse olmadı ya :KK43:
ritaya hiç baktırmadım ondan telefonla arayıp randevu almak çok zor oluyo dediler diye
Rita para yatırdın mı diyor sonra direk konuşmaya başlıyor hiçbirşey sormadan bana ali dedi zengin olacaksın dedi o donemli ilişkimle olumsuz konuştu ama sonuç yok :/ ne ali gördüm ne zenginlik ne para ne de ilişkim olumsuz oldu 😌

Evet zor randevu almıştım ben de İstanbul’daysan direkt evine gidebilirsin Şişli’de, eve gelenlere öncelik veriyormuş hemen bakıyormuş. Teldr de genelde haftasonu musaitim demişti, ben hafta içi musaittim o yuzden zor ayarlamıstık uyan saati. Serkan Batu da bende 0 dı yani o kadar alakasız ki resmen uydurmuş hiç bir dediği çıkmamıştı, anda bile alakasızdı.

kızlar merhaba. hani Ramek ve Elmira vardı burada çok konuşulmuştu. onlardan yaşlı ve şiveli konuşanın numarasını arıyorum. bilen var mıdır? eskiden aradığım numarayı aradım ama telefona çıkan kişi daha genç ve daha düzgün konuşan biriydi. yaşlı olana yıllar önce daha pandemi olmadan bir fal baktırmıştım ve kelimesi kelimesine çıkmıştı. burada çok konuşulmuştu o zaman çıkmayan da çok vardı. bilen bana atarsa çok sevinirim.
Ya geç onları berbatlar

Merhaba kızlar :) 2015 den sonra fal baktirmayi bıraktım bugün ilk kez yazıyorum yıllar sonra 😃 Ara ara İstanbul'daki Arap Melahata baktiriyordum, 2 yıldır ona da baktirmiyorum. Ama bu aralar kariyer konusunda fikir alma ihtiyacım var o yüzden telefonda fal bakan tavsiye edeceğiniz birileri var mı ? Ya da yıllar önce Yİgit yiğit diyip durmusum şimdi kimsenin telefonu yok bende onun numarası varsa atar mısınız ?

X