İstanbul'da Fal - Falcılar

anda geçmişte ve karşıdakinin duygu düşüncelerini iyi bilen önerebileceğiniz biri var mı? gelecekten ziyade ben anı merak ediyorum

Erenköy Şebnem'in telefonlarını size özelden mesajla gönderdim dün, almış olmalısınız. Kapanan, ulaşamadığınız numaralardan biri var mı gönderdiklerimin içinde? Merak ettim... Genelde annesinin telefonundan ulaşılabiliyor Şebnem'e. Eğer köpeği varsa, dha önce kedileri de vardı o Şebnem'dir. Bir de neleri bilmişti sizde biraz paylaşabilir misiniz?
Merhaba seneler öncesine ait bir soru soracağım. Şebneme yaklaşık aynı tarihlerde (2011) ben de fal bakmıştım. bahsedildiği gibi çook ileri tarihli bakıyor 10 sene içerisinde dediklerini harfi harfine yaşadım. yakın zamanlarda şebnem'e ulaşan var mı? ben telefon numarası vs her şeyi kaybettim. aynı şekilde annesinin telefonundan ulaşılıyordu. haberi olan varsa lütfen biri beni bilgilendirebilir mi?

Kızlar yok Aynuru sevmedim
Yeni bir olay için baktıracam Hülya’ya baktırdım Janset’e baktıracam Zeyder e atayım dedim başka bar mı kimse
tam neyini sevmediniz acaba? yanlış anlattığı şeyler mi oldu. ben de fos çıkacağını düşünüyorum da merak ettim.

Merhaba seneler öncesine ait bir soru soracağım. Şebneme yaklaşık aynı tarihlerde (2011) ben de fal bakmıştım. bahsedildiği gibi çook ileri tarihli bakıyor 10 sene içerisinde dediklerini harfi harfine yaşadım. yakın zamanlarda şebnem'e ulaşan var mı? ben telefon numarası vs her şeyi kaybettim. aynı şekilde annesinin telefonundan ulaşılıyordu. haberi olan varsa lütfen biri beni bilgilendirebilir mi?
telefonunu bilen var ise gönderebilir mi?

Kızlar gerçekten bilen bir falcı var mı geleceği bilmesine çok gerek yok artık anı bilse yeterli lütfen bana ulaşır mısınız

X