İstanbul'da Fal - Falcılar

Kızlar yaşar bildikleri kadar önemli genel şeyleri bilmedi 8 dk dediği çıkarsa okey ama çakmazsa değmez

anda geçmişte ve karşıdakinin duygu düşüncelerini iyi bilen önerebileceğiniz biri var mı? gelecekten ziyade ben anı merak ediyorum
Ben telefondan buseye baktıyorum eyüpte oturuyormuş ama sanırım sadece telefondan bakıyor wp den yazıyorum o cevaplıyo arıyo falan ben begeniyorum öneriyorum da gelecekte nerenin ağrı yapacagına kadar söylüyo😂😂

Benim tanıdığım bir arzu var eskiden Maltepe'de bakıyordu fal annesi bilge hanım vardı o iyi bence ben 8 9 yılda. Beri ona baktiriyorum arada dediklerinin bir kısmı çıkıyor ve tarih harf veriyor bir deneyin derim
Rica etsem numarasını verebilir misiniz

Benim tanıdığım bir arzu var eskiden Maltepe'de bakıyordu fal annesi bilge hanım vardı o iyi bence ben 8 9 yılda. Beri ona baktiriyorum arada dediklerinin bir kısmı çıkıyor ve tarih harf veriyor bir deneyin derim
nosunu paylasabılır mısınız

eyüpte oturmaya devam edebilir buse hnm.
Ya haklısın yeni üye olmuş iki konu açmış ikisindede aynı kişiyi övmüş burda bişeylere üzülüyoruz diye birbirimize yardımcı olmak için paralarımızı geçtim umutlarımız boşa gitsin diye bir öneri istemiyoruz kimse lütfen bunları kötüye kullanmasın

X