İstanbul'da Fal - Falcılar

bu arada ben kapris cafede imam beye baktırdım...
yanında çalıştığım kişinin ismini söledi direk...
yeni baktırdığım için daha verdikleri çıkmadı
sizce nasıl ??

bir arkadaşımla beraber baktırmıştık.ikimizdede geçmişi çok güzel bildi ama gelecek çıkmadı maalesef :KK43:

Kızlar Selma toprak sizce nasıl?geçen gün sordum 150 tl isteniyor.Parayı boşa atmak istemiyorum ya iyimi değilmi giden varsa yorum yapabilirmi?geçmiş yorumlara baktım biri çok kötü diğeri çok iyi diyor anlamadım gitti

burdan aradığını söylersen 75 e bakıyordu sanırım.

p.tesi kanal d de kanıt dizisini seyrettim . bi falcı öldürülmüştü.
adli tabipçi kadın dizide ara ara girip yorumlar yapıyor.
iyi bir falcı dedi: psikolog,adli tabipçi,psikanalizci kadar iyi olur. insanı iyi analiz eder ve çözer :)
akıl okuyamaz , onu kimse yapamaz ama hal ve hareketlerden çok güzel analizler cıkarabilir demişti.
yazıyım dedim.

p.tesi kanal d de kanıt dizisini seyrettim . bi falcı öldürülmüştü.
adli tabipçi kadın dizide ara ara girip yorumlar yapıyor.
iyi bir falcı dedi: psikolog,adli tabipçi,psikanalizci kadar iyi olur. insanı iyi analiz eder ve çözer :)
akıl okuyamaz , onu kimse yapamaz ama hal ve hareketlerden çok güzel analizler cıkarabilir demişti.
yazıyım dedim.
O zaman hal hareketleri göremesin gerçekten anlıyormu faldan diye ilk olarak baktıracağımız kişiye telefonda baktıralım :26:

O zaman hal hareketleri göremesin gerçekten anlıyormu faldan diye ilk olarak baktıracağımız kişiye telefonda baktıralım :26:

benim gibi maddeciysen seni telefon tatmin etmez. illa mimiklrei görcem :)
bende analiz yapamaz gerçi ablak ablak bakıyom falcılara ben :KK60: köyden yeni gelmiş modundayım. ya da hadi canım sen nerden bilcen modunda :KK60:
ama kadının dediği dogru bazıları harika analiz yapıyor hoş o analizi bende yapabiliyorumda geçmiş ve gelecek olayına dalamıyorum :KK60:
ama dediğin mantıklı telefon olayı. göremicek.

hepinize çok teşekkür ederim,sizlerden ricam dularınızda banada yer verin benim çok güçlü olmam lazım,zamana ihtiyacım var sadece elbette geçecek ama şuan güce ihtiyacım var
o kadar gerildim ki kendimden çok güvendiğim adamın ihanetinemi üzüleyim falcılara harcadığım paralarımamı üzüleyim emine ablayı aradım böyle böyle oldu dedim bana hala yok öyle bişey mayısta herşey çok güzel olacak dedi sinirden ağlasam mı gülsem mi yoksa zil takıp oynasam mı bilemedim

cok gecmis olsun arkadasim. guclu olmaya calis. emin ol ki, zaman herseyin ilaci..bu arada yeri deil ama rica etsem mercan hanimin telini atabilirmisn musait bir zamaninda?bana soylediklerini eksiksiz yasadim mercan hnm in.. hatta o donem ne sacmaliyor bu kadin demistim ne evlisi, ne cocugu, ne baskasiyla evlenmesi gibi.sana ne soyledi bilmiyorum ama insani mutlu etmek icin bos konuscak bi yorumcu deildi kendisi hergun seyrederdim cok dobra konusuyordu herkes saskin kapatiyordu telefonu bilakis bire bir banada fazla dobra soyledi ve maalesefki gercek cikti hepsi.

bu tv de dye bahsettiğiniz mercan öteki mercan la aynı kişi mi???

telefondan falmı olur derdim hani illaki beni görecek yada kartları ben seçeceğimki iyi çıksın fal diye ama burdan elmirayı buldum ilk kez ona baktırdım telefonda yaklaşık kırk dakika kadar sürdü gerçi sorun varsa sor dedi hani dahada uzun sürerdide ben çok sormadım ve gayet iyiydi.Telefondanda olsa tutarlıydı bir çok dediği tabii bazı şeyler için süre var daha bakalım çıkacakmı

hepinize çok teşekkür ederim,sizlerden ricam dularınızda banada yer verin benim çok güçlü olmam lazım,zamana ihtiyacım var sadece elbette geçecek ama şuan güce ihtiyacım var
o kadar gerildim ki kendimden çok güvendiğim adamın ihanetinemi üzüleyim falcılara harcadığım paralarımamı üzüleyim emine ablayı aradım böyle böyle oldu dedim bana hala yok öyle bişey mayısta herşey çok güzel olacak dedi sinirden ağlasam mı gülsem mi yoksa zil takıp oynasam mı bilemedim

Sen sevgilinle konustugunda ne dedi sana? Bu iliskisinden bahsettimi ?

Son düzenleme:

Handecim;
dualarım seninle,seven bir kalp,hele zaman ve emek harcamışsa herşeyin en güzelini hak eder. Umarım bu süreç sana artılarla döner ve sen çok mutlu olursun. Dik duracağını mesajlarından anlıyorum zaten.
Kazanan taraf olacağını (hayatta, ilişkine özel konusmuyorum) ümid ediyorum canım.

özelden mesaj gönderen arkadaşlarıma cevap yazamıyorum özel mesaj hakkım yok, lütfen yazan arkadaşlar mail adreslerini de yazsınlar

Sen sevgilinle konustugunda ne dedi sana? Bu iliskisinden bahsettimi ?

şimdi ilk önce o kızı akrabası olduğunu söyledi ben bir dedektif gibi çalıştım konu üzerinde akrabası olmadığını öğrendim ne olup ne bittiğini iyice öğrendim ve karşısına çıktım hala inkar ediyor sevgilisi değilmiş ama akrabasıda değilmiş bunun hesabını vereceksin ortalığı karıştırdın dedi bana bende benim verilecek hesabım yok senin var dedim ve kapadım teli.
''Allah sabredenleri sever'' bu sözü çok seviyorum ilahi adalet diyorum ve zamana bırakıyorum

Ben Mercan'a hic baktirmadim. Ama soyle soyliyim Elmiranin bana dedikleri bire bir cikti. Tekrarlamak istiyorum, cunku liste bu sefer daha uzun.

- Annemde guatr olabilicegini soyledi ve yurtdisinda yasiyor annem, annemlere gittim.. doktoruda supheleniyormus ve test yaptirdi, sonuclari henuz elimize ulasmadi.:nazar:

- Yurtdisina gitmeden once, aradim Elmira'yi. Gitmeden once beni arayacak mi diye. O'da bugun aramaz, sende arama sakin dedi. Yarin yada ondan sonraki gun arayacak ve sen mutlu bir sekilde yurtdisina cikicaksin dedi. Dedigi gibi o gun aramadi ve yarintesi aradi! Ve ben yuzumde tebessumlerle yurtdisina gittim.:nazar:

- Dedigi cikinca tekrar arayip paylastim, bundan sonra ne olucak diye. O'da bana yurtdisindan sonra herseyin guzel olucagini soyledi. Geldigimde mesaj aticagimi ustune onunda beni 2 3 gun sonra arayacagini soyledi. Ve ben geldigim gun mesaj attim, iki gun sonrada beni aradi ve baristik.:nazar:

- Okul SIKINTISIZ bir sekilde biticek dedi, terslik cikmiyacak. Hocalarla gorusmeye gittim ve bi ay iletisime girmememe ve bi onceki gorusmeye gitmememe ragmen bitirme odevimle alakali bi sorun cikarmadilar, aksine konumu cok begendiler.:nazar:

sana çıkmış :). inşallah söylediği güzel şeyler banada çıkar :). 1,5 ay gibi zaman verdi bana biraz uzun bir zaman ama hayırlısı ...

şimdi ilk önce o kızı akrabası olduğunu söyledi ben bir dedektif gibi çalıştım konu üzerinde akrabası olmadığını öğrendim ne olup ne bittiğini iyice öğrendim ve karşısına çıktım hala inkar ediyor sevgilisi değilmiş ama akrabasıda değilmiş bunun hesabını vereceksin ortalığı karıştırdın dedi bana bende benim verilecek hesabım yok senin var dedim ve kapadım teli.
''Allah sabredenleri sever'' bu sözü çok seviyorum ilahi adalet diyorum ve zamana bırakıyorum

Hande ilişkini bilemem ama bu mesajını okuyunca hani erkek arkadaşının tavrı sanki kendinden çok emin gibi ortalığı karıştırdın hesabını vereceksin falan demiş acaba cidden aldatmıyormu?olabilirmi yani öyle bir ihtimal ne bileyim insna suçlu olunca o kadar kendinden emin olamaz gibi geldi.Sen kızla iletişime geçip sordunmu diyaloglarının boyutu neymiş?belki arkadaşı falanda sen kızarsın diye akrabam demiştir?iyi bir ihtimal vardır belki

X