İstanbul'da Fal - Falcılar

peki Bakirköy laf cafedeki çiğdem hakkında ne düsünüyosunuz?? cok iyi dediler onun icin merak ettm.

kızlar yapmayın dılek arkdasıma ayrılmıcaksınız demıstı.. arkdasım ayrıldı ve tekrar dılege gıtt. gıder gıtmes kadın daaha falı acmadan sız ayrılmıssınız dedı.. sımdı bıde bu var yanı... aama tarıh verıp barısıcgını soledı o tarıhte barıstılar evlenceksınız gızlı nıkah olcak orda yasıcaksın demıstı bunu bende kulaklarımla duydum.. evlendıler hemde gızlı nıkahla ve suan da o dedıgı yerde yasıo... bıde burdan yakın yanı... belkıde ara mı vermek gerekıo veya gununde mı olmuoo bu kadın... sımdı bu da boleyse kım kaldı kı ben hepsını denemıstım en son bu ıyı cıktı dıerlerınden ..:ecrin_bebek:

kızlar yapmayın dılek arkdasıma ayrılmıcaksınız demıstı.. arkdasım ayrıldı ve tekrar dılege gıtt. gıder gıtmes kadın daaha falı acmadan sız ayrılmıssınız dedı.. sımdı bıde bu var yanı... aama tarıh verıp barısıcgını soledı o tarıhte barıstılar evlenceksınız gızlı nıkah olcak orda yasıcaksın demıstı bunu bende kulaklarımla duydum.. evlendıler hemde gızlı nıkahla ve suan da o dedıgı yerde yasıo... bıde burdan yakın yanı... belkıde ara mı vermek gerekıo veya gununde mı olmuoo bu kadın... sımdı bu da boleyse kım kaldı kı ben hepsını denemıstım en son bu ıyı cıktı dıerlerınden ..:ecrin_bebek:

ya bilmiyorum bana başka şey söyledi başka şey çıktı ilk söylediği gününde çıktı ama bu inanılmaz kötüydü yani :KK43: bilmiyorum ne yapamk gerektiğini... chloes'e hiç çıkmamış baksana

kızlar banada en çok dilek in dediği çıktı. benim bir boşanma mevzum var. geçen sene davayı açtıktan sonra gitmiştim ilk dilek e. bana dedi ki senin bu sene boşanmana imkan yok. bende ben stiyorum, kocam olacak adam istiyor nasıl olacakta boşanmayacağız dediki ne yaparsan yap bu iş bu sene olmayacak. ve ne oldu biliyor musunuz bizim ilk davamız şubata atıldı. her neyse eşimden aylardır ses çıkmıyordu bbir gün gene gitmiştim bak gör bundan 2 güne kadar ses çıkacak dedi. falı baktırdım masaya döndüm. telefon çaldı. annem kızım eve gelirken dikkat et seninki buralarda dolaşıyor dedi. dava öncesi gitmiştim ben sende boşanma görmüyorum dedi. ve hakim davaya gelmedi dava ertelendi. dilek in bana yaptığı en büyük iyilik bana sürekli tazminat iste dedi dedi durdu. ve sonunda tazminat istemedim. mayısta tekrar davamız vardı davadan önce gene gittim. davadan önce bu seni arayacak tazminattan vazgeçirmek için dedi. gerçektende aylardır sesi çıkmayan adam bana mesaj attı. görüşelim diye. ben görüşmedim tabi. bana boşanma tarihi için ekim kasım gibi olabilir dedi. bir sonraki davamız kasım da. yalnız ben o zamanda biteceğine inanmıyorum. 40 gün kadar oldu gitmeyeli. bende ara verilmesi gerektiğine inanıyorum. bir ara haftada bir gider olmuştum dilek e. falı kısaltmaya başladı. ve hani asıl derdimin ne olduğunu bildiği için o olayla ilgili bir iki şey söyleyip bitiriyordu. ara verip gidince ise daha detaylı bakıyor. özel hayatımı gözler önüne serer gibi oldum ama yaşadıklarımdan biraz bir şeyler çıkarın diye yazdım. elbette her söylediğinin çıktığını söylemiyorum. ama bana dediği çıkan tek falcıda o.

Bazılarına çıkmış ne güzel. Ben de falsavar mı var da hiçbir falcının hiçbir dediği çıkmıyor. Dilek'e hayatımda birkez ve şubatta baktırdım. Yanımda arkadaşım da var dı a da baktırdı ve beğenmedi.

kızlar banada en çok dilek in dediği çıktı. benim bir boşanma mevzum var. geçen sene davayı açtıktan sonra gitmiştim ilk dilek e. bana dedi ki senin bu sene boşanmana imkan yok. bende ben stiyorum, kocam olacak adam istiyor nasıl olacakta boşanmayacağız dediki ne yaparsan yap bu iş bu sene olmayacak. ve ne oldu biliyor musunuz bizim ilk davamız şubata atıldı. her neyse eşimden aylardır ses çıkmıyordu bbir gün gene gitmiştim bak gör bundan 2 güne kadar ses çıkacak dedi. falı baktırdım masaya döndüm. telefon çaldı. annem kızım eve gelirken dikkat et seninki buralarda dolaşıyor dedi. dava öncesi gitmiştim ben sende boşanma görmüyorum dedi. ve hakim davaya gelmedi dava ertelendi. dilek in bana yaptığı en büyük iyilik bana sürekli tazminat iste dedi dedi durdu. ve sonunda tazminat istemedim. mayısta tekrar davamız vardı davadan önce gene gittim. davadan önce bu seni arayacak tazminattan vazgeçirmek için dedi. gerçektende aylardır sesi çıkmayan adam bana mesaj attı. görüşelim diye. ben görüşmedim tabi. bana boşanma tarihi için ekim kasım gibi olabilir dedi. bir sonraki davamız kasım da. yalnız ben o zamanda biteceğine inanmıyorum. 40 gün kadar oldu gitmeyeli. bende ara verilmesi gerektiğine inanıyorum. bir ara haftada bir gider olmuştum dilek e. falı kısaltmaya başladı. ve hani asıl derdimin ne olduğunu bildiği için o olayla ilgili bir iki şey söyleyip bitiriyordu. ara verip gidince ise daha detaylı bakıyor. özel hayatımı gözler önüne serer gibi oldum ama yaşadıklarımdan biraz bir şeyler çıkarın diye yazdım. elbette her söylediğinin çıktığını söylemiyorum. ama bana dediği çıkan tek falcıda o.

Umutluperi hakkında hayırlısı canım.

cnm hayırlısı olsun bu arada... benım ıcınde o... yani aslından her dedıgının de cıkmasını beklemıorum bende acıkcası ama bana da tek cıkan o.... kesınlıkle ara verılmesı gerekıyor..benımde ozel hayatımı bıldıgı ıcın bana da dırek o konuuyu soleyıp kısa kesıyor ama bır ay ara verdım gayette güzel baktı memnunum en son takılı kaldıgım falcıdır kendısı... ama cıkmayana da cıkmıyor tabıkı..bende her cumlesının cıkmasını beklemıyorum acıkcası... sunu bıldı de sunu bılemedı yok bu bakamıo dıyemıorum cogunlugu cıkıyo:emir_bebek: hatta ordakı meryemın bıle dılege fal baktırdıgına sahıdım:lepi: zaten pelinle dilek en ıyısı dıolar ve bırbrlerıne fal baktırıolarmıss ole de duymustum :lepi:

dün geceden beri ne muhabbetler dönmüş bayanlar:)) ya baktırdığım falcılarınkağıdını kaybettim onu arıom evde deli divane gibi...bu burcuya gidesim geldi yaaa ama benhiç kadıköçy taraflarını bilmiom kadıköy isklesine uzak mı biri bi tarif etse şöle bilinen tarafından:KK70:delikafadulden

angel's cafe'ye gitmek istiyorsan kadıköy vapur iskelesinden inince alkım kitapevini sor onun yan sokağından modaya çıkar gibi yokuş yukarı çık sağ kaldırımda göreceksin kapısında birkaç masa var hemen apartmanın altında kapı önünda karatahtada ANGEL'S yazıyor.
ayrıca burcu okulundan dolayı cumartesi-pazar orada olacakmış.

cnm hayırlısı olsun bu arada... benım ıcınde o... yani aslından her dedıgının de cıkmasını beklemıorum bende acıkcası ama bana da tek cıkan o.... kesınlıkle ara verılmesı gerekıyor..benımde ozel hayatımı bıldıgı ıcın bana da dırek o konuuyu soleyıp kısa kesıyor ama bır ay ara verdım gayette güzel baktı memnunum en son takılı kaldıgım falcıdır kendısı... ama cıkmayana da cıkmıyor tabıkı..bende her cumlesının cıkmasını beklemıyorum acıkcası... sunu bıldı de sunu bılemedı yok bu bakamıo dıyemıorum cogunlugu cıkıyo:emir_bebek: hatta ordakı meryemın bıle dılege fal baktırdıgına sahıdım:lepi: zaten pelinle dilek en ıyısı dıolar ve bırbrlerıne fal baktırıolarmıss ole de duymustum :lepi:

ya belki en sık ona gittiğim için onun falı çıktı bilmiyorum. kaç kişiye nedense dönüp dolaşıp ona gidiyorum. ara verilmesi kesinlikle lazım. sık gidince kısa kesiyor. birde bence dilek e hafta içi ve erken bir saatte gitmek lazım. haftasonu onda çok sıra olduğu için kısa bakıyor. hafta içi daha ayrıntılı bizzat test ettim. formda beğenilip denemediğim bir symbol levent, bimelek sevgi, pilav cafe biriz, angels burcu kaldı. onlarıda deneyeceğim önümüzdeki günlerde onun dışındaki herkesi denedim. ben terapi gibi görüyorum. deşarj olmak için yani. ama çok ta kaptırmamak lazım.

Mrb kızlar 1ay önce nilüfer hanıma gittim cok tatlı sıcak bir insan ama fal konusunda beni tatmin etmedi.baya salladı söyle anlatıyım sorduğum birinle ilgili evli falan dedi:) ki böyle bisey olamaz olması gibi ihtimal yok önündeki zamanlarla bikaç olaylar olcak sunları yasıcaksın dedi 1ay gecti hicbiri olmadı adı üstünde fal ama övdükleri kadar değil ve uzun bakıyo gibi gelıyo ilk basta ınsana ama surekli aynı seyleri cevirip anlatıyo adıda uzun baktı oluyor.

evet ben de o şekilde yorum yaptım iyiliğine sıcakkanlılığına diyecek yok ama çok uyduruyor benim sevgilim için de çocuğu var dedi bana çocuk aldırmıssın dedi herkese aynı şeyi söylüyor tutarsa tutar senin ağzından da laf alıyor ama bir iki dediği şey çıktı yani ne yalan söyleyim birine 2-3 gün içinde ölecek dedi öldü hı zaten olecegi belliydi ama

ben de bugün elifanayla görüştüm doğru biliyor bence denemenizi öneririm falsavar chloes sen de bi dene bence

ben de bugün elifanayla görüştüm doğru biliyor bence denemenizi öneririm falsavar chloes sen de bi dene bence

Ben de deneyecektim, meşguldü. Belki de seninle görüşüyordu. Şu an online görünmüyor. Geri aramaya bassam ücretli mi ararlar diye çekiniyorum.

Son düzenleme:
pilav cafe' yi aradım biriz hanım akşam 20:00'ye kadar oradaymış. kahve falı 20 TL, tarot 25 TL miş hangisine baktırdınız siz? bunlardan birini seçmem lazım hem diğer fal cafelere göre fiyatı yüksekmafoldumben

kızlar biraz önce symbol levente gittim size anlatayım diye de koşa koşa geldim
sanırım benim akderim yazılı çünkü şu son 1 ayda baktırdığım 4 falcı burcu,levent, viversum elifana ve ariel sanki anlaşmış gibi kelimesi kelimesine aynı şeyleri söylüyorlar

Kızlar daha önce de yazmıştım. Ocak ayında Pelin, Remziye, Barış; şubat ayında Gülşah, Dilek'e baktırmıştım. Hiçbirinin hiçbir dediği çıkmadı.
Keza Armağan, Gemi Cafe Dilek, Pen Cafe Yeter, Symbol Gökhan ve Mehmet, Melekler Zeynep hepsi boş. Bir tane çıksın.
Şu ana kadar baktırdığım yani ömrüm boyunca baktırdığım hiçbir falcının hiçbir dediği çıkmadı.

chloes bak sen hep avrupa yakasında takılmışsın asıl iş anadoludaturkbayragi
bence levent veya burcuyu denemelisin ama garanti istiyorsan bana çok öenmli birşey için temmuz sonuna kadar süre verdiler onu bekle çıkınca sana kesin baktır derim
ama ben burcunun bugüne kadar dedikleri çıktığı için ve harf burç kişi ve zaman olarak ikisi de aynı şeyleri söyledikleri için olacağına inanıyorum yine de tabi ki en doğrusunu allah bilir

X