İstanbul'da Fal - Falcılar

ankara da sıla var önceden kızılayda ofis gibi yeri vardı kızkardeşi de yanındaydı beraber bakıyorlardı pandemi de kapandı şuan telefon da bakıyor baktırıp memnun kalan hatırlayan biri var mı sadece akıl okuyo ve yorumlarınıza göre şerbet veriyor gibi

ankara da sıla var önceden kızılayda ofis gibi yeri vardı kızkardeşi de yanındaydı beraber bakıyorlardı pandemi de kapandı şuan telefon da bakıyor baktırıp memnun kalan hatırlayan biri var mı sadece akıl okuyo ve yorumlarınıza göre şerbet veriyor gibi
Ben duymuştum varsa numarasını atabilir misiniz

Ben baktırmıstım gidip akıl okuyor cıkmadı ama

ben gittim dedigi cıkmadı ilk zihin okuyodu dediginiz gibi bildigim seyleri bana anlattı o zaman ki kişiyle nasıl tanıstıgımızı neler dedigini ama sadece akıl okuma dediginiz gibi

instagramda ilahinizamckainat diye bir sayfa var. arkadasım göndermişti. yorumlarına bakarsanız herkese çıkmış. (bence yorumlarda sahte)
baktırmayın sakın. internette aratınca birsel çıkmıyor buraya yazayım da insanlar faydalansın.
baktırmayın net!

kızlar ben ara ara eceden tarot danısmanlığı alıyorum, 3 ayda 1 açılıyor randevuları. bunu bi deneyin bence, öyle fal gibi değil tarot anı okuyor ve yönlendirme yapıyor isim verme gibi düşünmeyin yani. memnunum tutarlı gelecekte 2 aydır dediği sekilde yayıldı, o zaman ne söylediyse o kadar gelişme yasadım. anlık kişi okuması, düşünceleri ve sonrasındaki haraketleri de ok yani

X