İstanbul'da Fal - Falcılar

eveeeett.. Birincisi gerçekten tatlı bir bayan, detaylı bakıyor... kahve ile baslıyor sonrasında tarota gecıyor 3-4 soru sorduruyor.. yani arada kaldım biraz... kötü değil kesinlikle... ama süperdi de diyemiyorum.. zaten öyle cok uzun bakamadı bıraz fazla içmişim kahveyi:)

eveeeett.. Birincisi gerçekten tatlı bir bayan, detaylı bakıyor... kahve ile baslıyor sonrasında tarota gecıyor 3-4 soru sorduruyor.. yani arada kaldım biraz... kötü değil kesinlikle... ama süperdi de diyemiyorum.. zaten öyle cok uzun bakamadı bıraz fazla içmişim kahveyi:)

peki sanada burcu biriz falan aynı şeyleri söylemişlerdi bu da aynısını mı söyledi

Kızlar, Yelkovan Cafe'yi listeden çıkarayam mı? Ben düşünmüyorum kendisini.
Bu arada Elifcik bizi listedeki bir falcı konusunda aydınlattığın için teşekkürler...

Yolunuz düşerse deneyin derim.. 15 tl

peki kızlar anlamadığım şey şu diyelimki bana falcılar dese ki hı bu adamla evleneceksin işte şu tarihte ok derim çok bilinmesi güç değil hepsi aynısını söylesin

nasıl oluyor da 4-5 falcı aklımızda hiç yokken şu tarihte şundan ayrılacaksın deyip aynı özellikte birini tarif edip yaklaşık aynı tarihlerde onla evleneceğimi söylüyor mesela garip değil mi

hatta geçen tarota bakarken biriz keserken aklımdan birşey geçiriyordum dedim ki böyle düşündüğüm için böyle çıkacak ama aklımdan atamadım o an oysa kadın tam tersini söyledi ben bu işi çözemedim çözebilen varsa söylesin

chloes boşuna uğraşma bence eğer listeden çıkaracaksak böyle kimse kalmayacak
puanlama mı yapsak acaba ponpon nerde ki rahşanı arasın bizi dayanamayacam ben

ama elifcik gidin diyor

Gidin diyor ama süper demiyor. Yorumlarını orta halli bulmuş.

Elifcik, şöyle bir soru sorayım. Yelkovan Cafe'den daha fazla beğendiğin falcı var mı varsa kimler? Ona göre arkadaşlar kendilerince yorum yapsınlar.

peki kızlar anlamadığım şey şu diyelimki bana falcılar dese ki hı bu adamla evleneceksin işte şu tarihte ok derim çok bilinmesi güç değil hepsi aynısını söylesin

nasıl oluyor da 4-5 falcı aklımızda hiç yokken şu tarihte şundan ayrılacaksın deyip aynı özellikte birini tarif edip yaklaşık aynı tarihlerde onla evleneceğimi söylüyor mesela garip değil mi

hatta geçen tarota bakarken biriz keserken aklımdan birşey geçiriyordum dedim ki böyle düşündüğüm için böyle çıkacak ama aklımdan atamadım o an oysa kadın tam tersini söyledi ben bu işi çözemedim çözebilen varsa söylesin

Canım kendimle ilgili sana şöyle bilgi vereyim. Bana da belirttiğin gibi aynı zamanlarda baktırdığım birçok falcı aynı şeyleri, aynı vakitleri(sevgili olsun, iş olsun, evlilik olsun) söyledikleri halde çıkmadı. İnsan, bunlar böyle deyince demekki bunda bir iş var herkes aynı şeyi söylüyor, aynı vakitleri veriyor demekki olacak galiba diye düşünüyor. Sonuç ne oluyor; koca bir 0.

arkadaşlar beğenme oranımız değil de çıkma oranına göre puanlayalım bence geçmişi ve geleceği tutturma
ben veriyorum
burcu:8 kardeşimden :8
levent:7 kardeşimden:3
biriz:5
armağan:3 kardeşimden:3
nilüfer:3 kardeşimden:3
demet:1 kardeşimden:2

Canım kendimle ilgili sana şöyle bilgi vereyim. Bana da belirttiğin gibi aynı zamanlarda baktırdığım birçok falcı aynı şeyleri, aynı vakitleri(sevgili olsun, iş olsun, evlilik olsun) söyledikleri halde çıkmadı. İnsan, bunlar böyle deyince demekki bunda bir iş var herkes aynı şeyi söylüyor, aynı vakitleri veriyor demekki olacak galiba diye düşünüyor. Sonuç ne oluyor; koca bir 0.

ben de öyle düşündüm hep çıkacak gibi ama kardeşim dedi çok kaptırma haklıymış yani tamam çıkmasın onada ok de nasıl oluyor onu anlamaya çalışıyorum sadece hani desem ben öyle düşündüm yok hiç aklımda olan bişi de değil şaştım kaldım

gidin diyor ama süper demiyor. Yorumlarını orta halli bulmuş.

Elifcik, şöyle bir soru sorayım. Yelkovan cafe'den daha fazla beğendiğin falcı var mı varsa kimler? Ona göre arkadaşlar kendilerince yorum yapsınlar.

arkadaşlar; benim favorim burcu ve melekler zeynep kesınlınle

arkadaşlar beğenme oranımız değil de çıkma oranına göre puanlayalım bence geçmişi ve geleceği tutturma
ben veriyorum
burcu:8 kardeşimden :8
levent:7 kardeşimden:3
biriz:5
armağan:3 kardeşimden:3
nilüfer:3 kardeşimden:3
demet:1 kardeşimden:2

o zaman ben puanlayamacağım...

Kızlar birazdan 200. sayfaya geçeceğiz ve dalya diyeceğiz.
Şimdiye kadar 199 sayfa yazılmış.

kızlar kafanızı karıştırmak gibi olmasın da gittiğimden bildiğimden değil sadece 6. hissim biraz kuvvetlidir
ama bu forumda da yanılmıyorsam adıyla değil yeriyle geçti
fazla gezen bir insan değilimdir ama ne zaman fal baktırmaya kadıköye gitsem hep gözüm nostradamus cafe diye bir yere takılıyor tabiki nostradamusun kehanetlerle ilgili oluşundan bir çekiciliği var
şimdi de nette araştırdım bayağı ünlüler gidiyormuş türkiyeye fal cafeyi getiren yermiş caddeye de şubesi açılmış ben birgün deneyecem hayırlısı belki aranızda deneyen duyan vardır diye söyledim

bende bugün yelkovandaydım.bana da kahveyi çok içmişsin ve çalkalamamışsın dedi :) kısa ve herkese söylenecek şeyler söyledi fincanda.daha doğrusu hiçbirşey söylemedi elle tutulur.soru sorabilir miyim diyince kartlara başvurdu.bu beni tatmin etmedi.benim için fincan veyahut hisler benim o sırada hasbelkader çektiğim kartlardan daha önemli.

X