İstanbul'da Fal - Falcılar

kesinlikle her kelimenize katılıyorum sonuna kadar,belki 50 falcı dolaştım bunlardan 48'i sanki birbirlerinden haberdarlarmış gibi ilişkimin nasıl bir yol izleyeceğini,evleneceğimi,nasıl bir evde oturacağıma kadar birbirine çok benzer cümlelerle bana bir gelecek hazırlamışlardı ki değmeyin keyfime,bende mutluluk tavan yapmıştı,
içinde bulunduğum durum,son 15 gündür yaşadıklarım şaka gibi,o çok beğendiğim,iyi falcı dediklerim hepsi ama hepsi tam bir fiyasko,bu falcılar içinde bulunduğunuz durumdan yola çıkarak kendilerince size bir gelecek yaratıveriyorlar,sonuç öyle gelişirse bu durumda bilmiş oluyorlar,artık hiç bir falcının hissinede kendine güvenmiyorum,iç sesim bana her zaman doğru yolu gösteriyormuş artık onu dinleyeceğim,
burada bu konuyu takip etme amacımız hemen hemen aynı hepimiz aynı dertten muzdaribiz,bırakın falcıları savunmayı,eşekten düşenin halini,eşekten düşen anlar,birbirimize güç verelim,destek olalım,
paylaşalım ki sıkıntılarımız hafiflesin,bilmiyorum farkındamısınız ama birbirimizi kırıyoruz,zati yeterince sinirler bozuk,keyifsizlik hakim hepimizde,konu kimsenin tekelinde değil elbette herkes istediğini yazacak,fikir beyan edecek,ama kırmadan,incitmeden saygı sevgi çerçevesinde...

valla bence de en doğru ses kendi iç sesimiz
kadınlar her zaman hisseder
aman kırmaya gerek yok burada konuşan herkes bugun anlamaz bizi ama bir gün anlayacak
ben bu forumdan hiçbir iyi falcı öğrenemedim ama bir sürü iyi arkadaş edindim
bugün de forumu neşelendireyim diye girdim baktım işler sarpa sarpıyor

Ay bu tarif ettiğin falcı kimse gitmeyelim yaa, isim ver de boşuna para vermeyelim ona...

Gül bana dürüst ve içten geldi ama çok kısa bakıyor yaaa! :KK43: Verdiği zaman çok erken söylediği şey için, zaten zamana takılmadım ama "kesin olacak" dediği bir şey var ki bana da olacak gibi geliyor, oysa Elmira öyle olmayacağını başka türlü olacağını söyledi 2-3 hafta arayla baktırdığım bu 2 kişi bana taban tabana zıt şeyler söyledi. Ben Elmira'yı da sevdim ve içten buldum ama nedense Gül'ün olacak dediği şey daha çok aklıma yatıyor.

isim verince çok kızıyolar bebeğimm amaa verememmm :nazar::nazar:

aman kırmaya gerek yok burada konuşan herkes bugun anlamaz bizi ama bir gün anlayacak

ayy sarpmıyor, eğleniyoruz işte, ya da ben kendi çapımda eğleniyorum farkında değilim:KK37:

KATREEE kuşum ses ver,ses ver,ses ver mhp nin şarkısıyla sesleniyorum sana bak :KK37::KK37::KK37:
istiharelerinde banada yer ver,ben çok mağdurum angelin acelesi yok azıcık beklesin,yada sırasını bana versin,bak gecenin ilerleyen saatlerindeyiz sen beni bi düşün bu gece :)))
öptüm sizleri,dadlı rüyala hepinize

madem bedava olan ve doğruyu söyleyen bir iç sesimiz varken....niye falcıların dış seslerine para veriyoruz??????:KK52:

:):)

gercekten yaa burdan bır suru ıyı arkadasım oldu benımm,ya 10 yıllık arkadasımla paylasamadıgım seylerı 24 saat burdan tanıstıgım canlarımla paylasıyorum,bu falların da bır faydası oldu yanıı:KK34:

KATREEE kuşum ses ver,ses ver,ses ver mhp nin şarkısıyla sesleniyorum sana bak :KK37::KK37::KK37:
istiharelerinde banada yer ver,ben çok mağdurum angelin acelesi yok azıcık beklesin,yada sırasını bana versin,bak gecenin ilerleyen saatlerindeyiz sen beni bi düşün bu gece :)))
öptüm sizleri,dadlı rüyala hepinize

seee, seeess, ses 1 2!!:KK52:

yavrım böbeeim, benim kafam güzel an itibarıyla, bu gece olmaz mazallah hayatımız kayar, töbeeee

madem bedava olan ve doğruyu söyleyen bir iç sesimiz varken....niye falcıların dış seslerine para veriyoruz??????:KK52:

çünkü iç ses kötü şeyler söylüyor,o iç sese inanmak istemeyip falcı ablalara soruyosun onlarda aaa olurmu ole sey deyıp senın ıc sesının ustune su serpıyorlar,rahatlayıp cıkıp gıdıyorsunn:KK37::KK37:

katre beebemmm sıramı handeye verıyorum madem onun ıs acıll haydı sen bı konsantre oll:KK37::KK37:
o granıtı de ılk sen dene ben kendımı yollara adıyorum bakk sende granıte feda et ha kusummm

ayy sarpmıyor, eğleniyoruz işte, ya da ben kendi çapımda eğleniyorum farkında değilim:KK37:

kızım biz foruma dalmadan önce geyiğe sarmadan önce millet bölünmüştü burda tartışmalar alevliydi
geldik de böldük diye kızmasınlar şimdi bize fal konusunun içine ettik die ama arada lazım boşver

ben vermiyorum artık anacım zaten
hele de yüce ruhlar kaderini değiştirmişsin dedikten sonra hiççç
hem riskli zamanlardayım olur da fal baktırıp zamanları uzatırsam maazallah, dağlara taşlara

siz geyiğe geçmeden önce tartışmalarda dinmişti.
ama geyiğe devam edin, bazen oda gerek :KK37:

yannız şu istihare olayını çok kısa sürede bende yapacağım. ne zaman yapcamı söylerim.
eğer takibinde 3-5 gün nikim ortalıkta gözükmezse bilin ki çarpıldım :KK37:

he ıyıde faldan konusuyo zaten tecrube paylasıyoz ıstee...su elanıte katre baktırsın bak tuttum ben fikri....ciddennn

ya da handenın daha belırgın hande baktırsın yaa katrenın vadeler uzun ama bırı baktırmalı yanıı

hande ben bakıcam sana fal söz :KK37:
hemide çıkma garantili. bekle beni :KK76:
hadi iyi geceler.
yazın zaten ağlamaktan şişmiş gözlerle gitcedim işe, uykusuzluktan mor olmuş keş gibi gözlerle gideceğim şimdide.

falınız fallansın e'mi ne demekse artık :KK37:

kızım biz foruma dalmadan önce geyiğe sarmadan önce millet bölünmüştü burda tartışmalar alevliydi
geldik de böldük diye kızmasınlar şimdi bize fal konusunun içine ettik die ama arada lazım boşver

cidden bir dünya geyik yazı okumaya mecbur bıraktıysak affola...bizim nickleri görünce atlayın sayfaları kızlar...kadınlar kulübü değil kaybedenler kulübü sanki...pehhhh

oynayaraktan terk ediyorum buraları iyi geceler herkesee:KK66::KK66:

X