İstanbul'da Fal - Falcılar

smile 24 hala özelden mesaj atma hakkım yok
beni buradan takip et
bu arada sanırım sen viversum adlı bir site önermiştin ya dün de ben çok kötüydüm bu siteye kayıt oldum arielle adında bir kadın baktı bana söylediği ve verdiği bütün tarihler bile burcunun dedikleri ile aynıydı çok şaşırdım iyi geldi ama gecenin bir yarısı deneyin derim ben nasıl olsa bedava

Nasıl bedava olur. Şu yazıyor sitede:
Dakika başına € olarak (sabit hatlardan / mobil hatlardan) ücret. Cep telefonlarını kullanmanız durumunda, mobil telefon ücretleri uygulanacaktır.
Telefon faturanıza yansıyacak fiyatlar.

Nasıl bedava olur. Şu yazıyor sitede:
Dakika başına € olarak (sabit hatlardan / mobil hatlardan) ücret. Cep telefonlarını kullanmanız durumunda, mobil telefon ücretleri uygulanacaktır.
Telefon faturanıza yansıyacak fiyatlar.

yok ama ilk arama ücretsiz 15 dk onlar arıyorlar

Teşekkürler. Bir arkadaş daha mesaj atmış özelden mesaj yazamıyorum yeni olduğum için. Telefon numarasını verebilirim, bilmiyorum alenen yazılıyor mu buraya ama...Güvenilirdir gerçekten, zaten nereye isterseniz oraya geliyor. Yalnız oldukça yoğun biri, 1 hafta sonrasına randevu verebiliyor genelde. Benimle beraber 4 kişi denedik. 2 mizinkini tam bildi, olayların nasıl yaşandığına ve yaşanacağına dair, diğer 2 kişi içinse eh işte...

Bunun dışında Bursa'lı bir medyuma baktırmıştım. Yazdıkça dökülüyorum ben de:) Bursa'da yaşıyor adı Mazlum. Benimkileri bildi, arkadaşımın doğacak yeğeninin adını bildi ki adını Ada koyacaklardı. Yalnız bu mazlumun cebi, izi hiçbir şeyi yok. Aracı bir arkadaşımızın yıllardır medyumuymuş onu arayıp haftanın 1 günü istanbul'a gelerek bakıyordu. Peki ben bunu niye yazdım ulaşılamayacaksa, olur da biriniz duyarsa aklınızda bulunsun, ne olur ne olmaz.yerimseniben

Ayhana arkadaşım baktırmıştı o da çok memnun kalmıştı günceli ve geçmişi bilmişti şimdi mesaj attım bakalım olacak dediği şeylerde varmıymış gerçekleşen bir tahmin... tekrar yazarımm

formu baştan sona okursan güneşli de nilüfer var bazılaının memnun kaldığı
bana elmakurdumusun önermişti sanırım ben hata yaparak onun sorularına cevap verdim o da yönlendi kişi analizleri hakkında memnun kalmadım, gelecek hakkında çoğu şeyi de tutmadığına inanıyorum ama çıkanlar da çok istersen bir dene ama gidenlerin önerisi skın sen yorum yapma oluyor

sağol canım ben foruma bi bakayım o zaman neredeymiş nasılmış..güneşlide yakın sayılır bana...

yok ama ilk arama ücretsiz 15 dk onlar arıyorlar

Onlar arayınca da ücret alıyorlarmış. Öyle yazıyor sitede. CADIARZU
Peki illa üye mi olmak gerekiyor arayabilmek için? Bir de bedava olduğu orada yazıyor mu ya da biri mi söyledi size?
Eğer ücretsizse ben de denemek istiyorum.bilmiyorumkismile

Onlar arayınca da ücret alıyorlarmış. Öyle yazıyor sitede. CADIARZU
Peki illa üye mi olmak gerekiyor arayabilmek için? Bir de bedava olduğu orada yazıyor mu ya da biri mi söyledi size?
Eğer ücretsizse ben de denemek istiyorum.bilmiyorumkismile

üye oluyorsun onlar mail atıyor ilk ücretsiz görüşme hakkı kazandınız diye bir pin kodu yolluyorlar onu girerek aratıyorsun kendini istersen kontörlü bir hattan dene emin olmak için ben de bu forumdan öğrendim actım baktım ilk görüşme ücretsiz yazıyor sanırım adamlar kendilerinden emin çünkü bana bakan kadın herşeyi bildi gibi sanırım falcılara gideceğinize bağımlılı yapar burdan ararsınız diye düşünüp ilk görüşmeyi ücretsiz veriyorlar

alevko o sitedeki bi kadini bulup aradim.. kadin beni geri aradi ama para filan kesilmedi, yalniz ben bu isi para icin yapmiyorum diyip 50 euro'ya baktigini soylemeyecekti :KK70:... yuh yani insani gercekten enayi yerine koymak diye buna denir. Bidaha ne aradim sordum.

alevko o sitedeki bi kadini bulup aradim.. kadin beni geri aradi ama para filan kesilmedi, yalniz ben bu isi para icin yapmiyorum diyip 50 euro'ya baktigini soylemeyecekti :KK70:... yuh yani insani gercekten enayi yerine koymak diye buna denir. Bidaha ne aradim sordum.

Peki iyi baktı mı sizin görüştüğünüz kişi? Ben Elifana'ya baktırmak istiyorum. Madem ücretsiz denemekte fayda var.

ayrıca internet ortamında tüm bilgileri girmek bana cazip gelmedi. bu siteye üye olmadan baktıramıyorsunuz üye olmak içinde adresinize kadar yazmanız gerekiyor

Ben Elifana'ya telefonumu bıraktım geri araması için. Yarım saat oldu arayan yok daha.
Ben numaramı bıraktığımda görüşme yepıyordu, meşguldü. Görüşmesi bitince arayacakmış.

X