İstanbul'da Fal - Falcılar

bugünlerde bi karabulut çöktü üzerimize gitmiyo mübarek,siz kimlere baktırmıştınız ve konu özel hayatmıydı?üzülmeyin diyeceğim ama mümkün olmadığını biliyorum,zamanla herşey yoluna girecek umut ediyorum

aşk,iş ve ev :) tamamen karmankarışık ..
üzülmek ne hissettiğimi ben bile bilmiyorum artık. yorgunum sadece.
umud etmeyi bırakalı oldu epey ..
özlem menem bişi .. hepimizin hakkında hyırlısı olsun.

aşk,iş ve ev :) tamamen karmankarışık ..
üzülmek ne hissettiğimi ben bile bilmiyorum artık. yorgunum sadece.
umud etmeyi bırakalı oldu epey ..
özlem menem bişi .. hepimizin hakkında hyırlısı olsun.

amin cnm hepimizin hakkında hayırlısı ne ise o olsun ve istiyorum ki hepimiz çok mutlu olalım,bu sıkıntılar bitsin,herşey yoluna girsin fal/falcıdan bahsetmeyeceğimiz günler gelsin,çiçekten,böcekten,sinemadan,tiyatrodan,mağazalardaki indirimlerden falan bahsedelim artık bitsin şu fal muhabbetleri :KK37:

canım tesekkur ederım cevabın ıcın, belkı gercekten cıkar dıye umudum dun geceye kadar vardı anlattım eyvah bozulucak sandım
bosunaymıs
gercekten bosunaymıs
bugun onun facebookunda ve sevgılısının facebookunda ıkısının sarmas dolas bı resmı vardı,bu ılk darbe
ıkıncısı onun annesı de kızla facebookta arkadas olmus hemde askerdeyken
soylenıcek en ufak bısey kalmadı
7 sene boyunca bekledıgıme ınanamıyorım, elmıra bana kopek gıbı pısman demıstı ama bu resımler hıc oyle demıyor
cok uzgunum

cnm belki asker psikolojisi düşüncesi değişmiştir belki cdden pismandır bilemezsinki ama tabiki gördüğüne inan hepimiz yıkılıoruz olumlu konusup olumsuz cıkınca kendimize işgence yapıoruz baska bişey diil:KK43:

bu arada kızlar biz belkide hata yapıp kendimizi bunalıma sokmak için zorluoruz kadın bize ha bugün gelcek demio bana acık acık dedi suan umru diilsin 5 ayın var die simdi ben 5 ay gün saysam hergün takip etsem aman mutlu aman söle aman böle die kendimi üzsem hem 5 ayım gitcek hem gereksiz üzülcem hemde hayatımı kacırcam... hem bi süreleri bekleyin bakalım simdiden bilemedi olmadı demektense temmuzmu dedi bi temmuzu bekle 3 ayda nelerrr değişir... bizim bile bugun birine asık olmıcamızın garantisi yok..

bu arada kızlar biz belkide hata yapıp kendimizi bunalıma sokmak için zorluoruz kadın bize ha bugün gelcek demio bana acık acık dedi suan umru diilsin 5 ayın var die simdi ben 5 ay gün saysam hergün takip etsem aman mutlu aman söle aman böle die kendimi üzsem hem 5 ayım gitcek hem gereksiz üzülcem hemde hayatımı kacırcam... hem bi süreleri bekleyin bakalım simdiden bilemedi olmadı demektense temmuzmu dedi bi temmuzu bekle 3 ayda nelerrr değişir... bizim bile bugun birine asık olmıcamızın garantisi yok..

he doğru :) Allahtan bana verilen süreler kısa :KK52:
5 ay beklemem ulen. (kandırdım :KK24:)

yalnız iyice manyaklaştım. perşembe senle bişi konuscam diyince ya hayır diyorum (içimden tabi) daha süren var olamaz :KK59: delirdiğimin resmidir.
tabi işle ilgili konustu o ayrı :KK53:

yalnız iyice manyaklaştım. perşembe senle bişi konuscam diyince ya hayır diyorum (içimden tabi) daha süren var olamaz :KK59: delirdiğimin resmidir.

ben seni baska bi sınıfa koyuyorum ztn henüz adını koyamadım catlak kiremitim benim=)))

Ben çıktıktan sonra karışmış ortalık ben perşembe gecesi selma toprağa baktırdım dün yani cuma geceside aklıma takılan bişeyi sormak için aradım diye yazdım:)))

dün gece yine benim esas oğlanın isimlerimizi doğum tarihlerimizi alıp tekrar 10 dak kadar baktı diye yazdım kadın paramı aldım diyip sallamıyo tekrar açıp bakıyo demek istedim ...

arkadaşlar sormuş dün gece hep benimde oyum daragaya gibi selma topraktan yana

Bide bir arkadaş duygudan bahsetmiş elime geçirsem boğarım pis hayal umut taciri isim biliyo diye insanın güvenini kazanıyo sonra çokkkkkk büyük iddalarda bulunuyo olmuyo gene gidiyosun benim sözüm geçerli diyo hgene olmuyo normalde çıkmayan birine tekrar gitmem onda sinir olmuştum bana senin dediğin olursa ben sana araba alıcam benim dediğim olursa sen bana bir paket sigara alırsın diycek kadar iddalıydı tabiki olmadı ruh hastası yaaa...

ama forumdaki çoğu kişi onun ne olduğunu biliyo zaten

ben seni baska bi sınıfa koyuyorum ztn henüz adını koyamadım catlak kiremitim benim=)))

kızlar yıldız haritası çıkarttırmak istiyorum en iyisi susan miller diyolar 70 tl civarında bişeydi hemde ama türkiyedeki sitesinde yaklaşık 1 yıldır ''düzeltmler ve geliştirmeler yapmak amacıyla yıldız haritası siparişine ara verdik'' diyo sizin bildiğiniz varmı?

cnm belki asker psikolojisi düşüncesi değişmiştir belki cdden pismandır bilemezsinki ama tabiki gördüğüne inan hepimiz yıkılıoruz olumlu konusup olumsuz cıkınca kendimize işgence yapıoruz baska bişey diil:KK43:

ıyı de bu manyak askerde hıc olmadıgımız kadar ıyıydı bana, donuncede bı ay yedıgımız ıctıgımız ayrı gıtmedı, onu subatın basından berı gormedım, bana telefonda dedı 1 subat gecesı, "baska bırı var" dıye.
bende faldan sonra pısmandır belkı dıye dusunmustum cunku artık sevgısı bıle kalmasa bız bırbırımıze oyle alısmıstık kı, ben en yakın arkadasımı ozledıgımı hıssedıyorum en cok
bı ara yenıden arııım dedım, herkes arıyor elmırayı tekrar tekrar sormak ıcın, ama ısın ıcınde annesı de olunca bıttıgınden suphem kalmadı, aklımı oyalamanın da bı anlamı yok , unutucam. guclu olmam gerekıyor, 2 ay sonra donse ne yazar ben o resımlerı gordukten sonra, benımleyken baskasına gıden adamdan hayır gelmez kı..
yasda gecıyo bazen yenı bırıyle tanısırım dıye umutlanıyorum ama o, tum bu ıhtımallerden hatta rahmetlının gerı donmesınden bıle daha dusuk ıhtımal.

ıyı de bu manyak askerde hıc olmadıgımız kadar ıyıydı bana, donuncede bı ay yedıgımız ıctıgımız ayrı gıtmedı, onu subatın basından berı gormedım, bana telefonda dedı 1 subat gecesı, "baska bırı var" dıye.
bende faldan sonra pısmandır belkı dıye dusunmustum cunku artık sevgısı bıle kalmasa bız bırbırımıze oyle alısmıstık kı, ben en yakın arkadasımı ozledıgımı hıssedıyorum en cok
bı ara yenıden arııım dedım, herkes arıyor elmırayı tekrar tekrar sormak ıcın, ama ısın ıcınde annesı de olunca bıttıgınden suphem kalmadı, aklımı oyalamanın da bı anlamı yok , unutucam. guclu olmam gerekıyor, 2 ay sonra donse ne yazar ben o resımlerı gordukten sonra, benımleyken baskasına gıden adamdan hayır gelmez kı..
yasda gecıyo bazen yenı bırıyle tanısırım dıye umutlanıyorum ama o, tum bu ıhtımallerden hatta rahmetlının gerı donmesınden bıle daha dusuk ıhtımal.

Ara sor merakını gider yine gördüğüne inanırsın tabiki ama merak ediorum elmira ne dicek bu duruma bu kdrda sallıo olamaz kadın anı bilme konusunda cok ii hayatım geleceği kimse bilemez o ayrı ama anı bilio sana pişman dediyse ümitlendirmek istemem ama bi hikmeti olmalı...

canım ya, resım nasıl bılıyormusun, ellerı bırbırının ellerı ıcınde, kafa ve yanaklar bıtısık
kendımı umıtlendırmek ıstemıyorum

canım ya, resım nasıl bılıyormusun, ellerı bırbırının ellerı ıcınde, kafa ve yanaklar bıtısık
kendımı umıtlendırmek ıstemıyorum

peki söle bişe söliyim belki vicdanı olarak rahatsızdır olamazmı dönücek dediyse onu bilememde? bence ara sor ya bakalım ne dicek...

Cok zor ve agir bir durum. Askerde yalniz kalmamak icin bi kac kisiyle gorusmek onun acizligidir. Donerse sasma zaten! Bu kadar kendinden kararsiz birisi, digerini test etmek icin secmistir, istediklerini bulamayinca tabi ki sana geri doner.. Sana soyle soyliyim, bi kac kisiyle birden cikip bir tanesini cok seven erkek tanidim ve dunyada taniyabilicegim en aciz en zavalli bi o kadarda temiz kalpli, ama gelecek endisesi yasayan, sevgiye ac herkesten bir avuc sevgi alip avunmak icin iliskiler yasayan bi adamdi. Kendisi suan eski sevgilisi baska biriyle cikiyor diye yasini tutuyor.. yazik.. acinicak durumdalar aslinda uzuluyorum hallerine.

Son düzenleme:
genckene saf ve temiz duygularıyla oynayıp,kendime aşık edip terk ettiğim erkeklerde gitmişmidir acep falcıya

puhahaha "..daha suren var" iyiymis bu yanliz! :KK60:

X