İstanbul'da Fal - Falcılar

kızlarrr ... ben dılege gıttım valla kotuleyen de olmus ama vallahı elektırık yaaaa ben yıne donup dolasıp ona gıdıorum sempatiksalakcinni bıde kızlar sembolde kampanya varmıs gercekten.. ama orda kıme gıtsem kiiiiiiiiakannehir taksımdekıne gıdıcem kızlar kıme gıdım yardımm nolur.. levent caddede.. taksım subesınde kım varki suan acabaaaa yardım kızlarrr nolurrrrkaydirigubbakcemile2

Ayrıca baktıranlara sorum, Angel's cafe Burcu'nun dedikleri çıkıyor mu? Umarım çıkıyordur:Saruboceq:

nası bulucaz bu ayhanı :)
bi de eve mi geliyor yoksa dışarda bi yere mi

eve çağıran düzenli müşterileri de var yanımda konuşurken duymuştum. bir kaç kişi toplanıp olabilir mesela. Ancak ben hep dışarda baktırıyorum. Eğer bu forumda telefon numarası açıkça verilebiliyorsa vereyim bilmem doğru olur mu

eve çağıran düzenli müşterileri de var yanımda konuşurken duymuştum. bir kaç kişi toplanıp olabilir mesela. Ancak ben hep dışarda baktırıyorum. Eğer bu forumda telefon numarası açıkça verilebiliyorsa vereyim bilmem doğru olur mu

ben de bilmiyorum ki bilen biri söylesin ona göre iletelim birbirimize :) eğer veriliyorsa ver verilmiyorsa özelden verelim

ben de bilmiyorum ki bilen biri söylesin ona göre iletelim birbirimize :) eğer veriliyorsa ver verilmiyorsa özelden verelim

telrun, sen özelden mail adresini yaz bana ben göndereyim sana numarasını. Şimdi alenen ortaya numarayı ifşa etmeyelim adama da ayıp olur.

Temmuz'a kadar fal baktırmama kararı aldım, yoksa gidiş gidiş değil.

İyi geceler herkese

telrun, sen özelden mail adresini yaz bana ben göndereyim sana numarasını. Şimdi alenen ortaya numarayı ifşa etmeyelim adama da ayıp olur.

Temmuz'a kadar fal baktırmama kararı aldım, yoksa gidiş gidiş değil.

İyi geceler herkese

merhaba
ayhanın bütün dedikleri çıkmış sanırım size.Peki symboldeki leventle karşılastırırsak hangisi daha iyiydi...

merhaba
ayhanın bütün dedikleri çıkmış sanırım size.Peki symboldeki leventle karşılastırırsak hangisi daha iyiydi...[/QUOTE

az önce telrun'a ayhan'ın numarasını mail attım bu arada. sizler özelden yazışabiliyorsunuz sanırım almak isteyen olursa.

şunu söyleyim hem levent'e hem ayhan'a çıktı dediğim olay olmadan önce gitmiştim ve ikisi de aynı şeyleri söylemişti. ayhan biraz daha detaylı anlattı sadece o da cafede sıra bekleme gibi bir olayı olmadığından sanırım. ayırt edemiyorum. ayhan'ın bana söyledikleri tamdı o kadar diyeyim ama arkadaşıma o kadar da iyi bakmamıştı bir de öyle tuhaf bir ironi var. 1-1,5 ay önce baktırdım ikisine de, gelecekle ilgili söylediği şeyler de ikisinin aynıydı, bekliyorum bakalım.

yatayım artık iş güç var yarın. :)

sevgiler

merhaba
ayhanın bütün dedikleri çıkmış sanırım size.Peki symboldeki leventle karşılastırırsak hangisi daha iyiydi...[/QUOTE

az önce telrun'a ayhan'ın numarasını mail attım bu arada. sizler özelden yazışabiliyorsunuz sanırım almak isteyen olursa.

şunu söyleyim hem levent'e hem ayhan'a çıktı dediğim olay olmadan önce gitmiştim ve ikisi de aynı şeyleri söylemişti. ayhan biraz daha detaylı anlattı sadece o da cafede sıra bekleme gibi bir olayı olmadığından sanırım. ayırt edemiyorum. ayhan'ın bana söyledikleri tamdı o kadar diyeyim ama arkadaşıma o kadar da iyi bakmamıştı bir de öyle tuhaf bir ironi var. 1-1,5 ay önce baktırdım ikisine de, gelecekle ilgili söylediği şeyler de ikisinin aynıydı, bekliyorum bakalım.

yatayım artık iş güç var yarın. :)

sevgiler

teşekkürler canım...iyi uykular...

taksimde monami cafe var gecen hafta gittim bi arkadasımla adam resmen isim verdi 2 erkek ismi ufak tartısmaların olacak ama basit dedi ve bu hafta içinde ikiside gercekleşti ve biri uzun zamandır konusmadıgım bi arkadasımdı msn de karsılastık ve bi konu yüzünden hafif atıstık akannehir bide hamile kalcaksın yakında kızın olacak dedi aman bunu tutturmasında şimdi hazır değilim çünkü

sen sedatı diyorsun herhalde canım. monami benim için tam bir fiyaskoydu. semayı da sedatıda çok övmüşlerdi. bir arkadaşımla gitmiştim. ben semaya arkadaşım sedata baktırdı. ve ikimizde o cafeye bir daha adım atmama kararı aldık. sema çok şeker, pozitif biri ama falı vasatın altı. arkadaşımda sedat için aynı şeyi söyledi.

kızlarrr ... ben dılege gıttım valla kotuleyen de olmus ama vallahı elektırık yaaaa ben yıne donup dolasıp ona gıdıorum sempatiksalakcinni bıde kızlar sembolde kampanya varmıs gercekten.. ama orda kıme gıtsem kiiiiiiiiakannehir taksımdekıne gıdıcem kızlar kıme gıdım yardımm nolur.. levent caddede.. taksım subesınde kım varki suan acabaaaa yardım kızlarrr nolurrrrkaydirigubbakcemile2

bende sendenim canım üzülme yalnız değilsin :) bugünde symbol e gittim. tarık a baktırdım. fena değildi esasında ama sanki daha çok şey söylesin diye bekledim. geçmişi anı biliyor. gelecekle ilgilide şu sıra gittiğim her falcı aynı şeyi söylüyor buna dilke te dahil. bekleyip göreceğiz artık. tarık ı sende bir dene istersen.

bende fal izlenimlerimi anlatayım
kadınlar kahvesinde dilek ve pelin' e gittim ikiside orta derecede ne iyi ne kötü ama kendileri çok tatlı bayanlar pozitifler.

melekler kahvesinde gülşene gittim gülşen ilk gittiğimde tuturmuştu o nedenle 2. ye gittim resmen salladı alakasız saçma sapan şeyler söyledi laf kalabalığından başka bir şey değildi bir daha da gitmem ama melekler kahvesinde şengül'ün kızı betül'ü ve elif diye bir kızı çok beğeniyorlar onları deneyip denememeye karar veremedim paramıda bu konuda çok harcamak istemiyorum sanki gerçekten bu işi bilen bir falcının cafelerde olmayacağını düşünmeye başladım.

kızlar şimdiye kadar hiç fal baktırmaya gitmedim,sadece arkadaşlar arası atmaca tutmaca yöntemi eğlencesine bakanlar oldu onlarıda hiç dikkate almadım zaten:)ama şimdi aylardır kafamı kurcalayan bir konu var öyle ki ne eşim ne ablam ne ailem hiç kimse bilmiyor,sadece en yakın arkadaşım biliyor o da bir kısmını...anlayacağınız tek başıma başa çıkmaya .alışıyorum.şimdi ne olur söyleyin..herhangi bir falcı beni bu kaostan kurtarabilir mi?hangisine gideyim?yorumları okudukça kafam hepten karıştı..birde herkesten habersiz gideceğim için taksim levent oralara gidemem çünkü bana çok uzak..Bakırköy de bildiğiniz biri var mı?yardım ederseniz çok makbule geçer..

Ayrıca baktıranlara sorum, Angel's cafe Burcu'nun dedikleri çıkıyor mu? Umarım çıkıyordur:Saruboceq:

ben daha önce de anlattım ama açıkça tekrar anlatayım 20-25 gün önce burcuya gittim 1 ay içinde şunları yaşayacaksın dediği herşeyi yaşadım ayrıca isimlerdeki harfleri diğer kişileri ve kişilikleri hep tutturdu
bunun yanında yapma dediği, yaparsan yolun tamamen farklı bir yere gidecek ki ben yapacağını görüyorum dediği şeyi de aptallar gibi yaptım
yani istemediğim şeyleri söylesede bence çok başarılı idi. bunun yanında daha önceki falcıların söylediği ve benim inanmadığım bir durum vardı ki o tam tersini söyledi ve yaşadıklarım burcunun ve benim haklı olduğumu gösterdi

kızlar şimdiye kadar hiç fal baktırmaya gitmedim,sadece arkadaşlar arası atmaca tutmaca yöntemi eğlencesine bakanlar oldu onlarıda hiç dikkate almadım zaten:)ama şimdi aylardır kafamı kurcalayan bir konu var öyle ki ne eşim ne ablam ne ailem hiç kimse bilmiyor,sadece en yakın arkadaşım biliyor o da bir kısmını...anlayacağınız tek başıma başa çıkmaya .alışıyorum.şimdi ne olur söyleyin..herhangi bir falcı beni bu kaostan kurtarabilir mi?hangisine gideyim?yorumları okudukça kafam hepten karıştı..birde herkesten habersiz gideceğim için taksim levent oralara gidemem çünkü bana çok uzak..Bakırköy de bildiğiniz biri var mı?yardım ederseniz çok makbule geçer..

formu baştan sona okursan güneşli de nilüfer var bazılaının memnun kaldığı
bana elmakurdumusun önermişti sanırım ben hata yaparak onun sorularına cevap verdim o da yönlendi kişi analizleri hakkında memnun kalmadım, gelecek hakkında çoğu şeyi de tutmadığına inanıyorum ama çıkanlar da çok istersen bir dene ama gidenlerin önerisi skın sen yorum yapma oluyor

napayım ben şimdi nomadicte levent hakkında çok iyi konusmus birizde iyi diyorlar ben falcılara psikolog niyetine gidiyorum zaten

bitanem Levent resmen bana 1 sene önce bu zamana kadar yaşayacağım her şeyi söyledi çukolvator da gitti mailleştik onunla paylaşmasını isteyeceğim o da çok tutmuştu burcuya çok gitmeyin sonraları falı sıradanlaşıyor yada uzun aralıklarla gidin (en erken 6 ay) ben Leventi beğenirim ve uzun zamandır tanırım gerçekten iyi bakıyor ama şöyle de bir şey var karşısındaki kişinin elektriği onu çok etkiliyor bunu kendiside söylüyor.

Şimdi birini daha keşfettim Cevizlide Angels Cafe Falcının Adı Serkan Direkt İsim ve Tarih Veriyormuş 3 Arkadaşımda Denedim Tahminleri Çıktı Erkekler Giremiyor Kadınlar Kahvesi Tipi Bir Yermiş bi fırsat bulup gitmek istiyorum deneyimlerimi anlatıcam

:eek:

smile 24 hala özelden mesaj atma hakkım yok
beni buradan takip et
bu arada sanırım sen viversum adlı bir site önermiştin ya dün de ben çok kötüydüm bu siteye kayıt oldum arielle adında bir kadın baktı bana söylediği ve verdiği bütün tarihler bile burcunun dedikleri ile aynıydı çok şaşırdım iyi geldi ama gecenin bir yarısı deneyin derim ben nasıl olsa bedava

bitanem Levent resmen bana 1 sene önce bu zamana kadar yaşayacağım her şeyi söyledi çukolvator da gitti mailleştik onunla paylaşmasını isteyeceğim o da çok tutmuştu burcuya çok gitmeyin sonraları falı sıradanlaşıyor yada uzun aralıklarla gidin (en erken 6 ay) ben Leventi beğenirim ve uzun zamandır tanırım gerçekten iyi bakıyor ama şöyle de bir şey var karşısındaki kişinin elektriği onu çok etkiliyor bunu kendiside söylüyor.

Şimdi birini daha keşfettim Cevizlide Angels Cafe Falcının Adı Serkan Direkt İsim ve Tarih Veriyormuş 3 Arkadaşımda Denedim Tahminleri Çıktı Erkekler Giremiyor Kadınlar Kahvesi Tipi Bir Yermiş bi fırsat bulup gitmek istiyorum deneyimlerimi anlatıcam

:eek:

bence de falcılara sık aralıklarla gitmemek lazım zaten dedim ya kız bana 1 yıllık şeyi söyledi şimdi gitsem ekstra birşey diyemez
bi de katre burcuya 7 levente8 vermiş ben de bir deneyeyim diyorum
şimdi bu cevizli dediğin yer kartal cevizli mi

nomadicc nerdesin kızzz:teytey:

ben fal baktırmak istiyorummm

hadi toplanıp gidelim kızlar avcılar oral cafeye..şimdilik 3 kişi görünüyoruz,katılmak isteyen varmııııııı

Kuşummm bende özel mesaj bekledim ama bir kişi haricinde gelen yok laelaelaelaelae olmadı üçümüz toplanır gideriz olumunekankayizsmile

Evet arkadaşlar önümüzdeki hafta sonu (günü yeniden kararlaştıralım taleplere göre) Avcılar Oral Cafedeki İrinaya fal baktırmaya gitmek istiyoruz şimdilik my december telrun ve ben varız gitmek isteyen arkadaşlar bildirsin ona göre buluşma noktası falan ayarlayalım öpüldünüz kızlaaaar

:teytey: kaydirigubbakcemile5

X