İstanbul'da Fal - Falcılar

Evet kızlar an itibariyle aldatıldığımı öğrendim kadınlar hisseder derler ya bütün falcılar yok desede hislerimin üzerinde durdum konuyu araştırdım doğru olduğunu öğrendim ve bitirdim ilişkiyi ha ortalığıda karıştırdım görüştüğü kızada mesaj attım şuan canım yanmıyo allah bana bi güç ve sabır verdi şu durumda benim fallarımın tam tersi çıkmış oldu hala şoktayım hiç bir falcıda demediki ya bu adam seni aldatacak ilişkiniz bitecek demedi yaaa

cok gecmis olsun arkadasim. guclu olmaya calis. emin ol ki, zaman herseyin ilaci..bu arada yeri deil ama rica etsem mercan hanimin telini atabilirmisn musait bir zamaninda?bana soylediklerini eksiksiz yasadim mercan hnm in.. hatta o donem ne sacmaliyor bu kadin demistim ne evlisi, ne cocugu, ne baskasiyla evlenmesi gibi.sana ne soyledi bilmiyorum ama insani mutlu etmek icin bos konuscak bi yorumcu deildi kendisi hergun seyrederdim cok dobra konusuyordu herkes saskin kapatiyordu telefonu bilakis bire bir banada fazla dobra soyledi ve maalesefki gercek cikti hepsi.

cok gecmis olsun arkadasim. guclu olmaya calis. emin ol ki, zaman herseyin ilaci..bu arada yeri deil ama rica etsem mercan hanimin telini atabilirmisn musait bir zamaninda?bana soylediklerini eksiksiz yasadim mercan hnm in.. hatta o donem ne sacmaliyor bu kadin demistim ne evlisi, ne cocugu, ne baskasiyla evlenmesi gibi.sana ne soyledi bilmiyorum ama insani mutlu etmek icin bos konuscak bi yorumcu deildi kendisi hergun seyrederdim cok dobra konusuyordu herkes saskin kapatiyordu telefonu bilakis bire bir banada fazla dobra soyledi ve maalesefki gercek cikti hepsi.

Sendede bire bir cikmis. Bende de Elmiranin dedikleri birebir cikti. Ama bazilarinda cikmiyor iste, boyle birseyde var. Garip artik falci malci istemiyorum. Zaten ruyalarimda cikiyor, sanirim kendi hislerime yogunlasmak en mantiklisi.

dün uğradım öylesine hani ev olayını sormak için kadın içerde dedi baktım bende birine bakıyordu 25 tl olduğunu bildiğim halde ne kadar dye sordum kadın 30 dedi .neden dedim çünkü 30 dedi kadın da iyi de dedim daha 1 hafta olmadı aradığım da hastaydı hani yoktu ve de 25 demiştiniz hayır dedi 2 haftadır burda olgu hanım siz 4 hafta önce aramışsınız dedi o zmandan beri 30 tl dedi.

en nefret ettiğim şeydir ,gözümün içine baka baka yalan söledi .daha 1 hafta oldu ben orayı arayalı belli ki daha 2 gnlük zam yapmışlar zorla kabul ettircek.neyse ne içersiniz dedi bende baktırmak istemiyorum dedim ve çıktım.bir daha da gitmem zaten cafe hadisesini sevmiyorum

ay canım koca bir yalan 2 hafta önce baktırdım ben de 25 e , gitmiyorum oraya da artık o zaman . Haftasonu elmira ya ulaşmanın vakti geldi .

işin komik yanı ne biliyomusunuz bundan 2 hafta önce çok tesadüfen 10 liraya bir adama fal baktırdım bana dedi kızım bana inanmayacaksın biliyorum ama bu adamın hayatında biri var memur dedi tipinide tarif etti onunla ciddi düşünüyor seni ise hafife alıyor dedi hadi be ordan dedim o yapmaz dedim kendimden çok ona güvenirim dedim ve çok sinirlerim bozulmuştu malesef adam haklı çıktı

Acılmıyor mesajın telefonunu göremedim, sadece bilgilerini görebiliyorum, tekrar dener misin?

tşkr ederim sizlere dualarınızı eksik etmeyin benden şimdi eve gidip fallarımı okuyacağım biri bana bir ayrılık daha olacak demişti kimmiş o bakalım paylaşırım sizlerle

KIZLAR SELAM,
mari hn.nereye çağırdınız ? kaç kişisiniz? ne zaman baktıracaksınız ? bende baktırmk istiyorum aslında ama kaç kişisiniz çünkü uzun sürüyor bir kişi kalabalık değilseniz bende geleyim ha birde merak ettiğiniz hakkında bişeyler öğrenmek istediğiniz biri varsa onunda resmi olsun yanınızda teldeki sesine aldanmayın çok tatlı sempatik bi kadın istediğiniz kadarda soru sorabiliyorsunuz

Mari hanımla ilgili bilgi nolur , nerede bakıyor ve kaça ?

Sendede bire bir cikmis. Bende de Elmiranin dedikleri birebir cikti. Ama bazilarinda cikmiyor iste, boyle birseyde var. Garip artik falci malci istemiyorum. Zaten ruyalarimda cikiyor, sanirim kendi hislerime yogunlasmak en mantiklisi.

cok haklisin aslinda hisslerimize kulak vermeliyiz..

şebnem mercan mari elmira serhan abla emine abla burcu olgu ve aklıma gelmeyenler herşeye gösterecek sabrım var ama ihanete asla ihanetin bahanesi olmaz ha şunuda öğrendim kızın ailesiyle tanışmaya hazırlanıyormuş

zaten hep öyle olmaz mı ? emek verirsin biri gelir hopppp
sahtekarmış çok..

Handekuka Allah sabır ve her şeyin en güzelini versin sana inşallah herşey senin için en hayırlı olacak şekilde gerçekleşir.Bu çocuk hem senle barışıp yada bir arada olup bir yandanda başkasıylamı görüşüyormuş?nasıl bir ikiyüzlülüktür...

hayatım beterin beteri war... ben 7 ay önce 3 senelik sevgilim bir karısı, ve de benden başka bir sürü sevgilisi olduğunu aynı gün öğrendim.... çok şüpheciyimdir... herşeyini bilirim...3 senemiz an be an hep birlikte geçti...ailemle tanıştı... samimi şekilde görüşürlerdi...tektaşlarım pırlantalarımı hbana aldığı herşeyi bozdurdum...fırlatıp attım...we kalkıp tek laf etmedim...asla olay çıkarmadım sustum helak olsun diye dualar ettim......öteki kadınlar da ben de şok içinde kalmıştık... karısı da kıyameti koparmış...beter olsun....şimdi sürünüyomuşşş.rezil rüsva olmuş hatta...oh canıma değsin...şimdi canın acıyor ama çok isabetli bir karar vermişsin...çok hafiflediğini zamanla anlıcaksın hayatım geçmişler olsun.....tek kelimeyle kurtuldun...tebrikler ediyorum seni :KK51:

3 seneeeeeee :26::26::26:
nasıl da gözümüz kör oluyorrrrr:KK53:

Merhaba, yakında Elmira'ya baktıran var mı? Minikdepresif sen son durumla ilgili baktıracaktın sanırım durum nedir?

cocugu hastaydı dün acildeydi bu aksam yemekten sonra arıycam. fal baktırmak değil soru sorucam.
zira bende de tersi çıktı :) ayrılık yok demişti ama ben bitirdim. bugünü atlattım çok şükür rabbime.

Yaaaa benim anlamadigim neden bu tur seyler hep Turkiye'de oluyor! Yurtdisinda bu tur seyleri o kadar nadir duyardim ki (genelde sadece yabancilardan, heryerde ayniyiz vesselam!), burda herkes birbirinin kuyusunu kaziyor, birbirini aldatiyor va yalan soyluyor! Nedir insanlarin birbirinden alip veremedikleri!

Evet kızlar an itibariyle aldatıldığımı öğrendim kadınlar hisseder derler ya bütün falcılar yok desede hislerimin üzerinde durdum konuyu araştırdım doğru olduğunu öğrendim ve bitirdim ilişkiyi ha ortalığıda karıştırdım görüştüğü kızada mesaj attım şuan canım yanmıyo allah bana bi güç ve sabır verdi şu durumda benim fallarımın tam tersi çıkmış oldu hala şoktayım hiç bir falcıda demediki ya bu adam seni aldatacak ilişkiniz bitecek demedi yaaa

Geçmiş olsun canım çok kötü bir durum çok üzüldüm ,insan hep güzel şeyler olsun isterken böle kötü şeyler olunca umudunu yitiriyo kendine gelemiyor bir süre bende öle bir süreç yaşadım kısa süre öncesine kadar aldatılma diildi ama umudumu yitirdim artık önüme bakıyorum , aldatılma çok farklı bir durum ama karşındaki insanın kişiliğini görmüşsün ve güvenmemen gerektiğini anlamışsın geçte olsa inanıyorumki bundan sonra hayat sana hep güzellikler getirecek öle hissediyorum çünkü haksızlığa uğramışsın ...

Yaaaa benim anlamadigim neden bu tur seyler hep Turkiye'de oluyor! Yurtdisinda bu tur seyleri o kadar nadir duyardim ki (genelde sadece yabancilardan, heryerde ayniyiz vesselam!), burda herkes birbirinin kuyusunu kaziyor, birbirini aldatiyor va yalan soyluyor! Nedir insanlarin birbirinden alip veremedikleri!

geç kalmış beğeni zevk doyumsuzluğu cinsel tabular vs. bunlara sebep, insanlar artık 20 sine geldiğinde doymuş oluyor ve sadece güzel sohbeti için 10 senedir beraber olan insanlar tanıyorum. ama onlarda da one night ilişkiler oluyor, ama hepsi bu durumu kabullenmiş aldatma olarak varsaymıyorlar 1 geceyi

Handecimm çok geçmiş olsun :KK43:

Ben de bugun baska bır kız ıle benı aldattıgını daha ogrendım. Ama aramızdakı fark ben bunun kacıncı defa oldugunu unuttum :KK43:( Cunku cok zayıftım ona karsı cok sevıyordum O nu ve her defasında hep ınandım O na hep affettım. Ama gordum kı degısmıyor.

Bana 2 gun once dogumgunumde benı ıstemeye gelmek ıstedıgını anlatıyordu canla basla, bugunse telefonunda mesajlar ve kızın fotografını gordum :KK43:

Ve benım de hıcbır falcının bılemedıgı gıbı bu sefer geri donussuz bıttı benım ıcın, bunu sızlerden baskasına anlatamıyorum bıle cunku en yakın dostlarıma bıle bunu anlatmaya utanır oldum :KK43: cunku daha ılk aldatmasında degısmeyecek hep uzuleceksın demıslerdı ve O nu afettıgım ıcın kızmıslardı bana :KK43:(

Not: Hiçbir falcı dedim ama bir tek Şebnem demişti kİ; sen düzelmeyeceğini anlayıp sen geri dönüşsüz bitireceksin.

Son düzenleme:

üzüldüm canım:KK43:...hayırlısı olsun....

Handecimm çok geçmiş olsun :KK43:

Ben de bugun baska bır kız ıle benı aldattıgını daha ogrendım. Ama aramızdakı fark ben bunun kacıncı defa oldugunu unuttum :KK43:( Cunku cok zayıftım ona karsı cok sevıyordum O nu ve her defasında hep ınandım O na hep affettım. Ama gordum kı degısmıyor.

Bana 2 gun once dogumgunumde benı ıstemeye gelmek ıstedıgını anlatıyordu canla basla, bugunse telefonunda mesajlar ve kızın fotografını gordum :KK43:

Ve benım de hıcbır falcının bılemedıgı gıbı bu sefer geri donussuz bıttı benım ıcın, bunu sızlerden baskasına anlatamıyorum bıle cunku en yakın dostlarıma bıle bunu anlatmaya utanır oldum :KK43: cunku daha ılk aldatmasında degısmeyecek hep uzuleceksın demıslerdı ve O nu afettıgım ıcın kızmıslardı bana :KK43:(

Not: Hiçbir falcı dedim ama bir tek Şebnem demişti kİ; sen düzelmeyeceğini anlayıp sen geri dönüşsüz bitireceksin.

canım umarım bundan sonra seni üzmesine izin vermezsin ... ne geniş rahat bir adammış... pes

daragaya7 sen bana mail attınmı :S mail box ım boş:S e cok merak ettim:S

X