İstanbul'da Fal - Falcılar

okumaktan helak oldum sayfaları, herkes depreşmiş:KK23: 1 aydır fal baktırmıyorum, baktıracak zaman da bulamadım ama şu mercan hala aklımda sanırım bir hamle yapıciğim. biri yazmış bırakınca bitiyor ama sigara gibi bir yakınca gerisi geliyor diye doğru demiş. şükür kurtuldum bu illeten. 1 ay baktırmamak bir mucize benim için. amaaaaa kanıma girdiniz kızlar.:KK53:

mercan beni çağırıyor...mercaaaaan:KK52:

biosciences acaba selma , sebnem ve birsen icin telefonlar sende mevcut ise bilgi vermen mumkunmu ?
bugun kimse buralarda diil sanirim , kimseden ses cikmadi :KK43:

selma toprakın sitesinden ulaşabilirsin canım. şebnemi ve bieseni bende istiyorum arkadaşlarrr. meraktan öliciim:KK1::KK1:

aa hakkatenn şu şebnemi ve olgunun tellerini bana mesajla yollasanıza ben de hesaba yükleyim sonra ordan herkes baksın!

selma toprakın sitesinden ulaşabilirsin canım. şebnemi ve bieseni bende istiyorum arkadaşlarrr. meraktan öliciim:KK1::KK1:

selma toprakın sıtesıne gırdım , gercekten ınsanın baktırası gelıo :)ozgecmısı ve yıldızname olayı falan ınsanın ılgısını cekıo.
ama ben o kadar para vermeyı hıc dogru bulmuyorum cıdden cok abartı eger gercekten 150 tl ıse:KK43:

merhabalar ben bu hanımı uzun zamndır arıyorum mümkünse bilgilerini alabilir miyim lütfen...

kizlar rita yi bosverin derim ben..
eskiden cok iyiydi ama sonradan bozdu..
yani ben degil sadece memnun kalmayanlar var yine forumda
ama herkesin kendi bilecegi is
kurtulus ta bakiyor, evinde ve agir bir yemek kokusu esliginde basindan saviyor (bence)

150 değil cnm kk danım de 75 e bakıyo ben dün gece baktırdım

selma toprakın sıtesıne gırdım , gercekten ınsanın baktırası gelıo :)ozgecmısı ve yıldızname olayı falan ınsanın ılgısını cekıo.
ama ben o kadar para vermeyı hıc dogru bulmuyorum cıdden cok abartı eger gercekten 150 tl ıse:KK43:

canim kadinlar kulubundenim dersen 75 e bakiyor, sakin 150 filan verme..
bu arada memnun kalirsin, cok basarili bulmustum ben
herkesin israrla olacak dedigi bir seye, yok guzelim olmuyor dedi gecti, nitekim olmadi.. :)

choles cim benim özel mesj hakkım yok az bişey kalmıştı sanırım ama daha 100 mesaj olmadı kızların oluşturduğu mail hesabında bilgileri var

Kızlar, NTV de Bay J ve Geveze'nin sunduğu programda ''ayrılık konusu'' işleniyor. Program devam ediyor.Bilginize...

Son düzenleme:
canim kadinlar kulubundenim dersen 75 e bakiyor, sakin 150 filan verme..
bu arada memnun kalirsin, cok basarili bulmustum ben
herkesin israrla olacak dedigi bir seye, yok guzelim olmuyor dedi gecti, nitekim olmadi.. :)

bılgı ıcın tesekkurler . off ben cok karıstım vallahı , yıldızname hep aradıgım ve merak ettıgım bıseydı. ama olmucak demesın yahuuu :KK43: cok uzulurummmm ben...

İyi geceler kızlar. Uyumaya çalışayım ben. Kusura bakmayın bi süredir özel hayatımla ilgili çok fazla yazıyorum. Sürçü lisan edersem affola.
Umarım çıkmasını istediğiniz bütün fallar çıkar ..
:80:

yaz canim tabii yazacaksin..
ben zayiflama konusu altinda, sevgiliye alinan lacoste gomlegin iade surecini de gordum ya burada, falimda barisacaksiniz dedi ama barismadik, cok ozledim sevgilimi diyen basim gozum ustune.. :)
uyumak iyi geliyor, uyuyunca beyin kendi kendine cozuyor bazen sorunlari.. her sey yoluna girecek allah in izniyle, bazen bize ser gibi gelen aslinda en hayirli olandir.. bekleyelim bakalim, rabbim neylerse guzel eyler

topiğe yeni giren müdavimler için yeniden yazıyorum kızlar:)))

Birincisi artık telefon numarası istiycem diye 10 dakika kuralllarına takılmaya bir son verelim dedim ve bu topiğe özel bir hesap açtım:))) oraya bildiğim tüm falcıların nolarını ekledim kızlarda sağolsun eklediler. Sizde orda yazılanlar dışında varsa aklınızda falcının telini ve kaca baktıgını yazarsanız süper olur.

XXXXXXXXXX

İkincisi Aşağıdaki yavru linkle grip en begendıklerinize ON üzerinden puan verin ve yazın favorinizi mavi boncuklayın:))
http://www.kadinlarkulubu.com/burcl...i-falcilarin-ankete-katil-2.html#post18964651

brekkk brekkk brekkk bu mesajı okuyanlar ve yeni görenler hesap bilgilerini aldığına dair beğendim diye tıklarsa cok sevırım cunku mail vermek sakıncalı oldugundan 10 dakika içinde kendini imha edecektir:))

Son düzenleyen: Moderatör:
choles cim benim özel mesj hakkım yok az bişey kalmıştı sanırım ama daha 100 mesaj olmadı kızların oluşturduğu mail hesabında bilgileri var

Mail hesabını ben alamadım. Arkadaşlardan biri adresi özel mesajtan atabilir mi?

topiğe yeni giren müdavimler için yeniden yazıyorum kızlar:)))

Birincisi artık telefon numarası istiycem diye 10 dakika kuralllarına takılmaya bir son verelim dedim ve bu topiğe özel bir hesap açtım:))) oraya bildiğim tüm falcıların nolarını ekledim kızlarda sağolsun eklediler. Sizde orda yazılanlar dışında varsa aklınızda falcının telini ve kaca baktıgını yazarsanız süper olur.

xxxxxxxxxxxxxxxxx

İkincisi Aşağıdaki yavru linkle grip en begendıklerinize ON üzerinden puan verin ve yazın favorinizi mavi boncuklayın:))
http://www.kadinlarkulubu.com/burcl...i-falcilarin-ankete-katil-2.html#post18964651

brekkk brekkk brekkk bu mesajı okuyanlar ve yeni görenler hesap bilgilerini aldığına dair beğendim diye tıklarsa cok sevırım cunku mail vermek sakıncalı oldugundan 10 dakika içinde kendini imha edecektir:))

begene begene bi hal oldum be :KK1:
hatta ben ezberledim artıkın ki :KK9:

bi gidemediğim yataga. yarın iş var :KK14:

Son düzenleyen: Moderatör:
X