İstanbul'da Fal - Falcılar

Tabii. Konuşursam yazıcam buraya.

niye hepiniz elifanaya baktırmak istediniz bu arada ilk arama ücretsiz orası kesin hatta demin de bana ikinci aramanız için de %50 indirim verdik mesajı yollamışlar ama bizim türk olduğumuzu bilmiyorlar birsürü mail adresinden defalarca ücretsiz hak kazanabiliriz :)))) ben o an arielle uygun ona baktırdım memnun kaldım vallahi dur bakim şimdi de baskasını deneyim ben bütün adresleri de uydurdum ismimi soyadımı bile beni yaklarlarmış şimdi:eek:

Alevko canım sana özel msj attım,bana da gönderebilirmisin site adını bakmak isterim

Sevgiler...opuyorumnanaktan

niye hepiniz elifanaya baktırmak istediniz bu arada ilk arama ücretsiz orası kesin hatta demin de bana ikinci aramanız için de %50 indirim verdik mesajı yollamışlar ama bizim türk olduğumuzu bilmiyorlar birsürü mail adresinden defalarca ücretsiz hak kazanabiliriz :)))) ben o an arielle uygun ona baktırdım memnun kaldım vallahi dur bakim şimdi de baskasını deneyim ben bütün adresleri de uydurdum ismimi soyadımı bile beni yaklarlarmış şimdi:eek:

canım anlarlar aynı bilgisayardan girdiğini.. bu arada ben de bir bayana baktırmıştım fena değildi ama ismini unuttum...

canım anlarlar aynı bilgisayardan girdiğini.. bu arada ben de bir bayana baktırmıştım fena değildi ama ismini unuttum...

yok canım anlamadılar sadece başka bir telefon numarası daha lazım birkaç hattınız varsa yaşadınızbuyrunnnnnnnnn

şşt kızlar noldu sizin elifaana

tryamour Elifanayı arıyor ama meşgul çalışyordu konuşunca haber verecek ondan ses çıkmıyoır blkide şu anda telefonda görüşüyordur sabırsızlıkla tryamour'un yorumu bekliyorum ok derse hemen arayacağım.

ben yarın levente gidecem kararımı verdim

angel's burcuya gideceğim sende gitmişsin memnun kalmışsın bende bakayım bari ama yanlışlık olmasın kadıköydeki angel's değil mi?
eğer orası ise burcu cumartesi pazar oradaymış haftaiçi okuluı varmış gelmiyormuş

Son düzenleme:
angel's burcuya gideceğim sende gitmişsin memnun kalmışsın bende bakayım bari ama yanlışlık olmasın kadıköydeki angel's değil mi?
eğer orası ise burcu cumartesi pazar oradaymış haftaiçi okuluı varmış gelmiyormuş

ya oyleymiş ama birgün pazartesi miydi neydi bn leventi aradım yok dediler hiç aramadan kalktım angelsa gittim burcu oradaydı hayret dedi ben bugün olmam normalde dedim demek kısmetmiş ben de leventi aradım şimdi yarın orada olacakmış bakalım herkes çok övüyor

yok canım yaşam koçluğuyla alakası yok. benim görüştüğümün aksanı bile bozuktu. sonra hiçbir şey bilemedi. ben 15 dakika bile konuşmadım sırf bu yüzden. bedava diye üye olmuştum. bir daha da o sitenin köşesinden geçmem.

Kızlar bu siteye kayıt olurken gerçek adınızı mı yazdınız?
Yani şundan çekiniyorum, gerçek ismimi söylemezsem odaklanamayım doğru bilemezse?
Hani falcıların bazı ismini, anne adını falan istiyor yoğunlaşmak için. Siz nasıl yaptınız?

Kızlar bu siteye kayıt olurken gerçek adınızı mı yazdınız?
Yani şundan çekiniyorum, gerçek ismimi söylemezsem odaklanamayım doğru bilemezse?
Hani falcıların bazı ismini, anne adını falan istiyor yoğunlaşmak için. Siz nasıl yaptınız?

canım zaten telefon açtıgında sana tekrar ismini soruyorlar burcumu falan sordu kadın yani o siteye yazdığın hiçbirşeyin falla alakası yok hepsini uydur gitsin

yok canım yaşam koçluğuyla alakası yok. benim görüştüğümün aksanı bile bozuktu. sonra hiçbir şey bilemedi. ben 15 dakika bile konuşmadım sırf bu yüzden. bedava diye üye olmuştum. bir daha da o sitenin köşesinden geçmem.

valla benimkisi önce bana sordu ben de dedim hıh sallayacak birşeyler sonra açıldıkça açıldı anlattı hepsi de doğruydu şimdiki zaman için eglecek için söyledikleri de dediğim gibi burcunun dedikleri ile aynıydı şaşırdım beklemedeyim

X