İstanbul'da Fal - Falcılar

ben baktırdım gizeme bence abartılmış mevcut durumun tespitini dahi çok iyi yapamadı ben beğenmedim olayları söyledi falan demişler bana bir durum söylemedi net bileceğim bence hepsi boş

ben baktırdım gizeme bence abartılmış mevcut durumun tespitini dahi çok iyi yapamadı ben beğenmedim olayları söyledi falan demişler bana bir durum söylemedi net bileceğim bence hepsi boş
Yaaa deme böyle moralim bozulur boşa para vermiş olmayayım lütfen😂😂

Anı geçmişi biliyor mu peki?
gecmisi hic bahsetmedi. suan da birkac seyi soyledi. kisilik analizleri var. cok tespiti yok amasuanki kisi icin olmayacak diye ısrar ediyor. yani soyle dusunuyorum da birtek net birsekilde isimi bildi. cok spesifik bir cumle kurdu bu konuda.

baska baktıranlar da yazarsa bi analiz yaparız. bole hep olumsuz olumsuz olur mu canım herkes mi şey?

Falalem Rezzan ablayı deneyen var mı aranızda beğenen çoksa bide onu denemeyi düşünüyorum.

medeni durumu gerçek sadece. adı bile başkaydı ben de bana neden çiçek yollamıyor diyordum, yanımda kimliğini göstermiyor diyordum. adamın adı sahteymiş. adam kendini ultra zengin falan tanıttı-ki sadece bana değil sosyal medyada herkese öyle tanıtıyor. sonra ben bu işlerde uzman hacker bir arkla ortaya çıkardık. bu arada dolandırıcı falan değil ama duygusal dolandırıcı. duygularınızı sömürüyor. çok zengin tanıtmıştı. çulsuz asosyalin tekiymiş. çok güvenmediğimden çok yıkılmadım, çok bir şey de paylaşmamıştık. 2 gün sürdü acısı. ama benim yerimde başkası olsa hastanelik olurdu. büyük hayal kırıklığı.allahtan bu adam yüzünden teptiğim bir kısmetim olmadı. bi sürü falcıya gittim milyon kere fal baktırdım hepsi benim hislerimi bana söyledi. kızlar aklı olan fala mala bu paraları vermez.
haklısınız. ama biri bana şey demişti fal bakan isim vs cokta onemli degil bakarken baktırdıgımız kısının enerjısınden o kısıye odaklanıyoruz zaten diye o tarz bir sey olabilir mi? ama neden yalan söyleme geregi duymus hani sizi sevdi de acaba asosyal biri oldugu ıcın ozguvensızlıkten mı yoksa art niyet mi o ayrı tabi

X