İstanbul'da Fal - Falcılar

cnm karıstırdın kaydirigubbakcemile3 zumrut vıversum da kaydirigubbakcemile2 inci deki nergıs kaydirigubbakcemile3 evet bende ona gıdıcem cok merak ettım hemde ılk defa duyuyorum baaklım bana da bosluga baksın kaydirigubbakcemile3

ay karısmıs :) saol canım o zaman inci cafede nesrine gidiyoruz :KK70:

ooo kıslar kopmuşsunuz ben yokken.. normal kafeler etmedi sanla sarmışsınız vallahana... size haber vereceğim demiştim ne batunun dediği ne pelinin dediği ne de tarığın dediği şey çıktı bana işle ilgili bir şey söylemişti.. alakası bile yok..ama dilek kadınlar kahvesindekinin dedikleri kısmen oldu.. şunu söyliim biz soru sorunca zırvalıolar en iyisi ssumak ne varsa anlatsın..
he bu arada burcu angels cafe demi bana bir tarif yapacak olan var mı sayfa sayısı çok baştan okumayyaım tekrar:dance:
nerde hangi günler hangi saatler orda cevap veren olursa mutluş olurumdelikafadulden

Bn de Burcu'ya gitmeye çalışacağım. Belki bugün giderim. Cumartesi-pazar 17.00 den sonra oradaymış. İskeleden aşağı inince alkın Kitabevi'ni soracakmışsın. Kitabevinin yan sokağından yukarı çıkan yokuşun sağ tarafındaymış. İnternetten telefonunu bul, yanına al numarayı. Yolda bulamazsan sorarsın.

Bn de Burcu'ya gitmeye çalışacağım. Belki bugün giderim. Cumartesi-pazar 17.00 den sonra oradaymış. ıskeleden aşağı inince alkın Kitabevi'ni soracakmışsın. Kitabevinin yan sokağından yukarı çıkan yokuşun sağ tarafındaymış. ınternetten telefonunu bul, yanına al numarayı. Yolda bulamazsan sorarsın.

Chloes gidersen bi sorsana neden bana denen şeyler çıkmıyor diye.
Belki falcı bir yorum yapar. Bana söylenenler de olmuyor hiç.
Sadece ufak tefek durumlar oluyor. Onlar da önemsiz zaten. :KK43:(
Belki belli bir nedeni vardır.
Ben de pazartesi gidicem birine. Sorucam kadına. :KK43:

Son düzenleyen: Moderatör:
evet chloes seni bekliyoruz,gerçi burcu kişilik analizini falan iyi yapıyor geçmişi de biliyor önemli olan geleceği tutturuyor mu benim şu ana kadarki durumumu da bildi gerçi ama iş bundan sonrakinde
bakalım sizlerinki ne derece çıkacak

ya bence konsantrasyonla ilgili bir de tek birşeye odaklanmak lazım yani hem aşk hem iş hem para falan soruyorsanız hatlar karışıyor tabi bir de iyi falcı lazım ortalıkta falcıyım diye geçinen çok şarlatan var

kafam hepten karıştı..birinin iyi dediğine öteki fiyasko diyor..enerjimiz tutana kadar falcı falcı gezicez galiba..ya kime gitçez yaaaa:))))imdat:)

arkadaslar elifana online deildi sitede...bende üye olmadim geri aramasi icin...evde yokum cünkü ararsa bide ben yokum felan hakkim gider simdi diye düsündüm...:sinifsinif:
bidaha bakicam online mi diye...ona göre üye olucam.ben bu ayin sonunda istanbuldayim insallah kismetse ilk isim zaten caddede levente gitmek olcak hem asya da oturuprz hemde yakin eve kaydirigubbakcemile2 arkadaslarm beni bildikleri gittikleri falcilara götürcekler bende size burdan aktaririm arkadaslar nerede nasillar kim iyiydi diye vs vs vs. benimde corbada tuzum olsun artik kaydirigubbakcemile3

toplanip falcilara felan giderseniz banada söyleyin bende gelirim seve sevekaydirigubbakcemile3

arkadaslar bende bu fal olayına takmıstım bı ara.sıze tavsıyem fal olayını hepınız bırakın.BIRAKIN DERKEN SORUNU OLANLAR VE CAREYI FALDA ARAYANLAR.EĞLENCESINE BAKTIRAN BAKTIRSIN TABİİİ CUNKI NE KADAR INANMIYORUZ DESEKTE SOLEDIKLERI BEYNIMIZIN BI YERINE YERLESIYOR .SECIMLERIMIZI ETKILIYORLAR.DUN BENIM AZ KALSIN HAYATIM KARARIYORDU BU YUZDEN..UCUZ KURTULDUM .BENDEN SIZE TAVSIYE BIRAKIN BU FAL OLAYINI BAKIN SIZE BIR DUA VERICEM BEN BU DUA SAYESINDE DUNDEN BERI KENDIMI DAHA IYI HISSEDIYORUM RAHATLADIM .DERDI OLAN HERKEZ BUNU OKUSUN BU SURE YUNUS SURESI ''LA İLAHE İLLA ENTE SUBHANEKE İN KUNTI MINEZ ZALİMİN '' BOL BOL BUNU OKUYUN COK ÖNEMLI BIR DUA BU.ARASTIRIN HZ YUNUSUN BALIGIN KARNINDAYKEN OKUDUGU DUA.HEM BOSUNA PARAMIZ GIDIYOR HEMDE SECIMLERIMIZI ETKILIYORLAR AZ KALSIN NAMUSUMDAN OLUYORDUM SECIMLERIMIZI ETKILIYORLAR FALI EĞLENCESINE BAKTIRIN DERDİ OLANLAR GİTMESİN

Nadideee ne yaşadın ki? Biraz açıklarsan iyi olur.Neden hayatın kararıyordu?
Ne olabilir ki anlayamadım.bilmiyorumkismile

Butun falcılar eskı erkek arkadasım ıcın evlılık yorumları yaptılar evlencekmısım ıy bırıymıs bılmem ne bunlarda benı etkıledı ıster ıstemez onla tekrar gorusmeye ıkna oldum ılıskıye zorladı ıŞkence yaptı bana resmen morarttı heryerımı ısırdı yalvardım Öle kurtuldum elınden allahın sevgılı kuluymusumkı zorla yapmadı.bence hıc gıtmeyın derım etkılıyorlar secımlerımızı kızlar gercekten

Butun falcılar eskı erkek arkadasım ıcın evlılık yorumları yaptılar evlencekmısım ıy bırıymıs bılmem ne bunlarda benı etkıledı ıster ıstemez onla tekrar gorusmeye ıkna oldum ılıskıye zorladı İŞkence yaptı bana resmen morarttı heryerımı ısırdı yalvardım Öle kurtuldum elınden allahın sevgılı kuluymusumkı zorla yapmadı.bence hıc gıtmeyın derım etkılıyorlar secımlerımızı kızlar gercekten

İyi de burda falcının suçu yok ki. Siz cidden çok kaptırmışsınız kendinizi.
Kendini kaptıranlar gitmesin tabii.

Çok geçmiş olsun. Ne adamlar var yaa.. :sinifsinif: Oooff..

Butun falcılar eskı erkek arkadasım ıcın evlılık yorumları yaptılar evlencekmısım ıy bırıymıs bılmem ne bunlarda benı etkıledı ıster ıstemez onla tekrar gorusmeye ıkna oldum ılıskıye zorladı İŞkence yaptı bana resmen morarttı heryerımı ısırdı yalvardım Öle kurtuldum elınden allahın sevgılı kuluymusumkı zorla yapmadı.bence hıc gıtmeyın derım etkılıyorlar secımlerımızı kızlar gercekten

geçmiş olsun.. çk üzücü

evet chloes seni bekliyoruz,gerçi burcu kişilik analizini falan iyi yapıyor geçmişi de biliyor önemli olan geleceği tutturuyor mu benim şu ana kadarki durumumu da bildi gerçi ama iş bundan sonrakinde
bakalım sizlerinki ne derece çıkacak

kaydirigubbakcemile3 ben de bekliyorum burcu yorumunu, hadi bakalım

tsekkur ederım.cok ucuz kurtuldum gercekten allahın sevgılı kuluymusum cok yalvardım allahtan yapmadı.sonrada ılıskıye gırmedım dıye benı terkettı ne adamlar var ornek alın kımseye ınanmayın

tsekkur ederım.cok ucuz kurtuldum gercekten allahın sevgılı kuluymusum cok yalvardım allahtan yapmadı.sonrada ılıskıye gırmedım dıye benı terkettı ne adamlar var ornek alın kımseye ınanmayın

ama bu çok ekstrem bir olay nadideciğim yani erkekler bazı anlarında fazla kudurmuş gibi davranabiliyorlar zaten onların en zayıf noktaları da bu
geçmiş olsun çok
bana da bugüne kadar konuştuğum 5 falcı evleneceksiniz dediyse 5i demedi diyelim ama ben ilişkimi buna göre yaşamadım kimse de öyle yapmıyordur eminim sen de falcı dedi diye görüşmemişsindir ki arkadaşınla onu sevdiğin özlediğin görmek istediğin için gitmişsindir

ama bu çok ekstrem bir olay nadideciğim yani erkekler bazı anlarında fazla kudurmuş gibi davranabiliyorlar zaten onların en zayıf noktaları da bu
geçmiş olsun çok
bana da bugüne kadar konuştuğum 5 falcı evleneceksiniz dediyse 5i demedi diyelim ama ben ilişkimi buna göre yaşamadım kimse de öyle yapmıyordur eminim sen de falcı dedi diye görüşmemişsindir ki arkadaşınla onu sevdiğin özlediğin görmek istediğin için gitmişsindir
evet çıldırmıs gıbıydı popomu öle bi ısırdıki vahşi hala oturamıyorum mosmor oldu.gercı zorla tecavuz gıbı yapmadı.şakasına yapmıs güya.vala elinden ucuz kurtuldum dıkkatli olun kızlar aman

kızlar tarığın söylediği şeylerden biri çıkmadı.daha doğrusu olma ihtimali yok artık.ayrıca bugün ölüm tehlikesi atlattım,falda çıkmadığına şaşırdım,birkaç şey daha söylemişti artık onları bekliyorum

X