İstanbul'da Fal - Falcılar

ay cezmi nerden çıktı şimdi:)) nasılsır bu vatandaş nerede ve ne kadara bakıyoo kızlaaarrr:)))))))

sende ben gibi hanım hanımcıksın ondan mı hatırlıyo aceba (su katılmamış çatlağım:KK23::KK60:)
bana tek hatırladıgım birbirinizi deli gibi sevdiğiniz didi.
aslında bende bi onu hatırlıyorum. keşkem unutabilsemde :KK14:

ben artık yorumlara salça olcam,yorum yapcam,çıkan çıkmayan diyene haber vericem. ama artık yeni falcı yukkkkk:KK76:

evet o zaman benden bir haber daha... elmıra bir hatunla tartışcaksın senın sınırını bozcak demişti..
3 haftadır kımseyle tartışmıyım dıye sevgi kelebeği gibi geziyodum ortalıkta ancak 2 saattır bir kız arkadaşımla tartışıyorum daradanammm :))

kızlar yeni bir haftaya giriyoruz gezegenler de normale dönecek inşallah bu hafta çıkan fal haberlerimiz çok olsun... kk duası olsun buda :)

kızlar yeni bir haftaya giriyoruz gezegenler de normale dönecek inşallah bu hafta çıkan fal haberlerimiz çok olsun... kk duası olsun buda :)

Insallah canim benimm, icinizi ferah tutun.. allah herkesin yuzunu guldursun.

beni çok iyi hatırlıyor elmira,tabi neler söylediğini ayrıntıları yani hatırlaması imkansız. kaç bin cümle kurmuştur.
Neyse istikrarlı bi şekilde aynı tarihi verdi. ve küsüratlı bi tarih vermşti bana.
Neyseeeeeeeeee işin özü zamana çok takıla 3 gün önce 5 sonra oynayabilir demişti :KK69:

falcılar tarih konusunda hissettikleri tarihleri söylüyorlar bu süre önce veya sonra olabiliyor.sonuçta onlarda insan.ve söyledikleirni gerçekten unutmuyorlar aradan bir yıl geçse neredeyse kelimesi kelimesine hatırlıyorlar.nasıl bir hafıza var.:KK1:

kıslaarr birsel hn.a 3 gün önce gittim ama o günden beri kendimi toparlayıp foruma girip yazamadım, ksr bakmayın. bana geçmiş ve şu anı gayet iyi bldi gelecekle ilgili dediklerinin de tutacağını düşünüyorum çünkü elmirayla birebir aynı şeyleri söyledi. işin kötüsü tüm falcıların yanılmasını istiyorum... birlikte olduğum kişinin ilişkimizin başında benim de sonradan yakalayabileceğim çok büyük bir yalan söylediğini daha sonra sürekli yalanlarla beni oyaladığını, annemin babamın özelliklerini, içinde bulunduğum durumu, en ilginci geçirdiğim kaza ve hastalıkları bildi... söylediği şeylerden biri daha çıktı mesela şu an birlikte olduğum (yarın ayrılmayı planladığım) adam bana yine yalan söyledi ve Allah bu yalanı o kadar güzel önüme çıkardı ki.. Zaten bu adamın bana çektirdiklerini ve ne kadar acımasızca kandırdığını hiç anlatmayacağım... en yakınım sandığın kişi nasıl da insanı kandırıp zarar verebiliyor ve bunu nasıl bu kadar soğukkanlılıkla yapıyor anlayamıyorum.. ALLAH HİÇ KİMSEYİ VİCDANSIZ İNSANLARLA KARŞILAŞTIRMASIN....:KK14:

Bu arada Birsel hn.ı miniğin beğenmemesine de sewindim (bir umut benim için :)) Off kıslaar yaa yataktan kalkamıyorum başım sürekli ağrıyo foruma bile giremiyorum, dua etmekten başka bişi yapamıyorum.. Kendim için ve haksız yere tüm canı yananlar için dua ediyorum, sizler de edin pls..

Son düzenleme:
kıslaarr birsel hn.a 3 gün önce gittim ama o günden beri kendimi toparlayıp foruma girip yazamadım, ksr bakmayın. bana geçmiş ve şu anı gayet iyi bldi gelecekle ilgili dediklerinin de tutacağını düşünüyorum çünkü elmirayla birebir aynı şeyleri söyledi. işin kötüsü tüm falcıların yanılmasını istiyorum... birlikte olduğum kişinin ilişkimizin başında benim de sonradan yakalayabileceğim çok büyük bir yalan söylediğini daha sonra sürekli yalanlarla beni oyaladığını, annemin babamın özelliklerini, içinde bulunduğum durumu, en ilginci geçirdiğim kaza ve hastalıkları bildi... söylediği şeylerden biri daha çıktı mesela şu an birlikte olduğum (yarın ayrılmayı planladığım) adam bana yine yalan söyledi ve Allah bu yalanı o kadar güzel önüme çıkardı ki.. Zaten bu adamın bana çektirdiklerini ve ne kadar acımasızca kandırdığını hiç anlatmayacağım... en yakınım sandığın kişi nasıl da insanı kandırıp zarar verebiliyor ve bunu nasıl bu kadar soğukkanlılıkla yapıyor anlayamıyorum.. ALLAH HİÇ KİMSEYİ VİCDANSIZ İNSANLARLA KARŞILAŞTIRMASIN....:KK14:

Bu arada Birsel hn.ı miniğin beğenmemesine de sewindim (bir umut benim için :)) Off kıslaar yaa yataktan kalkamıyorum başım sürekli ağrıyo foruma bile giremiyorum, dua etmekten başka bişi yapamıyorum.. Kendim için ve haksız yere tüm canı yananlar için dua ediyorum, sizler de edin pls..

amin canım.... elmıra da mı bunları söylemişti sana?

pelincim ben begenmedim çünkü tutturamadı kuzum. tuttursa sorun değildi, olumsuz konuşmasını sorun yapmam. çünkü ben olumsuz gidiyorum zaten.
ben çok büyük bi kaza geçirdim yıllar önce. bu kadar bilen kişi en azından bunu söylerdi. ama sağlığımla ilgili hiç bir soruna değinmedi.
kistim var, sağ kulagım duymuyor,baş ağrılarım :)
neyse umarım sana söylediği tüm olumsuzluklar, olumlu olarak döner sana dualarım seninle kuzu.

Son düzenleyen: Moderatör:
amin canım.... elmıra da mı bunları söylemişti sana?

evt canım aynen elmira da birsel hn. da aynı şeyleri söylediler tıpatıp yani... bu yürümeyen ilişkimden sonra başka bir kıişiyle tanışacağımı ve içinde k harfi olacağından tut da daha birsürü şey için aynı yorum yaptılar.. işin komiği 3 ay önce kaza geçirdim ve ameliyat oldum. ameliyattan sonra kolumda dövme gibi bir "k" harfi kaldı. eğer dedikleri çıkarsa boşuna sevgilimin adının ilk harfini dövme yaptıriim die uğraşmak zorunda kalmicam :KK1: şaka bir yana ne yeni sevgili isterim ne de söylediklerinin çıkmasını.. :KK50:

evt canım aynen elmira da birsel hn. da aynı şeyleri söylediler tıpatıp yani... bu yürümeyen ilişkimden sonra başka bir kıişiyle tanışacağımı ve içinde k harfi olacağından tut da daha birsürü şey için aynı yorum yaptılar.. işin komiği 3 ay önce kaza geçirdim ve ameliyat oldum. ameliyattan sonra kolumda dövme gibi bir "k" harfi kaldı. eğer dedikleri çıkarsa boşuna sevgilimin adının ilk harfini dövme yaptıriim die uğraşmak zorunda kalmicam :KK1: şaka bir yana ne yeni sevgili isterim ne de söylediklerinin çıkmasını.. :KK50:
önemli olan mutlu olman şuan başka biri imkansız geliyor ama bakalım o zaman nasıl gelicek...
k harfi gizemi çok merak ettim şimdiden neler olcak sende :)

pelincim ben begenmedim çünkü tutturamadı kuzum. tuttursa sorun değildi, olumsuz konuşmasını sorun yapmam. çünkü ben olumsuz gidiyorum zaten.
ben çok büyük bi kaza geçirdim yıllar önce. bu kadar bilen kişi en azından bunu söylerdi. ama sağlığımla ilgili hiç bir soruna değinmedi.
kistim var, sağ kulagım duymuyor,baş ağrılarım :)
neyse umarım sana söylediği tüm olumsuzluklar, olumlu olarak döner sana dualarım seninle kuzu.

çok saol canım benim.. inşallah hiçbirisi bilemez, hem bu bahaneyle de falcı manyaklığından kurtuluruz.. falcılara döktüğümüz parayı hayır işlerine verseydik bari bikaç kişiyi mutlu etmiş olurduk.. Zaten şöyle birşey duymuştum: Allah en çok birini mutlu ettiğimiz zaman ettğimiz duayı ve topluca okunan duaları kabul edermiş.. (Hoş neyi kabul edeceğini biz blemeyiz ama) Bu yüzden birbirimiz için de dua edelim.. En azından sokaktaki hayvanlar için kapımızın önüne su koyalım ya da aç olan canlıları besleyelim, bir arkadaşımıza iş bulması için yardım edelim, çöpçatanlık yapalım :KK1: ,bi çocuğa derslerinde yardım edelim vs.. aslında yapabileceğimiz çok şey var.. Bir de bunları yapınca nedense insanda bir iç huzuru oluyor.. Hepimiz ayrı ayrı insanlar gibi görünsek de aslında hepimiz birbirimize görünmeyen ipliklerle bağlıyız sonuçta...

kızlar moralinizi bozmak gibi olmasın amaa bu falcılar sadece sizin bilinçaltınızdakileri size söylüyorlar...

ha birde bizi üzmemek için bu adamlar nedense hep dönüyor,nedense hep seviyorlar ama bizle değil başkalarıylalar ve nedense o başkalarıyla hiç ciddi ilişki içinde değiller....

nedense o kızlar hep eğlence... adamlar bizden ayrı yanımızda değil ama bize karşı duyguları var

dıştan baktığında herşey farklı duruyor,inanmak istediğine inanıyorsun ama bu sadece kendi kendini kandırmak hayatı biraz daha ertelemek...

okuyorum okuyorum da dönem dönem burda herkes yorum yapmıs ama artık yoklar neden çünkü çıkan fal falan yok....

Neden yazdım falcı falcı gezip içime ümit tohumları atmaktansa gerçekleri kabullenmeyi tercih ettim...

zaten baktıracak falcı da kalmadı......

probably Selma Toprağa da baktırmıştınız öyle hatırlıyorum.sizce hangisi iyi

marly cim evet ikisine de baktirdim,
elmira ya iki kere baktirdim..
simdi ikisi de bana ayni seyi soylediler, ikisinin de soyledigi seyi yasamama daha var ama baslangiclari gelismeye basladi. elmira bana daha erken bir tarih verdi, selma hanim daha gec bir tarih. Selma hanim in soyledigi 10 seyden 9,5 u diyelim ki isabetliydi, elmira nin 9 u. ama gecen uc haftada yasadigim seyler aynen elmira nin cizdigi gibi oldu, selma hanim olacak-olmayacak seklinde demisti o kadar detay vermemisti. ikisini ayiramiyorum ama ben bir falciyia cok baktirdigimda enerjimiz bozuluyor, dolayisiyla bi sonraki falimi selma toprak a baktiracagim. cok kucuk bir farkla selma hanim daha onde benim icin. cok kucuk bir fark ama..:nazar:

Dogru soze ne denirrrrrrr......

kızlar moralinizi bozmak gibi olmasın amaa bu falcılar sadece sizin bilinçaltınızdakileri size söylüyorlar...

ha birde bizi üzmemek için bu adamlar nedense hep dönüyor,nedense hep seviyorlar ama bizle değil başkalarıylalar ve nedense o başkalarıyla hiç ciddi ilişki içinde değiller....

nedense o kızlar hep eğlence... adamlar bizden ayrı yanımızda değil ama bize karşı duyguları var

dıştan baktığında herşey farklı duruyor,inanmak istediğine inanıyorsun ama bu sadece kendi kendini kandırmak hayatı biraz daha ertelemek...

okuyorum okuyorum da dönem dönem burda herkes yorum yapmıs ama artık yoklar neden çünkü çıkan fal falan yok....

Neden yazdım falcı falcı gezip içime ümit tohumları atmaktansa gerçekleri kabullenmeyi tercih ettim...

Benim bilincaltımda bırak dönmesini daha slmlascağımıza dair ümit bile yok hayatım 3 kurusa bilinc altı okuolarsa hakikaten bravo... ben öle düşünmüorum evet sarlatanı cok bu işin simdi genc bi kız gelse yuvarlak cvplarla karsına biri cıkıcak dese bu süpriz diilki rahibe olmadıgına göre olcak illaki bişeyler kim için baktırıosun derse belliki bi derdi var buda kolay.. ama bazen o kdr ilginc seyler yasıoruzki bunlarıda tesadüf sayamayız kimi insanın hisleri kuvvetli olabilir herseyi yasayıp görcez ben fal olayını kapadım daha cıkmadan baktrmam hepimiz için hayırlısı olsun ümitsizliğe düşmeyelim yeter imkansız die bişey yoksa neden olmasın die düşünmenin bi zararı olmaz bence...

selam canim
msj ina yanit vermeden edemedim..bundan 6-7 yil kadar onceydi sanirim, o zamanlar televiyzonlarda fal programlari yeni baslamisti bi gun europe diye bir kanal vardi orayi actim orda o kadar düzgün konusan bir bayan vardiki adeta konusmalari beni büyülemisti ve o dönem cok sikintidaydim.hayatimdaki insanin medeni halinden tam emin degildim ban ayrildim demisti bende ona inanamak istemistim cunku onu cok seviyordum.neyse bu televizyondaki tarot bakan bayani aradim bana ilk söyledigi sey sen evli bir insanla berabersin hatta bu kisinin iki tane cocugu var bu insan sana ayrildim demis icdünyanda sen buna inanamiyosun ama esgeciyosun dedi.bana adeta yasiyacaklarimi bir bir saydi .su olucak su olucak vs... neyse ben tabi inanamak istemedim ama yinede arastirdim ve adam gercekten evli 2 cocuk babasi bayanin dedigi gibi.o bayan bana bakim yaparken yuva yikanin yuvasi olmaz bu sevdadan vazgec dedi bide bana dediki sen 2 yil sonra evleniceksin ve ayni durum senin basina gelicek o zaman anlayacaksin ne kadar yanlis bisey yaptigini demisti.ister inanin ister inanamayin dedigi gibi ben 2 yil sonra baska biriyle evlendim ve benim esimde evliligimizin 1.yilinda beni aldatti zaten sürec öyle bi ilerlediki aynen söylenilenler yasandi yani demem oki var öyle falcilar istisnada olsa ben karsilasmistim keske onu dinleseymisim bana o kadar vaatler verdiki dinleseydim belkide bunlar basima gelmeyecekti eden bulur dedikleri bu olsa gerek..bu kisinin adi burdada bayagi gecmis bende mercan hanimla ilgili olan deneyimimi anlatmadan gecemedim.o dönem telsim numarasi vardi kendinisinin ve websitesi vardi fakat onlara ulasamadim sizlerde iletisim bilgileri varsa cok memnun olurum tekrardan baktirmak istiyorum.Allah hepinizin gönlüne göre versin.

Arkadaslar yukarda da kisacik bir sekilde anlatmistim mercan hanimla olan deneyimimi..bu site sayesinde tekrar buldum kendisini aradim aradan gecen 7 yil sonra benim o surelerde neler yasadigimi neler yasattigimi, hatalarimi dogrularimi basima gelenleri bosanma nedenimi,bana dediki keske bu kadar bencil davranmamis olsaymisin bu yasadiklarin sebepsiz degil aynilarini sen baskasina yasatmissin:KK43: beni hatirlamasinin imkani yok soylemedim kendisine daha once baktirdigimi. bana gercekleri pat pat yine soyledi.bundan sonra daha duzgun gidecekmis hayatim insallah bende cok ders aldim hatalarimdan.. demem o ki dusuncelerimi okumasi imkansz o kadar detayi ben kendime bile
itiraf edemiyorumki.zaten yuzumu bile gormeyen insan nasil olurda dusuncelerimi okur hadi okudu diyelim yasadiklarim ne oluyor peki?ben sunu soyleyebilirimki eger gercekleri duymak isteyen varsa Mercan hanimi denemeli.suslu laflar etmiyor guzel seyler soyleyeyimde beni sevsinler geri gelsinler diye bir cabasi yok.bende deneyimlerimi paylasmak istedim.umarim herkes mutlu olur.

Benim bilincaltımda bırak dönmesini daha slmlascağımıza dair ümit bile yok hayatım 3 kurusa bilinc altı okuolarsa hakikaten bravo... ben öle düşünmüorum evet sarlatanı cok bu işin simdi genc bi kız gelse yuvarlak cvplarla karsına biri cıkıcak dese bu süpriz diilki rahibe olmadıgına göre olcak illaki bişeyler kim için baktırıosun derse belliki bi derdi var buda kolay.. ama bazen o kdr ilginc seyler yasıoruzki bunlarıda tesadüf sayamayız kimi insanın hisleri kuvvetli olabilir herseyi yasayıp görcez ben fal olayını kapadım daha cıkmadan baktrmam hepimiz için hayırlısı olsun ümitsizliğe düşmeyelim yeter imkansız die bişey yoksa neden olmasın die düşünmenin bi zararı olmaz bence...

Bende sana katiliyorum arkadasim bilinc alti okuma isi degil bu.bu isi hakkiyla yapan insanlarin varligi kacinilmaz.aradan gecen 7 yil sonra ve beni asla hatirlamasina imkan olmayan bir insan bana yasadiklarimi anlatiyorsa daha oncede soylediklerini bir bir yasamissam inanmak durumundayim.bu kisi benim icin mercan hnm dir senin icin x kisidir kim oldugunun onemi zok onemli olan durustce yapiyorlarsa onlara sapka cikartilir.

X