İstanbul'da Fal - Falcılar

arkadaşında mercanın dediklerinin tam tersi mi çıktı? ben nasıl iki falcı arasında kaldım ya:KK59: elmira ve mercan iki zıt sonuç. süreç elmiranın dediği sonuç mercan :KK58::KK58: sağlıklı düşünemiyorum artık

mercan şu konuda iyi hatta en iyisi diyebilirim,geleceğe takılmam benim için içinde bulunduğum zaman önemli sorularıma cevap versin beni aydınlatsın diyorsanız çok iyi analiz eder nokta atışı yapar düşündükleriniz dile getirir

evet canım mercan arkadaşıma erkek arkadaşıyla ayrılmayacağını bu yaz evlilik olacağını söylemişti ama malesef ilişkileri bitti ve daha kırkı çıkmadan adam gitti evlendi :KK43:

herşeyden ufak da olsa umut yaratıyorum yoktan. o kadar güçsüz kaldım ki bu kadarcık ışığa bile muhtacım düşünün kızlar. bana da olmayacak dedi mercan:KK59: ki olmadı şu an için, belki bende de yanılmıştır :KK58: hatta inşallah yanılmıştır ve zaman tutmasa da çoktan geçse de kaç yaklaşık sonuç olursa olsun elmira haklı çıkar

herşeyden ufak da olsa umut yaratıyorum yoktan. o kadar güçsüz kaldım ki bu kadarcık ışığa bile muhtacım düşünün kızlar. bana da olmayacak dedi mercan:KK59: ki olmadı şu an için, belki bende de yanılmıştır :KK58: hatta inşallah yanılmıştır ve zaman tutmasa da çoktan geçse de kaç yaklaşık sonuç olursa olsun elmira haklı çıkar

kalbinden geçen herşey gerçek olsun.
çok mutlu ol, eğer onun dönmesi mutlu edecekse seni,buna bağlıysa eğer herşey Allahım bi an önce kavuştursun seni.
gözyaşların yeter,gül artık ..
bugün o kadar cok ayrılık duyuyorum ki etrafımda. Kendi ayrılığımı unuttum.
birileri mutlu olsun bari ya ..
benim öyle bi ümidim,hatta isteğim yok ..

kalbinden geçen herşey gerçek olsun.
çok mutlu ol, eğer onun dönmesi mutlu edecekse seni,buna bağlıysa eğer herşey Allahım bi an önce kavuştursun seni.
gözyaşların yeter,gül artık ..
bugün o kadar cok ayrılık duyuyorum ki etrafımda. Kendi ayrılığımı unuttum.
birileri mutlu olsun bari ya ..
benim öyle bi ümidim,hatta isteğim yok ..

çok sağol canım,inşallah.. iş görüşmesi nasıldı?

çok sağol canım,inşallah.. iş görüşmesi nasıldı?

adamın ağzına ağzına tıkadım lafları :KK1: bildiğim bi sektör oldugu için adam sormadan cevapladım.
tam yaşanan sorunları sölicekti çat çat onuda söledim :KK60:
başkada bişi soramadı . görüşme kısa sürdü o yüzden :KK23:
2 gün içinde haber vericem size dedi.
ama eğer olursa , eski hayatıma geri dönicem. sürekli şehır dışı seyahatlerim olucak :KK1:

adamın ağzına ağzına tıkadım lafları :KK1: bildiğim bi sektör oldugu için adam sormadan cevapladım.
tam yaşanan sorunları sölicekti çat çat onuda söledim :KK60:
başkada bişi soramadı . görüşme kısa sürdü o yüzden :KK23:
2 gün içinde haber vericem size dedi.
ama eğer olursa , eski hayatıma geri dönicem. sürekli şehır dışı seyahatlerim olucak :KK1:

ideal iş görüşmesi:KK47: hadi hayırlısı bildir mutlaka.. sıkıntımdan anlamadım yeni biri belirdi kim bakim bu elmakurdum bahsetmiş sanırsam artı pazar günü ne oluyo bakim mari nasıl ki???

Arkadaşlar, sabah yazdığım mesajı tekrar yazmak istiyorum... Lütfen daha önce baktırdığınız ve durumunuzu bilen falcılar da olsa, baktırmadan önce durumunuzu burada açıkca yazmayın. Telefonda da baksalar yüz yüze de baksalar, kaç kişiye bakıyor hatırlayamaz düşüncesiyle yazmayın. Benim önerim...

ideal iş görüşmesi:KK47: hadi hayırlısı bildir mutlaka.. sıkıntımdan anlamadım yeni biri belirdi kim bakim bu elmakurdum bahsetmiş sanırsam artı pazar günü ne oluyo bakim mari nasıl ki???

hayatım, gidip beğenmediğini söyleyen arkadaşlar olsa da ben sana Şebnem'e baktırmanı öneriyorum. Selma Toprak'ı da öneriyorum, diğer arkadaşlar 75 lira vermesine rağmen ben 150 lira ödeme yapmış olsam da fal içeriği açısından önereceğim

hayatım, gidip beğenmediğini söyleyen arkadaşlar olsa da ben sana Şebnem'e baktırmanı öneriyorum. Selma Toprak'ı da öneriyorum, diğer arkadaşlar 75 lira vermesine rağmen ben 150 lira ödeme yapmış olsam da fal içeriği açısından önereceğim

biraz zaman geçsin istiyorum açıkçası canım, beklenti içine girmek çok yordu beni :KK59: selma topraktan memnun olmayanlar fazlaydı ama zaten artık baktırırsamda zevkine.. şu pazar günkü organizasyonda kızlarla olmayı çok istiyorum ama bakalım

cafe zade armağan 8 mayısa kadar dolu
arkadaşlar daha önce bahsi geçen ayhan'ın ve mercan hanımın ve nilüfer hanımın numaralarını bana mesaj atarmısınızzzzz???????*

biraz zaman geçsin istiyorum açıkçası canım, beklenti içine girmek çok yordu beni :KK59: selma topraktan memnun olmayanlar fazlaydı ama zaten artık baktırırsamda zevkine.. şu pazar günkü organizasyonda kızlarla olmayı çok istiyorum ama bakalım

selma toprak'ı ben de burada öğrendim ama gerçekten iyi olduğunu düşünüyorum 2 farklı bakım ücreti olsa da falı konusunda hakkını yiyemem

şebnem in telini bana da verir misiniz rica etsem

bu arada ben kapris cafede imam beye baktırdım...
yanında çalıştığım kişinin ismini söledi direk...
yeni baktırdığım için daha verdikleri çıkmadı
sizce nasıl ??

bu arada lütfen canını da sıkma, hayatın kendi içinde bir akışı var ve bunu yönelendiren falcılar değil

X