İstanbul'da Fal - Falcılar

Selam bu konuya daha önceden yazmıştım yıllardır fal deneyimim mevcut artık ileri düzeyde ve falcı bende arıyorum demiştim İstanbul’da neredeyse bilindik cafeler vs adımı bile bilirdi 😂şimdi bir falcı buldum telefonla kahve falı bakıyor arkadaşımın sayesinde tanıdım ve yazdan beri sadece ona baktırıyorum üstelik fiyatı uygun 250 oldu şimdi ama beni gayet tatmin ediyor çoğu arkadaşlarıma da söyledim memnunlar reklam yapmam söylemem Banane bu işler sıkıntılı işler Enerji meselesi ama isteyen olurda dmden numarasını atabilirim sonuçta herkes bir yerlerde. Deneyim sağlıyor banada şunu dene diyen varsa denerim fala inanma falsızda kalma
Dmden alabilir miyimm

Ben anı çok merak ediyordum :) gelecek durumu meçhul bakalım :) ama yazdığım gibi geçmiş ve an konusunda bu zamana kadar baktırdıgim hiçbir falcı bu kadar net bilememisti. Ben çok paralar döktüm zamanında :/ o yüzden şaşırttı beni
Numarasını yazar mısın özelden

Benim tanıdığım bir arzu var eskiden Maltepe'de bakıyordu fal annesi bilge hanım vardı o iyi bence ben 8 9 yılda. Beri ona baktiriyorum arada dediklerinin bir kısmı çıkıyor ve tarih harf veriyor bir deneyin derim
Üsküdarlı arzuysa tırtında tırtı ayna falı bilmem ne zaet zurt

Gizemli cadı cafe gizem hanım bakıyor kesinlikle öneriyorum cadı kafe değil ama gizemli cadı kafe Maltepe'de İnternetten bakabilirsiniz numarasına dün ne baktiysa bildi ve ben çok şaşkınım

Gizemli cadı cafe gizem hanım bakıyor kesinlikle öneriyorum cadı kafe değil ama gizemli cadı kafe Maltepe'de İnternetten bakabilirsiniz numarasına dün ne baktiysa bildi ve ben çok şaşkınım
Kapalı fincan bakıyor ben online baktırdım 300 lira kapalı fincan bir de fotoğrafınızı istiyor o kadar ama gerçekten ağzım açık kaldı

Kapalı fincan bakıyor ben online baktırdım 300 lira kapalı fincan bir de fotoğrafınızı istiyor o kadar ama gerçekten ağzım açık kaldı
instagramda da varlar, acaba oradan mı baktırdınız?geeçi en son 2022 de paylaşım yapmışlar ama yanı yer sanırım, Gizem Hanım'ın adı geçiyor çünkü.

arkadaşlar falcıların hepsi patladı adamın hayatı yalan çıktı. kimse bunu bilemedi. en bileni bile benim onun hakkındaki düşüncelerimi bana söylediği yalanları bildi. benim için fal defteri kapanmıştır.

aaa noldu? ne öğrendin? kim bildi çok üzüldüm
hiçbiri bilemedi desem? adamın yalancı olduğunu bilen olmadı. 3 senede hiçbir falcı bilemedi. adamın hayatı yalanmış. hepsi olacak bilmem ne... aman geçin kızlar bakın benim size tavsiye ettiklerim dahil hiçbiri bilemedi. adamın adı bile farklı çıktı. bunu dahi bilemediler. bu işlerden bilgisayardan anlayan bir arkadaş araştırdı buldu. detay vermek istemiyorum ama adamın bana anlattığı her şey yalan çıktı. ve hiçbir falcı bunu bilemedi. fala yatırılan paraya gidip psikolağa fln gitsek daha çok işe yarar. eski toprak falcılar kalmamış hepsi sallıyor.

Hülya, Emine, Yaşar, Aynur, Süheyla,Kamer, Ayla, Gülten, Kahloo Fal evi, Kahin Ra daha nicesi... Bilemediler.

Son düzenleme:
hiçbiri bilemedi desem? adamın yalancı olduğunu bilen olmadı. 3 senede hiçbir falcı bilemedi. adamın hayatı yalanmış. hepsi olacak bilmem ne... aman geçin kızlar bakın benim size tavsiye ettiklerim dahil hiçbiri bilemedi. adamın adı bile farklı çıktı. bunu dahi bilemediler. bu işlerden bilgisayardan anlayan bir arkadaş araştırdı buldu. detay vermek istemiyorum ama adamın bana anlattığı her şey yalan çıktı. ve hiçbir falcı bunu bilemedi. fala yatırılan paraya gidip psikolağa fln gitsek daha çok işe yarar. eski toprak falcılar kalmamış hepsi sallıyor.

Hülya, Emine, Yaşar, Aynur, Süheyla,Kamer, Ayla, Gülten, Kahloo Fal evi, Kahin Ra daha nicesi... Bilemediler.
Adı nasıl yanlış çıktı yavrum ya, adını başka mı söylemişti sana? Medeni durumu vs peki? Çok üzüldüm. Umarım kısa sürede toparlarsın.

X