İstanbul'da Fal - Falcılar

hem Mercan'a hem Elmira'ya baktıranlar varsa sizce hangisinin dedikleri daha çok çıktı

Ben Mercan'a hic baktirmadim. Ama soyle soyliyim Elmiranin bana dedikleri bire bir cikti. Tekrarlamak istiyorum, cunku liste bu sefer daha uzun.

- Annemde guatr olabilicegini soyledi ve yurtdisinda yasiyor annem, annemlere gittim.. doktoruda supheleniyormus ve test yaptirdi, sonuclari henuz elimize ulasmadi.:nazar:

- Yurtdisina gitmeden once, aradim Elmira'yi. Gitmeden once beni arayacak mi diye. O'da bugun aramaz, sende arama sakin dedi. Yarin yada ondan sonraki gun arayacak ve sen mutlu bir sekilde yurtdisina cikicaksin dedi. Dedigi gibi o gun aramadi ve yarintesi aradi! Ve ben yuzumde tebessumlerle yurtdisina gittim.:nazar:

- Dedigi cikinca tekrar arayip paylastim, bundan sonra ne olucak diye. O'da bana yurtdisindan sonra herseyin guzel olucagini soyledi. Geldigimde mesaj aticagimi ustune onunda beni 2 3 gun sonra arayacagini soyledi. Ve ben geldigim gun mesaj attim, iki gun sonrada beni aradi ve baristik.:nazar:

- Okul SIKINTISIZ bir sekilde biticek dedi, terslik cikmiyacak. Hocalarla gorusmeye gittim ve bi ay iletisime girmememe ve bi onceki gorusmeye gitmememe ragmen bitirme odevimle alakali bi sorun cikarmadilar, aksine konumu cok begendiler.:nazar:

Son düzenleme:
bu arada lütfen canını da sıkma, hayatın kendi içinde bir akışı var ve bunu yönelendiren falcılar değil

sağolun kızlar biraz kendime geldim. bugün herşey üst üste geldi ki, kaldıracak güç kalmayınca dibe vurdum resmen. bi de beslediği umudumu yitirince :KK59: oluruna bırakacam, kabullenmek zorundayım ama o kadar çok zorlanıyorum ki.. geçecekk öyle ya da böyle, desteğiniz için teşekkür ederim hepinizee

cafe zade armağan 8 mayısa kadar dolu
arkadaşlar daha önce bahsi geçen ayhan'ın ve mercan hanımın ve nilüfer hanımın numaralarını bana mesaj atarmısınızzzzz???????*

Armagan hanim'a bende baktirmistim, ama bana soyledigi hic birsey cikmadi :/

Evet kızlar an itibariyle aldatıldığımı öğrendim kadınlar hisseder derler ya bütün falcılar yok desede hislerimin üzerinde durdum konuyu araştırdım doğru olduğunu öğrendim ve bitirdim ilişkiyi ha ortalığıda karıştırdım görüştüğü kızada mesaj attım şuan canım yanmıyo allah bana bi güç ve sabır verdi şu durumda benim fallarımın tam tersi çıkmış oldu hala şoktayım hiç bir falcıda demediki ya bu adam seni aldatacak ilişkiniz bitecek demedi yaaa

geçmiş olsun canım.insanın ilişkisiyle ilgili kendi hisleri daha doğru.çünkü karşımızdakini,kendimizi,ilişkimizin niteliğini en iyi biz biliriz.hatalar yapsakta sezgilerimiz bize doğruyu gösteriyor kadınlar olarak.peki cidden emin misin bu durumdan?

Evet kızlar an itibariyle aldatıldığımı öğrendim kadınlar hisseder derler ya bütün falcılar yok desede hislerimin üzerinde durdum konuyu araştırdım doğru olduğunu öğrendim ve bitirdim ilişkiyi ha ortalığıda karıştırdım görüştüğü kızada mesaj attım şuan canım yanmıyo allah bana bi güç ve sabır verdi şu durumda benim fallarımın tam tersi çıkmış oldu hala şoktayım hiç bir falcıda demediki ya bu adam seni aldatacak ilişkiniz bitecek demedi yaaa

Bugün ne oluyor herkese??? herkes dibe vurdu!!! üzüldüm gerçekten... Forumda adı geçen kimlere baktırmıştın paylaşır mısını lütfen, boşuna hem fala para hem de telefona para vermeyelim...

geçmiş olsun canım.insanın ilişkisiyle ilgili kendi hisleri daha doğru.çünkü karşımızdakini,kendimizi,ilişkimizin niteliğini en iyi biz biliriz.hatalar yapsakta sezgilerimiz bize doğruyu gösteriyor kadınlar olarak.peki cidden emin misin bu durumdan?

cnm tşkrler evet cidden eminim bugün itibariyle yanarım yanarım deli gibi para döktüm ben bunlara hepsi yalan oldu çok pis küfür edesim var hepsine allah bana sabır versin güç versin bana bu konuda dua edin olur mu

Bugün ne oluyor herkese??? herkes dibe vurdu!!! üzüldüm gerçekten... Forumda adı geçen kimlere baktırmıştın paylaşır mısını lütfen, boşuna hem fala para hem de telefona para vermeyelim...

şebnem mercan mari elmira serhan abla emine abla burcu olgu ve aklıma gelmeyenler herşeye gösterecek sabrım var ama ihanete asla ihanetin bahanesi olmaz ha şunuda öğrendim kızın ailesiyle tanışmaya hazırlanıyormuş

Merhaba, yakında Elmira'ya baktıran var mı? Minikdepresif sen son durumla ilgili baktıracaktın sanırım durum nedir?

hayatım beterin beteri war... ben 7 ay önce 3 senelik sevgilim bir karısı, ve de benden başka bir sürü sevgilisi olduğunu aynı gün öğrendim.... çok şüpheciyimdir... herşeyini bilirim...3 senemiz an be an hep birlikte geçti...ailemle tanıştı... samimi şekilde görüşürlerdi...tektaşlarım pırlantalarımı hbana aldığı herşeyi bozdurdum...fırlatıp attım...we kalkıp tek laf etmedim...asla olay çıkarmadım sustum helak olsun diye dualar ettim......öteki kadınlar da ben de şok içinde kalmıştık... karısı da kıyameti koparmış...beter olsun....şimdi sürünüyomuşşş.rezil rüsva olmuş hatta...oh canıma değsin...şimdi canın acıyor ama çok isabetli bir karar vermişsin...çok hafiflediğini zamanla anlıcaksın hayatım geçmişler olsun.....tek kelimeyle kurtuldun...tebrikler ediyorum seni :KK51:

şebnem mercan mari elmira serhan abla emine abla burcu olgu ve aklıma gelmeyenler herşeye gösterecek sabrım var ama ihanete asla ihanetin bahanesi olmaz ha şunuda öğrendim kızın ailesiyle tanışmaya hazırlanıyormuş

OOOffff ne söylenir bilemiyorum, özelden telefonunu yazar mısın? benim özel hakkım yok bir şey sormak istiyorum senin açından sakıncası yoksa

OOOffff ne söylenir bilemiyorum, özelden telefonunu yazar mısın? benim özel hakkım yok bir şey sormak istiyorum senin açından sakıncası yoksa

işin komik yanı ne biliyomusunuz bundan 2 hafta önce çok tesadüfen 10 liraya bir adama fal baktırdım bana dedi kızım bana inanmayacaksın biliyorum ama bu adamın hayatında biri var memur dedi tipinide tarif etti onunla ciddi düşünüyor seni ise hafife alıyor dedi hadi be ordan dedim o yapmaz dedim kendimden çok ona güvenirim dedim ve çok sinirlerim bozulmuştu malesef adam haklı çıktı

işin komik yanı ne biliyomusunuz bundan 2 hafta önce çok tesadüfen 10 liraya bir adama fal baktırdım bana dedi kızım bana inanmayacaksın biliyorum ama bu adamın hayatında biri var memur dedi tipinide tarif etti onunla ciddi düşünüyor seni ise hafife alıyor dedi hadi be ordan dedim o yapmaz dedim kendimden çok ona güvenirim dedim ve çok sinirlerim bozulmuştu malesef adam haklı çıktı

kimdi o adam? nerde bakıyor?

hayatım beterin beteri war... ben 7 ay önce 3 senelik sevgilim bir karısı, ve de benden başka bir sürü sevgilisi olduğunu aynı gün öğrendim.... çok şüpheciyimdir... herşeyini bilirim...3 senemiz an be an hep birlikte geçti...ailemle tanıştı... samimi şekilde görüşürlerdi...tektaşlarım pırlantalarımı hbana aldığı herşeyi bozdurdum...fırlatıp attım...we kalkıp tek laf etmedim...asla olay çıkarmadım sustum helak olsun diye dualar ettim......öteki kadınlar da ben de şok içinde kalmıştık... karısı da kıyameti koparmış...beter olsun....şimdi sürünüyomuşşş.rezil rüsva olmuş hatta...oh canıma değsin...şimdi canın acıyor ama çok isabetli bir karar vermişsin...çok hafiflediğini zamanla anlıcaksın hayatım geçmişler olsun.....tek kelimeyle kurtuldun...tebrikler ediyorum seni :KK51:

allah beternden saklasın bizleri neleri var işte yaşadıkça görüp duyuyor insan fallar hikaye tamamen bunu anlamış oldum

handekuka cok uzuldum senin adina, boyle olunca foruma karabulutlar cokuyor sanki.. herkesin uzuntusunu hissediyorum. Sasilacak is, bu gunlerde ne oluyor boyle?

hem Mercan'a hem Elmira'ya baktıranlar varsa sizce hangisinin dedikleri daha çok çıktı

benim arkadaşlarım var hem de buradan takip ettiğim kadarıyla mercan böyle olumlu da konuşsa büyülü bir yaşam sunmuyor ve daha iyi sanki. daha net. ben de baktırmak istiyorum ama fiyatı çok pahalı geldi bana. elmira hakkında da iyi şeyler duymadım.

X