İstanbul'da Fal - Falcılar

ya oyleymiş ama birgün pazartesi miydi neydi bn leventi aradım yok dediler hiç aramadan kalktım angelsa gittim burcu oradaydı hayret dedi ben bugün olmam normalde dedim demek kısmetmiş ben de leventi aradım şimdi yarın orada olacakmış bakalım herkes çok övüyor

yarın burcu olsaydı bende gelirdim hem senle orada karşılaşırdık. sende mi kadıköyde oturuyorsun? eğer öyle ise modaya çıkarken kadınlar kahvesi var salı günleri dilek geliyor oraya (bir salı geliyor bir salı gelmiyor ) ona git derim. leventle ilgilide gidince sonucu yazarsın

yarın burcu olsaydı bende gelirdim hem senle orada karşılaşırdık. sende mi kadıköyde oturuyorsun? eğer öyle ise modaya çıkarken kadınlar kahvesi var salı günleri dilek geliyor oraya (bir salı geliyor bir salı gelmiyor ) ona git derim. leventle ilgilide gidince sonucu yazarsın

ama yarın salı değil ki :)

gel levente gidelim o zaman yarın onu da öven çok

Elifana'yla konuştum. Bana ilk söylediği şey niye ayaktasın otursana oldu. kaydirigubbakcemile3
Ben de oturdum hemen sandalyeme.
Neyse işte ismimi ve doğum tarihimi sordu. Sonra da merak ettiğim şeyi söyledim.
Onun hakkında yorumlar yaptı. Gayet iyi ve doğru yorumlarda bulundu.
Çok şeker bi kadına benziyor. Konuşması fln hoştu. Bence deneyin. Sonuçta ücretsiz.

Teşekkürler. Bir arkadaş daha mesaj atmış özelden mesaj yazamıyorum yeni olduğum için. Telefon numarasını verebilirim, bilmiyorum alenen yazılıyor mu buraya ama...Güvenilirdir gerçekten, zaten nereye isterseniz oraya geliyor. Yalnız oldukça yoğun biri, 1 hafta sonrasına randevu verebiliyor genelde. Benimle beraber 4 kişi denedik. 2 mizinkini tam bildi, olayların nasıl yaşandığına ve yaşanacağına dair, diğer 2 kişi içinse eh işte...

Bunun dışında Bursa'lı bir medyuma baktırmıştım. Yazdıkça dökülüyorum ben de:) Bursa'da yaşıyor adı Mazlum. Benimkileri bildi, arkadaşımın doğacak yeğeninin adını bildi ki adını Ada koyacaklardı. Yalnız bu mazlumun cebi, izi hiçbir şeyi yok. Aracı bir arkadaşımızın yıllardır medyumuymuş onu arayıp haftanın 1 günü istanbul'a gelerek bakıyordu. Peki ben bunu niye yazdım ulaşılamayacaksa, olur da biriniz duyarsa aklınızda bulunsun, ne olur ne olmaz.yerimseniben

cnm ayhana nasil ulasicaz peki``??özeldende mesaj atamiosunki numarayi nasil alicaz senden? fisfisfis

Elifana'yla konuştum. Bana ilk söylediği şey niye ayaktasın otursana oldu. kaydirigubbakcemile3
Ben de oturdum hemen sandalyeme.
Neyse işte ismimi ve doğum tarihimi sordu. Sonra da merak ettiğim şeyi söyledim.
Onun hakkında yorumlar yaptı. Gayet iyi ve doğru yorumlarda bulundu.
Çok şeker bi kadına benziyor. Konuşması fln hoştu. Bence deneyin. Sonuçta ücretsiz.

canm kim bu elifana???nasil ulasicam:eek:

ama yarın salı değil ki :)

gel levente gidelim o zaman yarın onu da öven çok

salı değil cuma biliyorum :) yani dilek sadece salı günleri orada demek istedim:)
eğer kadıköyde oturuyorsan ona git derim az ve öz konuşur kendisi. meşhur kadınlar kahvesi dilek hn. çok tatlıdırda aynı zamanda. ben önce burcu denemek istiyorum. sende levente bak bakalım nasıl çıkacak. Aslında şu fal olayından bir kurtulsam iyi olacak kendime çok kızmaya başladım :eek:klava:

Son düzenleme:
dün geceden beri ne muhabbetler dönmüş bayanlar:)) ya baktırdığım falcılarınkağıdını kaybettim onu arıom evde deli divane gibi...bu burcuya gidesim geldi yaaa ama benhiç kadıköçy taraflarını bilmiom kadıköy isklesine uzak mı biri bi tarif etse şöle bilinen tarafından:KK70:delikafadulden

bende bu hafta dilege baktıracaktım fakat tlf yine kullanım dışı çıktı .buradanda bir arkadaş tlf numarasını verdi o numaradan da ulaşamadım.mecburen biriz hanımı deneyecegim .cumartesi sabahı gitmeyi düşünüyorum.bir kızlar burcu hangi günler orada oluyordu.

vaaay baya muhabbetler dönmüş burda kızlar sempatiksalakcinni o zaman bende sıze anlatım 1 hafta önce ben arillle denen kadın aradım vıversumda.. kadın kotu seyler soledı banaa..begenmedım... arielleye baktırdıgım gunun ertesı gunude annemın nosunu yazıp elifanayı aramıstım... ınanılmaz enerjık ve tam cama yonelıodum kadın acar azmaz dedıkkı cama dogru gıt bakalım dedı ben şok oldumsempatiksalakcinni ilk ole soled sonra da bıseyler solemeye basladı cok sekerdı kızlar.. ben orda olan tum falcıların yorumlarını okuyup ole elifanayı aradım... dıerlerınde 10 tane tesekkur varsa 1 tane de olumsuz vardı ama elifana da hıc yoktu o yuzden onu aradım ıyı kı de aramısım ama bı daha aramam hıcbırını cunku baska hattım yoksempatiksalakcinni bu arada kızlar bugun de symbole gıttım kampanyadan faydalanım dıeee... MıŞA diye bı kadın vardı.. kahve de hersey normal gıderken elıne tarotu aldı herseyı boka soktu sınır oldum.... kahve de herseyı bıldı ama tarot fıyaskooo ve dagıtımında bıle bana once 3 kart sectırdı ve dıerlerını gelısı guzel kendı acmaya basladı ve durmadan ıste bole mutlu olucaksın bılmemne demeye basladı asırı pozıtıf yaptı kendını ama hıc ınanasım gelmedı o kadının tarotuna.. ama kahve de oldukca basarılıydı... tarot herkesın harcı dııl gercekten... MıŞA ya gıden var mı???? çok merak edıyorum cevap lutfennnnnnnnnnnnnn.......................olumunekankayizsmile

kizlar sayfaya üye olmak icin birde tel noyu adresleri vermemiz gerekio sanirm....bisey olurmu?

kızlar bende viversum da ecemhatun a baktırmıştım, yazmıştım buraya da. tatlı bi kadın ve 15 dk dolu dolu konuştu. geçmişten bildikleri oldu, gelecekle ilgili de çok güzel şeyler söledi, umarım çıkar:)

başka numara da yazmıştım ama adımı aynı yazdığımdan dolayı sanırım başka üyeliğiniz olduğu tespit edildi die mail geldi :p hehe yemediler tabi:))

bi ara da elifana ı mı denemeli acaba??

kızlar bende viversum da ecemhatun a baktırmıştım, yazmıştım buraya da. tatlı bi kadın ve 15 dk dolu dolu konuştu. geçmişten bildikleri oldu, gelecekle ilgili de çok güzel şeyler söledi, umarım çıkar:)

başka numara da yazmıştım ama adımı aynı yazdığımdan dolayı sanırım başka üyeliğiniz olduğu tespit edildi die mail geldi :p hehe yemediler tabi:))

bi ara da elifana ı mı denemeli acaba??

Benimle 7,5 dk konuştu sadece.
Ben bi kişyle alakalı durumum ne olacak diye sordum. Genelde onunla alakalı
konuştu. Herhalde genel bak deseydim uzun sürerdi. Ama benim merak ettiğim konu
daha önemliydi tabi. Baya övmüşler Elifana'yı.
ıyidir herhalde. Ben de bekleyip görücem.

cnm, ben de biriyle ilgili sordum sadece. 15 dk boyunca da biraz benle ilgili söledi ama çoğunluk onlan ilgili. bilmiyorum belki elektrik tutmuştur, ama önemli olan uzun sürmesi de deil ki tabiki sölediklerinin gerçekleşmesi:)
ben de beklemedeyim.. biraz zor aslında olması da bellolmazz hatta inşallaah diyelim :))

Benimle 7,5 dk konuştu sadece.
Ben bi kişyle alakalı durumum ne olacak diye sordum. Genelde onunla alakalı
konuştu. Herhalde genel bak deseydim uzun sürerdi. Ama benim merak ettiğim konu
daha önemliydi tabi. Baya övmüşler Elifana'yı.
İyidir herhalde. Ben de bekleyip görücem.

bende ariyim elifanayi bare...en son baktirdigim tarot yüzünden 1 hafta depresyona girmistimkaydirigubbakcemile3 bakalim elifana neler dicek

cnm, ben de biriyle ilgili sordum sadece. 15 dk boyunca da biraz benle ilgili söledi ama çoğunluk onlan ilgili. bilmiyorum belki elektrik tutmuştur, ama önemli olan uzun sürmesi de deil ki tabiki sölediklerinin gerçekleşmesi:)
ben de beklemedeyim.. biraz zor aslında olması da bellolmazz hatta inşallaah diyelim :))

Ooooff bunları duymak istemiyorummm..:sinifsinif: Herhalde beraber olacaksınız fln dedi sana.
Valla umutlanma sakın. Sonra hayl kırıklığı yaşanıyor. Bana 1 yıl içinde baya bir falcı dedi bunu ama hiçbir şey olmadı.:umursamaz: Gerçi sen kaç falcı gezdin bilmem ama..
Bu sevgilin geri gelecek ya da beraber olacaksın lafları hiç tutmuyor malesef.:umursamaz:

bende ariyim elifanayi bare...en son baktirdigim tarot yüzünden 1 hafta depresyona girmistimkaydirigubbakcemile3 bakalim elifana neler dicek

kaydirigubbakcemile3 Evet ara bi bakalım. sonra yaz buraya nasıl bulduğunu.

X